Samsung WW90T954ASH - krátká recenze

10. června 2021 0
Samsung WW90T954ASH
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Pračky
24 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Alza.cz

Samsung WW90T954ASH je pračka s předním plněním, při které budete těžko hledat slabinu co se týče výkonu, funkcí či výbavy. Tou největší je totiž její vysoká cena (a hlavně z toho důvodu se v našem srovnávacím testu umístila trochu níže). Pračka poskytuje objem na 9 kg prádla, takže se hodí pro domácnost, která má více členů (pro dvojici bude určitě zbytečná). Je úsporná - spotřeba energie je 49 kWh na 100 cyklů a vody 50 litrů na cyklus, což přímo přispívá k zařazení této pračky do nejvýhodnější energetické třídy A. Dobré výsledky dosahuje i při hlučnosti - 53 dB při praní a 71 dB při odstřeďování znamenají zařazení do nejlepší A třídy emise hluku. Účinnost odstřeďování je díky dosahovaným 1400 otáčkám za minutu v třídě účinnosti B.

Co se týče výbavy, tak zde kromě základních funkcí máte k dispozici i ty pokročilejší než je u praček vyšší kategorie této značky dobrým zvykem. Například stále oblíbenější parní praní či speciální technologie Quick Drive (rychlé, či poloviční praní) a Eco Bubble (prací prostředek se za pomoci vody a vzduchu změní na aktivní pěnu, která snadněji proniká do prádla a zanechává ji jemnou a nepoškozenou). Díky smart funkcím ji dokážete řídit i na dálku a v případě potíží snadněji diagnostikovat problém.

Velkým plusem jsou podle nás také praktické dvířka Add Wash, které umožňují do pračky během pracího cyklu přidat nejen zapomenuté prádlo, ale i prací prostředek, či aviváž.

Výhody

  • možnost přidat prádlo během pracího cyklu (dvířka Add Wash)
  • aktivní pěna EcoBubble, parní program
  • nízká spotřeba energie a vody
  • nízká hlučnost
  • smart funkce
  • design

Nevýhody

  • vysoká cena

Závěr recenze: Kvalitní smart pračka od Samsungu s bohatou výbavou a funkcemi, která tedy ale něco stojí.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Alza.cz ⭐️ velmi rychlé doručení, již do několika hodin od objednání
⭐️ bezkonkurenční dostupnost obrovského množství produktů
⭐️ masivní prodejní síť
⭐️ nákup na splátky
24 990 Kč Do obchodu Alza.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
24 990 Kč Do obchodu Heureka.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
24 990 Kč Do obchodu Mall.cz

Co o Samsung WW90T954ASH píše eshop

volně stojící předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída A • max. 1 400 ot./min • funkce Bubble Soak na odolné skvrny • funkce Eco Bubble pro šetrné a úsporné praní • funkce QuickDrive • inteligentní funkce AI Control • funkce Super Speed • cyklus Hygiene Steam • možnost přidání prádla a čisticích prostředků po spuštění cyklu díky Add Wash • invertorový motor • (š × v × h) 60 × 85 × 60 cm

Samsung WW90T954ASH/S7

Předem plněná volně stojící parní pračka Samsung WW90T954ASH/S7 s rozměry 60 × 85 × 60 cm pojme až 9 kg prádla. Pračka se může pochlubit spolehlivým invertorovým motorem. Technologie digitálního invertoru využívá silné magnety, jež zajišťují tišší chod a vyšší výkon, ale zároveň spotřebovává méně energie než univerzální motor. Díky tomu, že nevyužívá kartáče, nabízí vynikající odolnost, kterou navíc kryje 10letá záruka. Nabídka zahrnuje celou řadu parních programů pro různé druhy textilií.

Funkce Super Speed ​​vypere várku oblečení již za 39 minut, a to za pomoci technologií QuickDrive, která se postará o dynamický pohyb prádla a Speed Spray, díky které se zkracuje doba máchání a zvyšuje rychlost odstřeďování.

Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní, a to bez předpírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií a alergenů. Technologie Eco Bubble vytvoří z pracího prostředku aktivní pěnu a postará se o dokonalý výsledek i při nízkých teplotách praní. Praní bude ještě jednodušší s inteligentní funkcí AI Control, která si pamatuje vaše návyky a sama vám navrhne nejvhodnější prací cyklus. Pro ještě pohodlnější ovládání lze pračku ovládat přes mobilní aplikaci SmartThings.

Zapomenuté prádlo už není problém. Dvířka Add Wash vám umožní rychle a jednoduše přidat další prádlo nebo prací prostředek po zahájení pracího cyklu. Můžete také přidat ručně vyprané prádlo, které chcete jen opláchnout nebo odstředit. Dvířka Add Wash se otevřou, pouze když je teplota bubnu nižší než 50 °C.

