Samsung WW90M649OPM - krátká recenze

4. srpna 2021 0
Samsung Automatická pračka Samsung WW90M649OPM/ZE bílá
 • Způsob umístění: Volně stojící
 • Způsob plnění: Přední
 • Slim: Ne
 • Maximální náplň pračky: 9,0 kg
 • Počet otáček: 1 400 ot./min
 • Energetická třída: A
 • Hlučnost při odstřeďování: 73 dB
 • Počet programů: 14
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Pračky
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Pokud jste větší domácnost nebo pravidelně perete větší množství prádla, je pračka Samsung WW90M649OPM s kapacitou 9 kg určená přesně pro vás. Model disponuje kromě toho disponuje i výkonným invertorovým motorem s 10 letou zárukou, takže pračka vám opravdu něco vydrží.

Praní je i kvůli konstrukci bubnu, ale i více inteligentním programem, celkem úsporná, spotřeba vody je při 9 kg kapacitě solidních 42,72 l na jedno praní. Pračka má speciální funkce pro zkrácení doby praní na polovinu, pro odstranění skvrn nebo pro dodatečné přidání prádla. Díky snadnému otevírání bubnu a jednoduchému ovládání je praní s touto pračkou naprosto bezproblémové i pro seniory.

Výhody

 • nízká spotřeba vody a elektřiny na daný objem
 • disponuje vysokými otáčkami při odstřeďování
 • hlučnost 73 dB při odstřeďování je rovněž v pořádku
 • speciální programy pro intenzivní i rychlé praní
 • kvalitní invertorový motor s 10 letou zárukou

Nevýhody

 • o něco vyšší cena oproti konkurenčním modelům
 • vyšší hmotnost

Závěr recenze: Pokud hledáte velkokapacitní kvalitní pračku, přesně tento model je pro vás.

Srovnání - Nejdůležitější parametry

Nejdůležitější parametry Samsung WW90M649OPM ve srovnaní s vítězi testu praček Samsung

Samsung Automatická pračka Samsung WW90M649OPM/ZE bílá Samsung WW90M649OPM Lidová volba Samsung WW80T4040CE Samsung WW80T4040CE Pro náročné Samsung WW90M740NOA Samsung WW90M740NOA
Cena19 990 Kč8 599 Kč19 599 Kč
Způsob umístěníVolně stojícíVolně stojícíVolně stojící
Způsob plněníPředníPředníPřední
SlimNeNeuvedenoNe
MotorInvertorovýInvertorovýInvertorový
Maximální náplň pračky (kg)9,08,09,0
Třída účinnosti odstřeďováníABA
Počet otáček (ot./min)1 4001 4001 400
Energetická třídaADA
Spotřeba elektřiny na 1 prací cyklus (kWh)0,590,730,59
Spotřeba vody na 1 praní (l)434843
Třída emise hlukuAAA
Hlučnost při praní (dB)495349
Hlučnost při odstřeďování (dB)737473

Srovnání - Výbava, funkce a rozměry

Výbava, funkce a rozměry Samsung WW90M649OPM ve srovnaní s vítězi testu praček Samsung

Samsung Automatická pračka Samsung WW90M649OPM/ZE bílá Samsung WW90M649OPM Lidová volba Samsung WW80T4040CE Samsung WW80T4040CE Pro náročné Samsung WW90M740NOA Samsung WW90M740NOA
Cena19 990 Kč8 599 Kč19 599 Kč
Počet programů141214
Rychlý programAnoAnoAno
Přidání prádlaAnoNeuvedenoAno
Čištění bubnuAnoAnoAno
Automatické dávkování pracího prostředkuNeNeuvedenoNe
DisplejAnoAnoAno
Odložený startAnoAnoAno
Zvukový signálAnoNeuvedenoAno
Parní praníNeAnoAno
Možnost zkrácení programuNeNeuvedenoAno
Dětská pojistkaAnoAnoAno
Množstevní automatikaAnoNeuvedenoAno
Smart funkceAnoAnoAno
6 MotionNeNeuvedenoNe
Regulace spotřeby vody (Fuzzy logic)NeNeuvedenoNe
Aqua StopAnoNeuvedenoAno
BabyProtectNeNeuvedenoNe
Pet programNeNeuvedenoNe
Program pro alergikyNeAnoAno
Program pro hedvábíNeAnoNe
Program pro outdoorAnoAnoAno
Program pro vlnuAnoAnoAno
Sprchování prádlaNeNeuvedenoAno
Ovládání mobilemAnoNeuvedenoAno
Výška (cm)85,085,085,0
Šířka (cm)60,060,060,0
Hloubka (cm)60,055,069,0
Hmotnost (kg)77,065,080,0

Co o Samsung WW90M649OPM píše eshop

 • předem plněná pračka
 • energetická třída A+++
 • kapacita 9 kg
 • hlučnost 49 dB při praní, 73 dB při odstřeďování
 • 1 400 ot/min
 • technologie QuickDrive pro urychlení praní
 • speciální dvířka AddWash
 • keramické topné těleso
 • motor s digitálním invertorem
 • chytré funkce Samsung Q-rator
 • rychlé praní SuperSpeed
 • dětská pojistka
 • LED displej

