Steba CR 32 - krátká recenze

17. října 2021 0
Steba CR 32
 • Výrobce: Steba
 • Průměr: 32 cm
 • Příkon: 1200 W
 • Variabilní nastavení teploty: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Palačinkovače
1 290 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Steba CR 32 představuje nejvýkonnějšího pomocníka na výrobu palačinek ve své třídě. Má příkon až 1200 W a disponuje nastavitelnou regulací teploty pro perfektní opečení z obou stran. Součástí palačinkovače je odnímatelná nepřilnavá teflonová deska, dřevěná stěrka na těsto a dřevěná špachtle na obracení palačinek. Správné napájení udržuje praktická kontrolka.

Pro snadnější uskladnění vám bude k dispozici přihrádka pro namotání napájecího kabelu. S tímto palačinkovačem si budete moci dopřát francouzské palačinky s průměrem až skvělých 32 cm. Čištění tohoto spotřebiči bude hračkou, nakolik po dokončení stačí desku otřít kuchyňskou utěrkou, jako je tomu u všech jiných modelů.

Výhody

 • průměr plotny až 32 cm a výkon 1200 W
 • hladký, nepřilnavý, teflonový povrch
 • součástí balení je i dřevěná stěrka a dřevěná špachtle
 • přihrádka na namotání přívodního kabelu

Nevýhody

 • vysoká cena

Závěr recenze: Vysoce výkonný palačinkovač s velkým průměrem desky pro perfektní, nejen francouzské palačinky pro celou rodinu.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 290 Kč Do obchodu Heureka.cz
expert.cz ⭐️ akční leták → najdete zde
⭐️ doprava od 99 Kč
⭐️ platba: kartou, převodem, dobírkou, na splátky
⭐️ odvoz starého spotřebiče zdarma
zjistit cenu Do obchodu expert.cz
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
1 485 Kč Do obchodu Mall.cz
OKAY.cz ⭐️ sítě 90 prodejen elektra v celé ČR
⭐️ výnos do patra a zprovoznění / odvoz starého spotřebiče
⭐️ doprava od 99 Kč
1 438 Kč Do obchodu OKAY.cz
patro.cz ⭐️ všechny způsoby doručení s cenami → najdete zde
⭐️ platba: hotově, dobírkou, kartou online, Mall Pay, PayU, převodem, na splátky
zjistit cenu Do obchodu patro.cz

Co o Steba CR 32 píše eshop

Palačinkovač Steba CR 32

Palačinkovač pro přípravu francouzských palačinek crêpes o průměru 32cm. Palačinkovač má hladký, nepřilnavý, teflonový povcrh, jehož teplotu můžete snadno regulovat.

Pomocí tohoto palačinkovače během několika okamžiků "vykouzlíte" perfektně upečené, tenké a křupavé palačinky. Můžete se pustit do smažení sladkých i slaných variací palačinek za použití minimálního množství oleje. Pro doasažení co nejlepšího výsledku, doporučujeme použít naše směsi pro přípravu palačinek:

 • sladké palačinky
 • karamelové palačinky
 • slané palačinky

Obsah balení:

 • palačinkovač Steba CR 32
 • návod v českém jazyce
 • dřevěná špachtle
 • dřevěný roztírač na těsto

V přípravě palačinek se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu tenkých, křupavých palačinek. Níže uvádíme námi odzkoušený a doporučený návod na přípravu palačinek z námi prodáváných směsí.

Návod na přípravu palačinek

 • Nejdříve si připravte palačinkové těsto: 500g směsi řádně rozmíchejte v 900ml - 960ml vlažné vody. Zapněte palačinkovač na stupeň č. 2 a počkejte, až se rozehřeje. Následně jej velmi lehce potřete olejem a nalijte dávku palačinkového těsta. Těsto co nejrychleji po palačinkovači rozetřete kruhovým pohybem pomocí dřevěného roztírače (je součástí balení palačinkovače). Snažte se těsto rozetřít tak, aby palačinka byla ve výsledku co nejvíce tenká. Pokud se Vám prvních pár pokusů nepovede, nezoufejte. Po několika dalších pokusech již dostanete ten správný grif "do ruky" a budete palačinky připravovat jako profesionál. Nechte palačinku péct do té doby, než její povrch přestane být "tekutý". Poté ji pomocí dřevěné obracečky (také je součástí balení palačinkovače) otočte a pečte dokud rovněž není hotová. Pro co největší chuťový požitek doporučujeme palačinky péct lehce do křupava. Palačinky je možné servírovat prakticky s čímkoliv co máte rádi. Přejeme Vám dobrou chuť :0)
 • Náš tip: Pro snažší a kvalitnější vymazání pečící plochy doporučujeme použít Slunečnicový olej ve spreji - Mistr Pekař (300ml)

Vývoj ceny Steba CR 32


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.