Remoska Grand R22 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Remoska Grand R22
  • Příkon: 580 W
  • Objem: 4 l
  • Hmotnost: 3 kg
  • Dostupnost: Skladem
3 330 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Remoska R 22 Grand je díky objemu 4 litry vhodná i pro vícečlennou domácnost. Připravit v ní můžete jídlo pro více než čtyři lidi. Tento model má příkon 580 W, a tak je s ním příprava pokrmů rychlejší. Podobně jako u jiných modelů je povrch hrnce potažen nepřilnavou teflonovou vrstvou, a tak nemusíte používat při vaření olej.

Za nevýhodu považujeme neprůhlednou pokličku, a tak můžete proces přípravy jídla kontrolovat jen tak, že pokličku nadzvednete. Tím však dochází ke ztrátě tepla.

Výhody

  • vysoký příkon
  • velký objem

Nevýhody

  • vyšší hmotnost
  • bez okénka

Závěr recenze: Remoska s větším objemem a vysokým příkonem je vhodná pro více početné domácnosti. Nevýhodou je neprůhledná poklice.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
3 330 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Remoska Grand R22 píše eshop

Remoska vaří, peče, griluje i smaží. Příprava pokrmů je zdravá bez nutnosti přidání oleje. Nedochází ke ztrátě živin ani vitamínů. Ryba, těstoviny i kuře jsou dokonalé. Díky své rozmanitosti nahradí remoska některé spotřebiče ve vaší kuchyni. Teplo se rozvádí rovnoměrně z víka, kde je umístěno topné těleso. Vnitřní stěny remosky jsou potaženy nepřilnavým povrchem Teflon Classic. Na držadle je umístěn vypínač a snadno ji ovládají leváci i praváci. Mísa má dvě ucha pro snadný přenos a její stojan z odolného plastu zajišťuje perfektní stabilitu.

Příprava pokrmů je zdravá a jednoduchá

Vaření s Remoskou je velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý. Suroviny stačí vložit a remosku zapnout. V remosce je možné vařit, péct, grilovat i smažit bez přidání oleje, bez ztráty živin a vitamínů. Připravit je možné rybu, pizzu, těstoviny i kuře. Vybrat si můžete s tisíce receptů z celého světa.

Šetří místo a spotřebu

Protože umí vařit i péct, může nahradit jiné spotřebiče, jako je mikrovlnná a elektrická trouba, rýžovar, toustovač či fritovací hrnec, a ušetří tak spoustu místa. Spotřeba elektrické energie je také výrazně nižší oproti elektrické troubě.

Oboustranný ohřev

Topné těleso je umístěno ve víku remosky, které je z horní části pokryto nerezovým plechem a ze spodní části teflonem. Teplo se přenáší z víka stěnami až na dno mísy a pokrm je tak rovnoměrně vyhříván. Víko je osazeno dvěma držadly. Na delším držadle je umístěn vypínač a přívodní kabel s evropskou zástrčkou. V případě kontroly pokrmu je možné víko položit na pracovní plochu topnou částí směrem vzhůru. Remosku mohou snadno ovládat leváci i praváci.

Nepřilnavý povrch mísy

Mísa remosky je vyrobena z hliníku, který je potažen nepřilnavým povrchem Teflon Classic v černé nebo zlaté barvě. Je osazena dvěma plastovými uchy pro lepší manipulaci. Hliník zajistí perfektní přenos tepla z víka do mísy.

Praktický stojan

Třetí částí remosky je stojan, díky kterému je přístroj stabilní. Stojan je vyroben z tepelně odolného plastu a je tak zcela bezpečný.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceRemoska
Objem4 l

Vývoj ceny Remoska Grand R22


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.