Samsung WW90M649OPM

S pračkou Samsung WW90M649OPM okusíte, jak má vypadat péče o prádlo v budoucnosti. Už na první pohled si o pozornost říká futuristickým designem, ale to hlavní je v jejím podání samozřejmě špičková výbava. Tento model s předním plněním a nadstandardní kapacitou na 9 kg prádla patří do energetické třídy A+++ - 40 % (odhadovaná roční spotřeba jen 130 kWh a 9 400 litrů vody) a kromě úspory financí zaujme výrazným zkrácením doby praní. To se pračce daří hlavně díky technologii QuickDrive a funkci SuperSpeed nebo umělé inteligenci Q-rator, který optimalizuje celý proces péče o prádlo. Obrovským bonusem jsou pak speciální dvířka AddWash umožňující do bubnu přidat prádlo i během právě probíhajícího procesu praní.

To maximální spolehlivost prokazuje invertorovým motorem a stejně tak exceluje i tichým chodem viz maximální hlučnost při praní dosahující pouhých 49 dB. O vaše prádlo se s maximální péčí postará šetrný buben, jehož otáčky lze pro kvalitní odstředění vyhnat až 1 400 za minutu. Ovládání spotřebiče pak lze řešit jak LED displejem, tak i pomocí chytrých telefonů.

Prověřená kvalita

Vsaďte na kvalitu prověřenou nezávislým testem! Tento spotřebič se může pyšnit značkou kvality dTest a vy tak získáte jen ty nejspolehlivější pomocníky do domácnosti.

Nejlepší výsledky v rekordním čase. I díky umělé inteligenci!

AddWash

Přidat prádlo do bubnu po zahájení cyklu praní není u běžných praček možné není, revoluční funkce AddWash však mění zavedené pořádky. Právě díky ní totiž lze přidat oblečení kdykoliv během procesu praní. Benefitem je i možnost přidání prádla či aviváže až v určité části procesu, typicky během máchání nebo odstřeďování.

QuickDrive

QuickDrive je inovativní technologie snižující dobu praní až na polovinu, aniž by došlo ke snížení kvality procesu. Využívá k tomu unikání buben s optimalizovaným tokem vody, díky čemuž čistící prostředek proniká hluboko do tkaniny.

Digitální invertorový motor

Digitální invertorový motor je zárukou maximální energické účinnosti, tichého chodu a dlouhotrvajícího výkonu. Invertorový motor totiž disponuje silnými magnety, které jsou zárukou právě minimální hlučnosti a výrazné úspory vůči obyčejným univerzálním motorům v levných pračkách. Jejich velmi pozitivním efektem je i skutečnost, že s nimi nedochází k mechanickému tření a opotřebení součástí.

Eco Bubble

Technologie Eco Bubble generuje aktivní pěnu, jejíž vznik je podmíněn obohacením prací lázně o kyslík. Právě ten aktivuje účinné enzymy i při nižších teplotách. Prádlo, které jste doposud prali na 60 °C, nyní lze prát pouze na 40 °C při udržení špičkové kvality. Díky nižším teplotám je navíc pračka šetrnější ke tkanině a samozřejmě ušetří mnoho energie.

Bubble Soak

Bubble Soak je speciální funkce pro odstranění odolných skvrn, které způsobí například jídlo, make-up, tráva či krev. Funkce totiž ke zvolenému programu přidá intenzivní fázi, při které aktivní pěna působí na látku a až poté začíná standardní program.

Praní s umělou inteligencí

Samsung Q-rator je chytrý systém shromažďující informace o průběhu praní, které následně využívá tak, aby byla pračka maximálně efektivní. Programový asistent vám například doporučí optimální prací cykly, zatímco asistent údržby dokáže odstranit problémy a programový asistent optimalizuje celý proces praní.

Keramické topné těleso

Pračka je vybavena kvalitním topným tělesen se speciální povrchovou úpravou. Ta minimalizuje usazování vodního kamene z tvrdé vody a díky tomu pracuje po celou dobu své životnosti stejně účinně.

Eco Drum Clean+

Eco Drum Clean+ je ekologicky šetrná technologie, která udržuje pračku svěží bez použití nebezpečných chemikálií, když bez nich dokáže odstranit až 99,9 % bakterií způsobujících zápach. Díky inteligentním senzorům vás navíc sama dokáže upozornit, když je potřeba buben vyčistit.

Hotovo během 39 minut

S programem Super Speed zkrátíte čas běžně strávený praním o 34 procent. Dokážete tak vyprat za pouhých 39 minut! Daří se to nejen díky konceptu QuickDrive a Eco Bubble, ale i zásluhou funkce Speed Spray s duálním vstřikováním vody a optimalizovanou konstrukcí bubnu Swirl+ pro dosažení rychlejšího máchání a vyšších otáček.

Vývoj ceny Samsung WW90M649OPM


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.