Samsung WW80M644OPW - krátká recenze

16. května 2021 0
Samsung WW80M644OPW
 • Typ: Pračka z předním plněním
 • Maximální náplň: 8 kg
 • Počet otáček: 1400 ot./min.
 • Hlučnost při odstřeďování: 73 dB
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Pračky
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Pokud hledáte výkonnou pračku s extrémně nízkou spotřebou je to Samsung WW80M644OPW. Velký buben s objemem 8 kg vám umožní prát veškeré prádlo najednou a 14 programů uspokojí i náročnějšího technologického nadšence. Vysokou výkonnost a tichý chod zajišťuje moderní motor s Inventory který nepoužívá hliníkové kartáče, čímž se zvyšuje životnost.

Pračka je vybavena funkcí AddWash, která nám umožňuje přidat zapomenutou prádlo během celého praní. Disponuje také dalšími inteligentními funkcemi jako Quick Drive, Q- rator, Eco Buble a EcoDrum Clean.

Výhody

 • velmi nízká spotřeba elektřiny a vody
 • minimální hlučnost i při odstřeďování
 • nadstandardní programy
 • možnosti extra rychlého praní
 • velikost a nosnost bubnu

Nevýhody

 • nenastavitelné odstřeďování

Závěr recenze: Nízkoenergetická pračka s inteligentními programy

Co o Samsung WW80M644OPW píše eshop

Poloviční doba praní. Více času pro vás

QuickDrive™ zkracuje čas praní až o 50 % a šetří až 20 % energie, přitom však nijak nesnižuje kvalitu praní. Unikátní konstrukce bubnu Q-Drum™ umožňuje nezávislé otáčení bubnu a zadní stěny pračky, takže se oblečení v pračce pohybuje efektivněji a praní je tak rychlejší, účinnější a šetrnější ke tkanině.

Přidejte zapomenuté prádlo. Kdykoliv

Jednoduše přidejte kusy oblečení i během praní*

Zapomněli jste přidat do pračky kus oblečení? Funkce AddWash umožňuje jednoduše přidat prádlo* i po spuštění pracího cyklu. Také můžete přidat například ručně prané oblečení, které chcete vymáchat nebo odstředit.**

Samsung Q-rator
Programový asistent
Využijte v aplikaci Samsung Q-rator funkci inteligentního rádce Programový asistent k nastavení optimálního pracího cyklu pro vámi zvolené prádlo.**

Plánovač praní

Když v aplikaci Samsung Q-rator použijete Plánovač praní, jednoduše si na dálku nastavíte rozvrh praní tak, aby vyhovoval vašim časovým potřebám.*

Asistent údržby

Volba Asistent údržby v aplikaci Samsung Q-rator udržuje vaši pračku v nejlepší kondici díky inteligentní diagnostice a následnému řešení problémů.

Extra rychlé praní

Pro perfektně čisté prádlo stačí 39 minut

Díky programu Super Speed snížíte běžnou dobu praní o 34 procent. Vyperete tak už za 39 minut. Technologie QuickDrive šetří čas pomocí efektivnějšího pohybu oblečení v pračce a Eco Bubble pomáhá vyčistit i odolné skvrny. Funkce Speed Spray s duálním vstřikováním vody a konstrukce bubnu Swirl+ pak pomáhají dosáhnout rychlejšího máchání a vyšších otáček.

Výkonné bubliny pro výjimečně čisté prádlo

Technologie Eco Bubble™ zajišťuje mimořádně výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. Prací prostředek se změní v aktivní pěnu, která rychle proniká do tkaniny a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž tkaninu chrání a šetří energii.

Účinné odstranění odolných skvrn

Praní silně znečištěného prádla pomocí aktivní pěny
Stačí stisk jediného tlačítka a funkce Bubble Soak vám pomůže odstranit i ty nejodolnější skvrny. Oblečení je při jejím použití důkladně namočeno do aktivní pěny, která skvrny uvolní a pomůže k jejich snazšímu odstranění.*

Udržujte svou pračku čistou – včetně těsnicí manžety

Funkce Eco Drum Clean+ pomáhá vyčistit vaši pračku a eliminuje 99,9 % bakterií způsobujících nepříjemný zápach. Navíc k tomu nevyžaduje silné chemické prostředky. Pomocí silného proudu vody a vysokých otáček také odstraní nečistoty na gumovém těsnění vaší pračky. A dokonce vás sama upozorní, že je čisticí program potřeba aktivovat.**

Tichá, výkonná a spolehlivá

Digitální invertorový motor využívá silné magnety, díky kterým dosahuje tiššího a výkonnějšího provozu. Současně však také spotřebuje méně energie než běžné motory a také zaručuje delší životnost, kterou potvrzuje 10letá záruka.

Výkon, který vydrží

Delší životnost topného tělesa
Pračka QuickDrive je vybavena keramickým topným tělesem se speciálním antiadhezním povrchem. Ten zabraňuje vzniku vodního kamene mnohem účinněji než u běžných keramických těles.* Patentovaný design** zachovává vysokou tepelnou vodivost a životnost topného tělesa po mnohem delší dobu.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníPračka s předním plněním
VýrobceSamsung
Způsob plněnípřední
Maximální náplň pračky8 kg
Hlučnost při praní49 dB
Počet otáček1400 ot./min
Hlučnost při odstřeďování73 dB
Hmotnost12 kg
BarvaBílá
Počet programů14
Energetické údaje
Energetická třídaA+++
Spotřeba el. energie kWh
Spotřeba vody36.81 l
Rozměry
Šířka60 cm
Hloubka60 cm
Výška85 cm
Funkce a ovládání
Odložený startano
Displejano
Dětská pojistkaano
Aqua Stopano
Sprchování prádlaano
Parní praníano

Vývoj ceny Samsung WW80M644OPW


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.