Siemens GS58NEWDV - krátká recenze

25. července 2021 0
Siemens GS58NEWDV
 • Typ: Volně stojící šuplíkový mrazák
 • Objem: 366 l
 • Akumulační doba: 25 hodin
 • Hlučnost: 38 dB
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Mrazničky
19 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Mraznička Siemens GS58NEWDV zaujme hlavně velkým objemem - 366 litrů je opravdu velmi slušná hodnota. Takto je vhodná i pro komerční využití. Samozřejmě i pro domácí hospodyňky, které rádi vaří a uskladňují bohatou úrodu ze zahrádky..., pro které je přichystáno až 8 praktických zásuvek. Této velké kapacitě odpovídá i mrazící výkon, který činí 20,8 kg za den. Mrazák potěší i 25 hodinovou akumulační dobou, v tomto směru patří k těm nejlepším modelem v našem srovnávacím testu.

S energetickou třídou D se řadí také k těm úspornějším modelům - spotřeba 222 kWh za rok je hodnota, se kterou se můžete setkat i u výrazně menších mrazniček. Hlučnost 38 dB zase nijak nevybočuje z průměru při tak velkých mrazničkách. Patří do klimatické třídy SN-T, která je vlastně nejširší na trhu (to znamená, že bude efektivně pracovat v místnostech s teplotou od 10 do 43 °C).

Potěší také nadstandardní výbava a funkce - například automatické odmrazování, funkce rychlého zmrazení, vizuální a akustická signalizace a antibakteriální úprava. Co se týče rozměrů, tak tato volně stojící mraznička je opravdu dost velká (hloubka: 78 cm, šířka: 70 cm, výška: 191 cm) a při její hmotnosti 105 kg počítejte s tím, že manipulace s ní bude celkem obtížná.

Výhody

 • kapacita
 • odpovídající výkon
 • nabídka funkcí
 • poměrně úsporná a i tichá

Nevýhody

 • větší rozměry a hmotnost
 • vyšší cena

Závěr recenze: Mrazák s velkým objemem a slušným výkonem, s dlouhou akumulační dobou a řadou užitečných funkcí - hodí se pro uskladnění většího množství potravin (i do komerčních prostor).

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
19 990 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Siemens GS58NEWDV píše eshop

Skvělým pomocníkem pro dlouhodobé uchovávání potravin je volně stojící mraznička s osmi praktickými šuplíky, které nabízí opravdu dostatečnou kapacitu. Jedna zásuvka je přizpůsobena ukládání objemných potravin. Optimální cirkulaci vzduchu zajišťuje technologie multiAirflow, která distribuuje chladný vzduch do každého koutku uvnitř. Mraznička je zároveň vybavena systémem, který neustále kontroluje vnitřní teplotu a zajišťuje její stabilitu. Na zvýšení teploty vás spotřebič automaticky upozorní. Celý interiér příjemně rozjasní LED osvětlení, které poskytne přehled, zároveň je ale velice úsporné. Samozřejmostí je technologie zabraňující námraze. A v horkém létě jistě oceníte výrobník ledu.

Skvěle členěný prostor

Osm praktických přihrádek nabízí dostatečnou kapacitu. Přihrádka bigBox je skvělou volbou pro uskladnění objemnějších potravin.

Rovnoměrné chlazení

Systém multiAirflow zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu na všech úrovních mrazničky, takže vaše potraviny vydrží dlouho chutné a s dobrou texturou. Technologie freshSense neustále kontroluje vnitřní teplotu a udržuje ji stabilní. Na případné zvýšení teploty opticky i akusticky reaguje systém multiAlarm.

Dobrý přehled

Vnitřní LED osvětlení je úsporné, nezvyšuje teplotu uvnitř, neoslňuje a nabízí dokonalý přehled o náplni mrazáku.

Praktické funkce

Technologie noFrost účinně zabraňuje tvorbě námrazy, takže šetří vaše energie i čas a prodlužuje životnost spotřebiče. Výrobník ledu je praktickým doplňkem nejen na parné léto.

Dokumenty

 • Informační list 2021 - Siemens GS58NEWDV.pdf
 • Návod - Siemens GS58NEWDV.pdf
 • Energetický štítek 2021 - Siemens GS58NEWDV.pdf
Hlavní charakteristiky
VýrobceSiemens
Typ mrazničkyvolně stojící
Konstrukce mrazničkyšuplíkové
Mrazící výkon22 kg/24h
Počet přihrádek8
Klimatická třídaSN/T
Hlučnost38 dB
Zaměnitelné otevíráníano
Hmotnost105 kg
Barvabílé
Energetické údaje
Energetická třídaD
Spotřeba energie0.61 kWh/24h
Spotřeba energie za rok cca.222 kWh
Akumulační doba25 h
Rozměry
Objem mrazničky366 l
Hrubý objem mrazničky400 l
Hloubka78 cm
Šířka70 cm
Výška191 cm
Další funkce
Zrychlené zmrazeníano

Vývoj ceny Siemens GS58NEWDV


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.