Samsung HW-K335 - krátká recenze

14. září 2021 0
Samsung HW-K335
  • celkový výkon ve W: 130
  • Bluetooth: ano
  • systém reproduktorů: 2.1
  • HDMI vstupy: ne
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Soundbary
3 190 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Soundbar Samsung HW-K335 nabízí kromě mimořádně nízké ceny i zvukový výkon 130 W, subwoofer a připojení Bluetooth, které vám umožní poslouchat vaši oblíbenou hudbu z vašeho telefonu nebo počítače. Pomocí aplikace můžete zařízení pohodlně ovládat z vašeho smartphonu nebo pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení. Nabízí i USB vstup a podporuje formáty aac, mp3, wav, ogg a flac. Audio vstup zajišťuje kvalitní optické spojení. Jednoduché čisté linie zapadnou do každého interiéru.

Výhody

  • poměr ceny a výkonu
  • dobrý zvuk

Nevýhody

  • subwoofer není bezkabelový

Závěr recenze: Soundbar za velmi dostupnou cenu s vynikajícím výkonem

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
3 190 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Samsung HW-K335 píše eshop

Za opravdu příznivou cenu získáte kvalitní soundbar, který vás příjemně překvapí skvělým zvukem, dobrými basy, moderním vzhledem a jednoduchým ovládáním přes aplikaci Audio Remote, váš smartphone, nebo klasický dálkový ovladač. Díky technologii TV SoundConnect můžete jednoduše propojit soundbar s vaší televizí bez použití jediného kabelu. Nejen, že si můžete užít jedinečný zážitek z poslechu, nebo ze sledování filmu, ale zároveň si můžete vychutnat i vizuální vjem dokonale uklizeného prostoru bez nevzhledně vyčnívajících kabelů všude kolem. Soundbar nabídne i malý a přehledný displej, což hezky zvyšuje uživatelský komfort. Součástí je i nástěnný držák pro případné uchycení přímo na stěnu.

Technologie TV SoundConnect

Díky technologii TV SoundConnect můžete jednoduše propojit soundbar s vaší televizí bez použití jediného kabelu. Nejen, že si můžete užít jedinečný zážitek z poslechu, nebo ze sledování filmu, ale zároveň si můžete vychutnat i vizuální vjem dokonale uklizeného prostoru bez nevzhledně vyčnívajících kabelů.

Aplikace Audio Remote

Užijte si moderní technologie naplno a ovládejte soundbar pomocí mobilního telefonu prostřednictvím aplikace Audio Remote a spojení Bluetooth. Snadno nastavíte všechny potřebné a důležité funkce, nebo si poslechnete vaši oblíbenou hudbu. Jednodušší už to být nemůže.

Ovládejte soundbar prostřednictvím smartphonu

Spárujte svůj smartphone se soundbarem přes Bluetooth a pohodlně během chvilky ho můžete zapnout, ovládat, nebo vypnout. Můžete si dopřát okamžitý hudební zážitek ve vysoké kvalitě, jakkoli nahlas. Vše přesně podle vašich představ.

Hudba v dokonalé kvalitě přes Bluetooth

Soundbar využívá bezdrátovou konektivitu Bluetooth pro připojení k dalším přístrojům. Díky tomu si vaši oblíbenou hudbu ze smartphonu, nebo z počítače můžete pustit v ještě lepší kvalitě než doposud. Je to pohodlné, rychlé, moderní a hlavně kompletně bez rušivých kabelů všude kolem.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníBluetooth soundbar
VýrobceSamsung
Celkový výkon RMS130 W
Se subwooferemano
Bluetoothano
FM tunerne
Multiroomne
Systém reproduktorů2.1
Přehrávání MP3ano
Výkon subwooferu60 W
Podpora NFCne
Vstupy/výstupy
HDMIne
USBano
Optický vstupano
Koaxiální vstupne
Jack 3.5mmano

Vývoj ceny Samsung HW-K335


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.