Remington MB 320 C - krátká recenze

16. května 2021 0
Remington MB 320 C
  • délka stříhání: 1,5 - 18 mm
  • počet nástavců: 9
  • systém napájení: akumulátorový
  • vodotěsnost: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zastřihovače vousů
1 063 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Strojek Remington MB 320C je vybaven samoostřícími keramickými čepelemi, které jsou první volbou profesionálů. Nabízí 9 možností nastavení délky střihu od 1,5 po 18 mm. Odpovídá za to 9 různých nástavců, které jsou součástí balení. Systém napájení je akumulátorový, baterie na jedno nabití umožní 40 minut bezšňůrového provozu. Strojek můžete používat i během nabíjení. O aktuálním stavu baterie vás informuje LED indikátor. Strojek je vodotěsný, údržba znamená jen opláchnutí vodou, protože čepele není třeba měnit ani mazat.

Výhody

  • ergonomický tvar
  • dá se používat i během nabíjení
  • kvalitní výkon

Nevýhody

  • těžko čitelná stupnice délky střihu

Závěr recenze: Zastřihovač s keramickými čepelemi, s výkonem kterých byste měli být spokojeni.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 063 Kč Do obchodu Heureka.cz
Pilulka.cz ⭐️ doručení do 3 dnů od objednání
⭐️ tisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ cena dopravy od 69 Kč, zdarma při objednávce nad 999 Kč
1 299 Kč Do obchodu Pilulka.cz

Co o Remington MB 320 C píše eshop

Zastřihova vousů REMINGTON MB320C. Zastřihovač vousů Remington MB320C je vyroben speciálně pro vaši bradu a její dokonalé zastřihování. Vaše bradka bude upravená, souměrná a stane se vaší chloubou. Zastřihovač vousů Remington MB320C je to pravé pro vaše vousy na bradě a okolí, je to ten pravý pomocník pro jakékoli úprav a tvary, které si vymyslíte.

Zastřihovač vousů Remington MB320C je vybaven čepelemi s karbon-diamantovým povrchem, které jsou o 400% pevnější než ocelové. Remington je použil pro jejich delší životnost a prvotřídní střih. S jinými čepelemi nedosáhnete takového výsledku jako s těmito. Ano, i materiál čepelí přispívá lepšímu výsledku při zastřihování. Tyto čepele není potřeba olejovat.

Na hřbetu zastřihovače Remington MB320C je umístěné kolečko k nastavení délky střihu. Na kolečku je přednastaveno 9 délek (1,5 - 18 mm). Pro vaše naprosté pohodlí je na přístroji umístěno okýnku Easy View kde se zobrazuje aktuální nastavení délky střihu.

Byla tu řeč o dokonalém zastřihování? Ano. Dokonalé zastřihování vašich vousů a tvarování bradky zajistí výklopný zastřihovač Remington MB320C! Výklopný zastřihovač vám usnadní a zpříjemní dokonalé pěstování vaší bradky a zajistí její pohodlí. Stříhací jednotka je také vyklápěcí pro snadné čištění. Se střihem své bradky si můžete bez kabelového provozu hrát až 40 min. Přístroj má samozřejmě kontrolku, která indikuje potřebu nabití přístroje a hlídá i jeho nabíjení samotné.

Chcete dokonale střiženou bradku, dokonalé zastřižené vousy? Rovnoměrně oholenou tvář, nedbale elegantní oholení či dokonalý střih? Zastřihovač vousů Remington MB 320 C to je to pravé!!!

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníZastřihovač vlasů a vousů
VýrobceRemington
Typ zastřihovačena vousy
Počet nástavců1
Indikátor nabíjeníano
Omyvatelnéne
Maximální délka ostříhání0.5 mm
Barvačerná
Samoostřící nožene
LED displejano
Technické parametry
Systém napájeníkombinované
Počet rychlostí9

Vývoj ceny Remington MB 320 C


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.