Smoby Bon Apetit - krátká recenze

27. října 2020 0
SMOBY kuchyňka Bon Appetit oranžová
 • Materiál: plast
 • Výška pracovní desky: 49 cm
 • Rozměry: 53x34x97 cm
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Dětské kuchyňky
1 179 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Plastová dětská kuchyňka Smoby je vhodná nejen pro dívky, ale i pro chlapce. Díky tomu, že je přístupná z každé strany, zahraje se s ní i více dětí najednou. Výška pracovní desky je 49 cm, takže jde o model vhodný pro děti od tří let. Celkové rozměry kuchyňky jsou: 53x34x97 cm.

Kuchyňka má otevíratelné dvířka na sporáku a chladničce a pod pracovní deskou je několik poliček. Součástí pracovní desky je dřez s baterií, sporák, kávovar a hodiny. Nad linkou je místo na zavěšení kuchyňského nářadí. Kuchyňka má celkově 23 doplňků jako hrnec s poklicí, talíře s příbory, sklenice, šálky na kávu, náhradní tobolky do kávovaru, kuchyňské nářadí, pánev.

Výhody

 • kompaktní rozměry
 • bohatá výbava
 • cenově dostupná

Nevýhody

 • háčky na zavěšení nářadí jsou malé, nářadí z nich padá

Závěr recenze: Cenově dostupná plastová dětská kuchyňka s množstvím příslušenství.

Přečtěte si více...

Smoby Bon Apetit - ve kterých eshopech nakupovat nejvýhodnější
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 179 Kč Do obchodu Heureka.cz
hracky-4kids.cz ⭐️ doprava od 69 Kč
⭐️ heureka eshop roku 2019: cena kvality - dětské zboží
1 179 Kč Do obchodu hracky-4kids.cz

Co o Smoby Bon Apetit píše eshop

Dětská kuchyňka Smoby Bon Appétit Chef představuje jednu z nejpropracovanějších produktů mezi dětskými kuchyňkami na trhu. Je vyrobena v krásné a svěží barevné kombinaci oranžové barvy, která je doplněna stříbrnou a bílou. Dětská kuchyňka má realistický design, a její provedení koresponduje s posledními trendy bytového designu a architektury. To dělá hru dětí zábavnější a poutavější. Dětská kuchyňka je vhodná pro děti od 3 let. Děti milují hru s kuchyňkou, která jejich neomrzí dlouhá léta. Díky svému provedení je kuchyňka přístupná z každé strany, a proto umožňuje hru pro více dětí. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a vzájemnou hrou napodobují dospělé. Příslušenství, doplňky, dvířka a tlačítka jsou přizpůsobeny drobným dětským ručkám. Kuchyňka je vhodná pro dívky i chlapce. Hrou s kuchyňkou si také tříbí motorické schopnosti, hmatovou citlivost a koordinaci pohybů. Kuchyňka je vybavena množstvím vzrušujících vlastností, které děti nepřestanou udivovat.

Smoby Bon Appétit Chef má množství úložného prostoru. Kuchyňka je tvořena ledničkou s realistickým obrázkem obsahu chladničky. Vedle ní je pečicí trouba s otevíratelnými dvířky, kde si děti mohou například upéct koláček. Pracovní deska kuchyňky pro děti je tvořena elektrickým sporákem se dvěma plotnami na vaření a pečení, dřezem na mytí nádobí. A malým jídelním stolem na servírování. Nad pracovní deskou kuchyňky se tyčí stojan, na kterém je zakomponován espresso kávovar s náhradními kapsulami a různými příchutěmi. Nad ním jsou kuchyňské hodiny, které nesmí chybět v žádné správné kuchyni a v horní části jsou držáky na kuchyňské náčiní. Ke kreativním doplňkem kuchyňky patří hrnec s poklicí, talíře s příbory, sklenice, šálky na kávu, náhradní tobolky do kávovaru, kuchyňské nářadí, pánev, cookies a těstoviny.

Dětská kuchyňka Smoby má množství úložných prostorů a díky své kompaktní velikosti se vejde do každého dětského pokojíčku. Kuchyňka pro děti je stabilní a bezpečná pro jemné dětské ručky. Její hrany jsou oblé a je plastový materiál je příjemný a sametový na dotek. Kuchyňka je vysoká 97 cm a její rozměry jsou 53*34*97 cm. Kuchyňka dýchá francouzským šarmem a elegancí. Smoby je dlouholetým výrobcem kvalitních dětských hraček s výjimečným designem. Společnost Smoby je dlouholetým výrobcem kvalitních dětských hraček té nejvyšší kvality a nejmodernějšího designu. Produkty Smoby splňují přísné evropská kritéria. Při této kuchyňce se každé dítě stane malý šéfkuchařem nebo šéfkuchařkou. Tak co vám vaše ratolesti uvaří dnes?

Funkce a vlastnosti

 • 23 doplňků
 • espresso kávovar s kapslemi
 • elektrický sporák
 • dřez na mytí nádobí
 • chladnička s otevíratelnými dvířky a realsitickým vnitřkem
 • vhodná od 3 let
 • zářivé barvy
 • francouzský výrobek Smoby
 • celková výška 97 cm
 • vhodné pro dívky i chlapce

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceSmoby
Druhkuchyňky
Na baterieano
Nádobí a potravinyano
Celková výška96 cm
Materiálplastové
Hmotnost4.05 kg
Výška pracovní desky48 cm
Věk od3 let

Vývoj ceny Smoby Bon Apetit


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.