Klíčové vlastnosti:

Maximálně úsporná pračka třídy A

Funkce Bubble Soak pro důkladné odstranění veškerých skvrn

Šetrné a úsporné praní díky technologii Eco Bubble

Technologie QuickDrive urychlí praní při zachování výkonu a péče o oblečení

Chytré ovládání s AI Control

Dokonale čisté a svěží prádlo za 39 min s programem Super Speed

Cyklus Hygiene Steam z prádla spolehlivě odstraní bakterie, alergeny a další nečistoty

Tichý a spolehlivý invertor motor se zárukou 10 let

Důkladné čištění bublinami

Nechte výkonné bubliny proniknout do vašeho prádla a zbavit ho všech nečistot. Speciální technologie Eco Bubble se postará o dokonalé vyprání i při nízkých teplotách a navíc šetří energii a chrání látku.

Úspora času i energie

Revoluční technologie QuickDrive zkracuje délku praní až na polovinu a zároveň ušetří až 20 % energie. Kvalita vyprání je přitom samozřejmě zcela nekompromisní. Pračce pomáhá mimo jiné inovativní buben Q-Drum, jehož hlavní část a zadní deska se pohybují nezávisle na sobě. Díky tomu dynamicky pohybují prádlem a zajistí jeho důkladné vyprání za kratší dobu.

Praní hravě pod kontrolou

Lehké, a přitom účinné praní zajistí inteligentní funkce AI Control, díky které budete mít parametry praní lehce pod kontrolou. Pamatuje si vaše návyky a sama vám navrhne nejvhodnější prací cykly. V zájmu ještě praktičtějšího používání pračky můžete využít i praktickou aplikaci SmartThings.

Zapomenuté prádlo, žádný problém

Spustili jste prací cyklus v okamžiku, kdy se vaše ratolest vrátila z fotbalového tréninku se špinavým dresem? Nevadí, inovativní dvířka Add Wash umožňují přidat prádlo a čisticí prostředky i po spuštění cyklu. Dvířka lze také využít na odstředění nebo opláchnutí tkanin praných v ruce.

Ušetří váš čas

Prádlo dokonale čisté za krátkou dobu, a to zcela bez kompromisů. Funkce Super Speed ​​vyčistí várku oblečení již za 39 minut, a to za pomoci technologie QuickDrive, která se postará o dynamický pohyb prádla. Řešení Speed ​​Spray zase urychlí odstřeďování a zkrátí dobu máchání, zatímco Eco Bubble se postará o samotné výkonné čištění.

Perte pomocí páry

O dokonalou čistotu vašeho prádla se nyní postará pára. Přesněji cyklus Hygiene Steam, který výrazně zvýší kvalitu praní tím, že vypustí ze dna bubnu páru, která následně projde vaším oblečením a odstraní z něj bakterie, alergeny a další nečistoty.

Výkon, na který se můžete spolehnout

Tišší chod, vyšší výkon a menší spotřeba. To vše zajistí technologie digitálního invertoru pomocí silných magnetů. O její spolehlivosti svědčí i to, že je na ni poskytována záruka 10 let.

Poradí si se silnými skvrnami

Ani odolné nečistoty už nemají šanci. Funkce Bubble Soak vypere i oblečení ušpiněné od čaje, krve či trávy. Látku namočí v aktivních bublinách, které výrazně pomohou v odstraňování skvrn.

Dokumenty

  • Energetický štítek 2021 - Samsung WW90T954ASH.pdf
Hlavní charakteristiky
VýrobceSamsung
Způsob plněnípřední
Způsob umístěnívolně stojící
Maximální náplň pračky9 kg
Hlučnost při praní52 dB
Počet otáček1400 ot./min
Hlučnost při odstřeďování71 dB
Hmotnost brutto81 kg
Hmotnost79 kg
Barvabílá
Otevírání dvířeklevé
Počet programů22
Ikea Metodne
Program pro alergikyano
Přidání prádlaano
Motorinvertorový
Kapacita pro program Eco9 kg
Energetické údaje
Energetická třídaA
Třída emise hlukuA
Spotřeba vody50 l
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů49 kWh
Rozměry
Šířka60 cm
Hloubka60 cm
Výška85 cm
Třídy
Účinnost pracího výkonuA
Třída účinnosti odstřeďováníB
Funkce a ovládání
Odložený startano
Displejano
Dětská pojistkaano
Aqua Stopano
Sprchování prádlaano
Parní praníano

Vývoj ceny Samsung WW90T954ASH


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.