Riwall REPW 150 SET - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Riwall REPW 150 SET
 • Typ: Vysokotlaký čistič na kolečkách
 • Příkon: 2000 W
 • Maximální průtok vody: 468 litrů / hod
 • Délka tlakové hadice: 5 m
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Vysokotlaké čističe
3 899 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Pokud si chcete umýt auto, vyčistit zámkovou dlažbu, umýt terasu nebo dokonce i očistit fasádu, wapka Riwall REPW 150 SET je na to jako stvořená. Už v základním balení jsou kartáče a nástavce pro univerzální použití a plusem jsou i mnohé funkce.

Tento čistič vás překvapí nejen vysokou výkonností, ale i dobrými parametry týkajícími se průtoku či tlaku vody. Wapka je na kolečkách, takže je mobilní, součástí je i prodlužovací hadice s délkou 8 metrů pro zvýšení akčního rádiusu. Menší nevýhodou je trochu vyšší hlučnost, je to ale daň za vysoký výkon.

Výhody

 • dostatečný příkon i pro odolnější špínu v okolí domu
 • možnost plynulé a jednoduché regulace tlaku
 • prodlužovací hadice již v základním balení
 • bohaté příslušenství kartáčů, čističů a nástavců

Nevýhody

 • neobsahuje příliš detailní návod k obsluze
 • vyšší hladina hluku při provozu

Závěr recenze: Výkonný vysokotlaký čistič s dobrou mobilitou

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
3 899 Kč Do obchodu Heureka.cz
Datart.cz ⭐️ možnost nákupu na splátky
⭐️ časté akce a výprodeje (aktuálně probíhající → zde)
4 199 Kč Do obchodu Datart.cz

Co o Riwall REPW 150 SET píše eshop

Elektrická tlaková myčka je opravdu spolehlivý pomocník obzvlášť, pokud vlastníte dům. Využijete ji nejen během letních měsíců. Myčka je výborná při úklidu čehokoli kolem domu, ať už se jedná o venkovní posezení, chodníčky, plot, nebo plastový zahradní nábytek. Je neocenitelná při mytí auta, kol a zahradní techniky. Usnadní vám práci a ušetří čas. Myčka má samonasávací čerpadlo, takže ji stačí jen připojit na zdroj vody (klasický vodovodní kohoutek, kbelík, sud…). Systém autostop ihned vypíná motor, čímž spoří energii a snižuje hlučnost během práce a úklidu. Plochý paprsek vody můžete otáčením trysky v případě potřeby rozšiřovat. Turbo tryska navíc umí i opravdu silný rotující paprsek vody, před kterým neuteče žádná špína. Myčka vám nabídne moderní design a dlouhou životnost.

Nečistoty nemají šanci

Cokoli potřebujete vyčistit kolem domu (chodníčky, terasu, plot, zahradní nábytek), nebo v dílně (auto, kola, zahradní techniku, příjezdové cesty), bez obav můžete použít právě tento model tlakové myčky. Usnadněte si práci na maximum. Stačí chvilka a je uklizeno.

Samonasávací čerpadlo

Důmyslné kovové samonasávací čerpadlo stačí připojit k vodě a během okamžiku můžete začít pracovat. Jako zdroj vody můžete použít běžně dostupný vodovodní kohoutek a pokud jste zrovna na chalupě, postačí sud, nádrž, nebo jakýkoli vodní tok.

Intenzivní paprsek vody se postará o dokonalý úklid

Intenzitu paprsku vody můžete sami libovolně nastavovat jednoduchým otočením trysky. Můžete rozšiřovat dle aktuální potřeby. Turbo tryska dokáže vytvořit i velmi silně rotující paprsek vody, který vám spolehlivě pomůže rozpustit a odstranit i opravdu odolné a letité nečistoty či nánosy špíny.

Celá řada opravdu praktických vychytávek

Univerzální mycí kartáč, čistič ploch, integrovaná nádrž na saponát, nízká hmotnost, madlo, navíjecí buben, hák na uložení hadice, pojezdová kola, to je jen malý výčet všech předností. Za zmínku také stojí průhledný vodní filtr, který brání vniknutí nečistot do čerpadla – díky tomu, že je průhledný, máte okamžitý přehled.

Snadný a rychlý úklid

Ovládání tlakové myčky je jednoduché a rychlé. Během okamžiku vám nabídne viditelný efekt. Nízká váha, praktická pojezdové kolečka a pět metrů dlouhá hadice na otočném bubnu jsou zárukou bezproblémového úklidu. Součástí je také prodlužovací tlaková hadice v délce osm metrů a elektrický kabel v délce pět metrů. Pohodlně se dostanete přesně tam, kam opravdu potřebujete.

Parametry produktu

Souhrn
Hmotnost9.8 kg
VýrobceRiwall
Max teplota vody40 °C
Navijákano
Výkon2000 W
Max průtok468 l/hod
Maximální tlak150 bar
Délka přívodního kabelu5 m
Délka tlakové hadice5 m
Hladina hluku96 dB
Kolečkaano

Vývoj ceny Riwall REPW 150 SET


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.