Remington Sleek & Curl S6500 - krátká recenze

19. října 2021 0
Remington Sleek & Curl S6500
  • povrch: keramický
  • čas nahřátí: 15 vteřin
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Žehličky na vlasy
549 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Zdá se, že Remington to se žehličkami opravdu ví. Žehlička Remington Sleek & Curl S6500 osvědčené značky, která díky zaobleným hranám hravě zastoupí i kulmu. K použití je připravena za 15 sekund a nabízí možnost nastavení požadované teploty. Funkce Turbo Boost urychlí nastavení nejvyšší teploty.

Další funkce: automatické vypnutí, zamknutí teploty během používání, otočný kabel, přehledný displej. Zdokonalený keramický povrch hladší klouže a nabízí trvalejší výsledek.

Výhody

  • cena
  • kulma a žehlička v jednom
  • rychle se zahřeje

Nevýhody

  • při používání je teplá i rukojeť
  • destičky nedoléhají po celé délce

Závěr recenze: Keramická žehlička, která nabízí vynikající poměr výkonu a ceny.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
549 Kč Do obchodu Heureka.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
685 Kč Do obchodu Mall.cz
Notino.cz
zjistit cenu Do obchodu Notino.cz
Pilulka.cz ⭐️ doručení do 3 dnů od objednání
⭐️ tisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ cena dopravy od 69 Kč, zdarma při objednávce nad 999 Kč
zjistit cenu Do obchodu Pilulka.cz

Co o Remington Sleek & Curl S6500 píše eshop

Již nepotřebujete několik přístrojů pro perfektní styling vašich vlasů. Stačí jeden. Žehlička na vlasy se spolehlivě postará o narovnání nepoddajných vlasů stejně dobře jako o vytvoření několika druhů vlnitých účesů. Snadná regulace teploty zajistí šetrnou péči o různé typy vlasů. Již za 15 vteřin je přístroj připraven k akci. V případě, že zapomenete žehličku vypnout, funkce automatického vypnutí se o to za hodinu postará sama.

Rovná i natáčí

Žehlička, co se v mžiku promění na kulmu. Díky zakulaceným hranám žehličky budete schopna z rovných vlasů vykouzlit lokny snadno a rychle, a to jen jedním přístrojem. K vytvoření mnoha různých typů vln jsou nápomocny vodící drážky po stranách, napomáhající snadnému prohřátí a fixaci pramene vlasů.

Bleskurychlé nahřátí

Požadovanou teplotu je možno nastavit jednoduše na displeji přístroje. Stačí navolit stupně a žehlička bude během 15 vteřin rozehřáta na požadovanou teplotu. Aktivací funkce Turbo Boost dojde k rychlému nastavení nejvyšší teploty. Stačí podržet tlačítko „+“ na dobu dvou vteřin a teplota se sama zvýší na maximálních 230 °C.

Povedený design

Nejen kvalitní, ale i oku lahodící provedení si oblíbíte. Elegantní úzká a dlouhá ramena žehličky vynikají jednoduchým designem. Na horním rameni najdete přehledný displej zobrazující teplotu či případný zámek teploty. Zdokonalený keramický povrch žehlících ploch obstarává o dvakrát hladší skluz a až třikrát trvalejší výsledek.

Zámek teploty

Žehlička je vybavena chytrou a praktickou funkcí zamykání teploty při používání. Po nastavení vybrané teploty stačí podržet tlačítko „-“ na dobu dvou vteřin. Že je teplota zafixována uvidíte na displeji v podobě symbolu zobrazujícího „visací zámek“. Zabráníte tak nechtěným změnám teploty během používání.

Bezpečnost

Hlavním a nejdůležitějším bezpečnostním prvkem přístroje je funkce automatického vypnutí. Přístroj se sám vyřadí z činnosti po 60 minutách a nehrozí tak přehřátí, když na zapnutý přístroj zapomenete. Praktickou pomůckou a prevencí před popálením či dokonce požárem je žáruvzdorné pouzdro přiložené v balení. Pro snadnou a bezpečnou manipulaci je žehlička vybavena i otočným přípojem kabelu.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceRemington
Doba nažhavení15 s
Povrch destičekkeramické
Barvačerná
Regulace teploty150 - 230 °C
LCD ukazatelano
Ionizacene
Automatické vypnutíano
Délka kabelu250 cm
Krepovačne
Energetické údaje
Max teplota230 °C
Min teplota150 °C
Rozměry
Rozměry žehlící plochy110 x 25 mm
Délka destiček110 mm

Vývoj ceny Remington Sleek & Curl S6500


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.