Samsung WW90M649OPM - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Samsung Automatická pračka Samsung WW90M649OPM/ZE bílá
 • Typ: Pračka s předním plněním
 • Maximální náplň: 9 kg
 • Počet otáček: 1400 ot./min.
 • Hlučnost při odstřeďování: 73 db
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Pračky
14 888 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Pokud jste větší domácnost nebo pravidelně perete větší množství prádla, je pračka Samsung WW90M649OPM s kapacitou 9 kg určená přesně pro vás. Model disponuje kromě velkého objemu i výkonným invertorovým motorem s 10 letou zárukou.

Praní je kvůli konstrukci bubnu ale také inteligentním programem úsporné, zejména z pohledu spotřeby vody. Pračka má speciální funkce pro zkrácení doby praní na polovinu, pro odstranění skvrn nebo pro dodatečné přidání prádla. Díky snadnému otevírání bubnu a jednoduchému ovládání je praní hračka.

Výhody

 • velmi nízká spotřeba vody a elektřiny na daný objem
 • nadprůměrně vysoké otáčky při odstřeďování
 • speciální programy pro intenzivní i rychlé praní
 • kvalitní invertorový motor s 10 letou zárukou

Nevýhody

 • o něco vyšší cena oproti konkurenčním modelům
 • nadprůměrná hloubka, pračka vyžaduje více prostoru

Závěr recenze: Pokud hledáte velkokapacitní kvalitní pračku, toto je model pro vás

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
14 888 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Samsung WW90M649OPM píše eshop

 • předem plněná pračka
 • energetická třída A+++
 • kapacita 9 kg
 • hlučnost 49 dB při praní, 73 dB při odstřeďování
 • 1 400 ot/min
 • technologie QuickDrive pro urychlení praní
 • speciální dvířka AddWash
 • keramické topné těleso
 • motor s digitálním invertorem
 • chytré funkce Samsung Q-rator
 • rychlé praní SuperSpeed
 • dětská pojistka
 • LED displej

Samsung WW90M649OPM

S pračkou Samsung WW90M649OPM okusíte, jak má vypadat péče o prádlo v budoucnosti. Už na první pohled si o pozornost říká futuristickým designem, ale to hlavní je v jejím podání samozřejmě špičková výbava. Tento model s předním plněním a nadstandardní kapacitou na 9 kg prádla patří do energetické třídy A+++ - 40 % (odhadovaná roční spotřeba jen 130 kWh a 9 400 litrů vody) a kromě úspory financí zaujme výrazným zkrácením doby praní. To se pračce daří hlavně díky technologii QuickDrive a funkci SuperSpeed nebo umělé inteligenci Q-rator, který optimalizuje celý proces péče o prádlo. Obrovským bonusem jsou pak speciální dvířka AddWash umožňující do bubnu přidat prádlo i během právě probíhajícího procesu praní.

To maximální spolehlivost prokazuje invertorovým motorem a stejně tak exceluje i tichým chodem viz maximální hlučnost při praní dosahující pouhých 49 dB. O vaše prádlo se s maximální péčí postará šetrný buben, jehož otáčky lze pro kvalitní odstředění vyhnat až 1 400 za minutu. Ovládání spotřebiče pak lze řešit jak LED displejem, tak i pomocí chytrých telefonů.

Prověřená kvalita

Vsaďte na kvalitu prověřenou nezávislým testem! Tento spotřebič se může pyšnit značkou kvality dTest a vy tak získáte jen ty nejspolehlivější pomocníky do domácnosti.

Nejlepší výsledky v rekordním čase. I díky umělé inteligenci!

AddWash

Přidat prádlo do bubnu po zahájení cyklu praní není u běžných praček možné není, revoluční funkce AddWash však mění zavedené pořádky. Právě díky ní totiž lze přidat oblečení kdykoliv během procesu praní. Benefitem je i možnost přidání prádla či aviváže až v určité části procesu, typicky během máchání nebo odstřeďování.

QuickDrive

QuickDrive je inovativní technologie snižující dobu praní až na polovinu, aniž by došlo ke snížení kvality procesu. Využívá k tomu unikání buben s optimalizovaným tokem vody, díky čemuž čistící prostředek proniká hluboko do tkaniny.

Digitální invertorový motor

Digitální invertorový motor je zárukou maximální energické účinnosti, tichého chodu a dlouhotrvajícího výkonu. Invertorový motor totiž disponuje silnými magnety, které jsou zárukou právě minimální hlučnosti a výrazné úspory vůči obyčejným univerzálním motorům v levných pračkách. Jejich velmi pozitivním efektem je i skutečnost, že s nimi nedochází k mechanickému tření a opotřebení součástí.

Eco Bubble

Technologie Eco Bubble generuje aktivní pěnu, jejíž vznik je podmíněn obohacením prací lázně o kyslík. Právě ten aktivuje účinné enzymy i při nižších teplotách. Prádlo, které jste doposud prali na 60 °C, nyní lze prát pouze na 40 °C při udržení špičkové kvality. Díky nižším teplotám je navíc pračka šetrnější ke tkanině a samozřejmě ušetří mnoho energie.

Bubble Soak

Bubble Soak je speciální funkce pro odstranění odolných skvrn, které způsobí například jídlo, make-up, tráva či krev. Funkce totiž ke zvolenému programu přidá intenzivní fázi, při které aktivní pěna působí na látku a až poté začíná standardní program.

Praní s umělou inteligencí

Samsung Q-rator je chytrý systém shromažďující informace o průběhu praní, které následně využívá tak, aby byla pračka maximálně efektivní. Programový asistent vám například doporučí optimální prací cykly, zatímco asistent údržby dokáže odstranit problémy a programový asistent optimalizuje celý proces praní.

Keramické topné těleso

Pračka je vybavena kvalitním topným tělesen se speciální povrchovou úpravou. Ta minimalizuje usazování vodního kamene z tvrdé vody a díky tomu pracuje po celou dobu své životnosti stejně účinně.

Eco Drum Clean+

Eco Drum Clean+ je ekologicky šetrná technologie, která udržuje pračku svěží bez použití nebezpečných chemikálií, když bez nich dokáže odstranit až 99,9 % bakterií způsobujících zápach. Díky inteligentním senzorům vás navíc sama dokáže upozornit, když je potřeba buben vyčistit.

Hotovo během 39 minut

S programem Super Speed zkrátíte čas běžně strávený praním o 34 procent. Dokážete tak vyprat za pouhých 39 minut! Daří se to nejen díky konceptu QuickDrive a Eco Bubble, ale i zásluhou funkce Speed Spray s duálním vstřikováním vody a optimalizovanou konstrukcí bubnu Swirl+ pro dosažení rychlejšího máchání a vyšších otáček.

Vývoj ceny Samsung WW90M649OPM


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.