Delimano Joy – výborný ruční tyčový mixér pro nenáročné (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 15. září 2021 0
Ruční tyčový mixér Delimano Joy
 • výrobce: Delimano
 • výkon: 200 W
 • počet rychlostí: 1
 • hmotnost: 0,46 kg
 • turbo: ne
 • pulzní spínač: ne
 • materiál: plast + nerez
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Mixéry
549 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Delimano.cz

Ruční tyčový mixér Delimano Joy vám pomůže při běžném mixování oblíbených pochoutek, jako jsou polévky, domácí kašičky pro nejmenší či omáčky nebo chutné a zdravé smoothie. Patří mezi základní typy tyčových mixérů, proto nemůžete od něj čekat zázraky. Svou práci si však odvede na sto procent.

Delimano Joy tyčový mixér má výkon 200 W. Není vůbec těžký a velmi dobře se s ním manipuluje. Údržba je nenáročná, stačí ho omýt pod proudem tekoucí vody a dobře osušit. Nejen o těchto vlastnostech vám prozradíme více níže v recenzi.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Delimano.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
549 Kč Do obchodu Delimano.cz
TopShop.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
549 Kč Do obchodu TopShop.cz

Základní informace

Tyčový mixér Delimano Joy je šikovný pomocník do kuchyně, který vám pomůže při běžném mixování nenáročných surovin. Jeho výkon je 200 W. Je to klasický tyčový mixér, který je vyroben převážně z plastu. Jeho hmotnost je pouze 0,46 kilogramu, takže je opravdu velmi lehký.

Popis jednotlivých částí tyčového mixéru Delimano Joy

➡️ Další informace:

Typ mixérutyčový
Počet rychlostí1
Výkon200 W
Napětí220 – 240 V
Turbone
Pulzní spínačne
Hmotnost0,46 kg
Materiálplast + nerez

 

Vlastnosti tyčového mixéru

Materiál

Ruční tyčový mixér Joy je vyroben převážně z odolného plastu. Disponuje samozřejmě i kvalitní čepelí vyrobenou z nerezavějící oceli.

 

Využití

Tento malý a šikovný spotřebič je ideální na míchání, mixování, přípravu pyré a šlehání. Je vhodný pro běžné nenáročné využívání v každé domácnosti. Mixér disponuje pouze jednou rychlostí, která je však při takovém mixování dostačující. Ergonomická rukojeť umožňuje snadnou a bezpečnou manipulaci, zatímco mimořádně dlouhá šňůra umožňuje rychlý a efektivní pohyb po celé kuchyni bez zbytečné ztráty vašeho drahocenného času.

 

Údržba

Vzhledem na materiály, z nichž je tyčový mixér Joy vyrobený, jeho údržba, resp. čištění je velmi jednoduché. Vezměte mixér a jeho hlavici s čepelí namočte do mýdlové vody a omyjte. Celé tělo mixéru do vody neponořujte (vrchní část mixéru není odnímatelná a nesmí být ponořena do vody). V případě potřeby ho jen otřete navlhčeným hadříkem. Před umytím samozřejmě nezapomeňte spotřebič vytáhnout ze zásuvky. Pokud je váš spotřebič umytý, skladujte ho na suchém místě. Mnoho místa nezabírá, takže jej můžete uložit téměř kamkoliv.

Tyčový mixér Delimano Joy pod vodou

Mytí mixéru Joy je opravdu jednoduché

 

Jak prodloužit životnost tyčovému mixéru

O tyčový mixér Delimano Joy, přesně tak, jak i o jiné domácí spotřebiče, je třeba dostatečně starat. Tím, že ho důkladně umyjete a vysušíte, to nekončí. Je několik opatření, které když budete dodržovat, můžete jednoduše prodloužit životnost vašeho zařízení. Například tyto platí při našem tyčového mixéru Joy:

 1. Používejte tyčový mixér pouze na to, na co je primárně určen k čemu byl vyroben. Nevkládejte do něj zbytečně velké množství hustých potravin, pokud to nezvládá.
 2. Přestože má mixér výkonný motor, není stavěný na dlouhý provoz. Proto má většina mixérů pulzní spínač. Pokud ho nemá, jako v tomto případě, mixujte vícekrát v krátkých intervalech.
 3. Nejlepší je rozdělovat potraviny do menších dávek tak, aby mixér běžel plynule.
 4. Po každém použití důkladně omyjte a osušte tyčový mixér. Z mokrých částí totiž může voda vtéci k hřídeli, který se postupem času začne kvůli tomu zadrhávat.

 

Zhodnocení na závěr

Tyčový mixér Delimano Joy patří do skupiny základních tyčových mixérů. Má výkon 200 W a účinně míchá, mixuje, šlehá a připravuje pyré z vašich oblíbených potravin. Určitě ho nepoužívejte na drcení ledu. Disponuje pouze jednou rychlostí, proto tomu přizpůsobte i vaše mixování. Raději vícekrát a kratší cykly, aby se motor nepřehřál. Jeho cena je běžně 549 Kč, což také odpovídá jeho kvalitě a příslušenství. Neobsahuje žádné speciální nástavce ani nádoby. Co se týče recenzí, nepodařilo se nám žádné najít, proto vám zbývá jen si tento tyčový mixér vyzkoušet osobně. Pokud nemáte velké nároky a požadavky na tyčový mixér, pak je mixér Joy vhodný právě pro vás.

 

💡 TIP: Pokud hledáte jiný, levnější, dražší, či výkonnější mixér, přečtěte si náš velký test tyčových ponorných mixérů.

Výhody

 • ergonomická rukojeť pro pohodlnou manipulaci
 • výhodná cena
 • snadné čištění
 • dlouhý kabel neomezuje pohyb při mixování

Nevýhody

 • slabý výkon
 • žádné příslušenství

Závěr recenze: Základní tyčový mixér pro nenáročné zákazníky pro běžné mixování omáček, smoothie či polévek.

Hodnocení autora
 • Provedení
 • Kvalita mixování
 • Rychlost mixování
 • Cena
 • Využití

Souhrn

Základní tyčový mixér pro nenáročné zákazníky pro běžné mixování omáček, smoothie či polévek.

3.7

Ruční tyčový mixér Delimano Joy

✅ Cena: 549 Kč

Chci Ruční tyčový mixér Delimano Joy Delimano.cz
Vývoj ceny Ruční tyčový mixér Delimano Joy


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.