Rowenta Premium Care So Curls CF3730F0 - krátká recenze

27. října 2020 0
Rowenta Premium Care So Curls CF3730F0 kulma
  • příkon: neudává
  • počet teplot: 3
  • maximální teplota: 230 °C
  • automatické vypnutí: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kulmy na vlasy
2 289 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Prémiový model kulmy renomované značky, který vaše prameny natočí automaticky díky systému Instant Curling. Zařízení si automaticky nastaví i směr rotace kadeří a zvukovým signálem oznámí, kdy je kudrna hotová. Díky integrovanému ionizátoru jsou vlasy hydratované a díky spolupráci kašmírového keratinu a arganového oleje jsou vlasy lesklé a chráněné proti třepení a lámání konečků. Kulma je vybavena i časovačem Curl Ready Timer, který sleduje dobu natáčení. Máte na výběr ze tří teplotních výkonů a o vaši bezpečnost se postará funkce automatického vypnutí.

Výhody

  • množství funkcí
  • automatické natáčení
  • dlouhotrvající vlny
  • snadná manipulace

Nevýhody

  • kromě ceny žádné

Závěr recenze: Kromě vyšší ceny, jde o dokonalou kulmu.

Přečtěte si více...

Rowenta Premium Care So Curls CF3730F0 - ve kterých eshopech nakupovat nejvýhodnější
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 289 Kč Do obchodu Heureka.cz
Notino.cz
zjistit cenu Do obchodu Notino.cz

Co o Rowenta Premium Care So Curls CF3730F0 píše eshop

S automatickou kulmou snadno vytvoříte lokny za pouhý okamžik bez rizika popálení. O vlasy kulma pečuje ionizátorem, který vlasům dodává přirozenou hydrataci, aby se během natáčení nepřesušovaly a účes déle vydržel, a také ve spolupůsobení s kašmírovým keratinem a arganovým olejem zvyšuje lesk vlasů a působí proti lámání a třepení konečků. Vhodná pro jemné vlasy bez objemu i silné nepoddajné vlasy. Systém Instant Curling znamená snadný proces automatického natáčení, jehož výsledkem jsou dokonalé a svůdné lokny. Natočíte kulmu otvorem směrem k hlavě, vložíte pramen tak, aby vycházel z kulmy naváděcí drážkou (maximální síla pramene musí odpovídat šířce drážky). Exkluzivní naváděcí mechanismus s drážkou umožní vlasům snadno vklouznout na místo a také ihned víte, zda je síla pramene správná.

Automatické natáčení

Systém Instant Curling automaticky natočí pramen vlasů na vyhřívané těleso kulmy a snadno a okamžitě vytvoří dokonalé lokny až po konečky.

Nastavení pro všechny typy vlasů

Kulma Rowenta Premium Care So Curls umožňuje vytvořit kouzelné lokny ve 3 rychlých a snadných krocích: 1) Vložte pramen vlasů, 2) Stiskněte tlačítko natáčení 3) Po 4 rychlých zvukových signálech tlačítko uvolněte a lokna je hotová.

Povrch Cashmere Keratin s obsahem arganového oleje

Vysoce výkonný ionizátor kombinovaný s unikátním povrchem Cashmere Keratin s obsahem arganového oleje pro leské, vyživené a hydratované vlasy.

Generátor iontů pro lesklé a dlouhotrvající účes

Záporné ionty redukují statickou elektřinu a krepatost. Dodávají vlasům ztracenou hydrataci, ty pak nemají tendenci vázat vzdušnou vlhkost a plihnout. Vlny jsou krásně pružné a dlouho vydrží.

Bezproblémové natáčení

Integrovaný časovač Curl Ready Timer kontroluje dobu natáčení. Čtyři krátké zvukové signály oznámí, že jsou vlasy natočené. Díky 4 časům natáčení (6, 8, 10 nebo 12 s) nabízí kulma Rowenta Premium Care So Curls možnosti stylingu pro každého: ležérní kudrny pro oslnivý efekt, pevné lokny pro sváteční příležitost nebo vlny pro přirozenější vzhled.

Bezpečnost

Automatické vypnutí po hodině nečinnosti a kompletně chladný povrch.

Přirozené vlny

Střídavá rotace pro přirozenější výsledek. Každá vlna se automaticky natáčí na jinou stranu, než byla předchozí, výsledkem je bohatější a přirozeně vypadající účes. Kulma směr rotace nastavuje sama za Vás tak, jak doporučují profesionální kadeřníci!

Úspora energie

Po 20 minutách nečinnosti teplota klesne na 150 °C.

Sáček

Příslušenství ke kulmě: 1 sáček pro snadné skladování.

Nastavení a výsledky dle individuálních potřeb

Se 3 nastaveními teploty se kulma Rowenta Premium Care So Curls přizpůsobí všem typům vlasů: jemným, normálním i silným. Tři úrovně teploty v kombinaci se čtyřmi časy natáčení nabízejí dvanáct různých nastavení pro požadovaný výsledek: Chcete-li dosáhnout pevných loken, zvolte vyšší teplotu a delší čas. Toužíte-li po plážových vlnách, zvolte nejnižší teplotu 170 °C a nejkratší dobu natáčení.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníKulmofén
VýrobceRowenta
Typkulmy
Počet rychlostí4
Počet teplot3
Regulace teplotyano
Maximální teplota230 °C
Automatické vypnutíano
Loknovacíano
Funkce
Ionizaceano

Vývoj ceny Rowenta Premium Care So Curls CF3730F0


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.