Symbo LASERBOT 750 - krátká recenze

13. dubna 2021 0
Symbo LASERBOT 750
 • Hmotnost: 3,82 kg
 • Výška robota: 9,5 cm
 • Typ baterie: Li-Ion
 • Typ podlah: tvrdé podlahy i koberce
 • Doba nabíjení: neudává se
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Robotické mopy
11 979 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
roboticky-vysavac.cz

Symbo LASERBOT 750 je výkonný robotický vysavač, který myje i vysáva. Poradí si s tvrdými podlahami, ale také s nízkými koberci. Všechny funkce robota lze pohodlně ovládat díky aplikaci symbol Home Orange. Můžete tak manuálně ovládat robota, měnit režimy úklidu či sledovat jeho práci, a to odkudkoliv budete chtít. Infračervené senzory ho navíc chrání před pádem ze schodů či jiného vyvýšeného prostoru.

Díky velkokapacitní baterii dokáže robot pracovat až 2,5 hodiny na jedno nabití. Následně se automaticky jde dobít do nabíjecí stanice. Díky navigaci Smart GYRO je vysavač schopen určit optimální trasu na účinný úklid. Díky tomu se pohybuje systematicky a neprochází zbytečně dvakrát stejné místo. Robotický vysavač Symbol Laserbot 750 bez problémů zvládá i plochy podél stěn a nábytku.

Výhody

 • HEPA design filtr zachycující i ten nejjemnější prach a nečistoty
 • pro různé typy tvrdých podlah a nízké koberce
 • Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace
 • velkokapacitní baterie s extrémní výdrží

Nevýhody

 • občas zvykne aplikace vypadnout, třeba opětovně přihlásit

Závěr recenze: Robotický mop pro náročné zákazníky, který v sobě spojuje výkonný čistící systém v kombinaci s laserovou navigací.

Přečtěte si více...

porovnání cen
roboticky-vysavac.cz ⭐️ doručení 1-2 pracovní dny
⭐️ největší prodejce značky iRobot v ČR
⭐️ doprava 99 Kč (objednávky nad 1000 Kč zdarma)
⭐️ platby: dobírka, převod, online, kartou, hotově, splátky
11 979 Kč Do obchodu roboticky-vysavac.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
11 979 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Symbo LASERBOT 750 píše eshop

Robotický vysavač, který si dokáže poradit s tvrdými podlahami i koberci a poradí si i s mopováním. Může se pochlubit výkonným čistícím systémem, který je doplněný o laserovou navigaci. I nejjemnější nečistoty jsou zachyceny díky HEPA design filtru. Pro vymezení prostoru jednoduše poslouží magnetická páska, která je součástí balení. Úklid je možné pohodlně naplánovat pomocí užitečného plánovače. Všechny funkce jsou dostupné pomocí chytrého telefonu.

Univerzální pomocník

Robotický vysavač dokáže zvládnout úklid tvrdých podlah i koberců. Je vybavený i na vytření podlahy, má totiž mop z mikrovlákna, který je průběžně dovlhčovaný ze zásobníku na vodu. Pracuje přitom velmi tiše.

Výkonný motor

Výkonný motor japonské značky NIDEC se obzvlášť hodí při vysávání koberců nebo podél zdí. Díky tomu si vysavač poradí i s náročnými povrchy.

Dvojitá filtrace

Zachycení zvířecích alergenů, alergenních roztočů i jemného prachu zajišťuje HEPA design filtr. Ten je pro optimální výsledek ideální měnit po 6-12 měsících.

Variabilní úklidové režimy

Ať už potřebujete efektivně uklidit celý prostor, ručně ovládat robota, zaměřit se na oblast podél stěn, projet celý prostor dvakrát nebo mopovat, všechny tyto varianty mají vlastní program. Ten lze navíc kombinovat s výkonem sání.

Velkokapacitní baterie

Díky velkokapacitní baterii dokáže robot uklízet až 2,5 hodiny v kuse. Následně se automaticky dojede dobít do nabíjecí stanice. Pokud na jedno nabití nedokončil práci, automaticky se po nabití vrátí tam, kde přestal.

Výborná orientace

Robot si bez problému poradí s úklidem podél nábytku nebo stěn. Infračervené senzory ho navíc chrání před pádem ze schodů nebo jiného vyvýšeného prostoru.

Jasně stanovené hranice

Aby robot věděl, kam nemá zajíždět, jsou k dispozici dva metry magnetické pásky, která mu vyznačí hranice prostoru působnosti. Aplikace zároveň umožňuje nastavovat vynechané oblasti i virtuálně.

Pohodlné ovládání z mobilu

Všechny funkce robota můžete pohodlně ovládat díky aplikaci Symbo Home Orange. Můžete tak manuálně ovládat robota, měnit režimy úklidu i sledovat jeho postup odkudkoli budete chtít.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníRobotický mop
VýrobceSymbo
Hlučnost68 dB
Výška robota9.5 cm
Hmotnost3.82 kg
Typ podlahtvrdé podlahy i koberce
Mopování a vysávání 2v1ano
HEPA filtrano
Virtuální zábranaano
Detekce schodůano
Wifi připojeníano
Dálkové ovládáníano
Časovačano
Baterie
Typ BaterieLi-Ion
Kapacita akumulátoru5200 mAh
Doba provozu150 min
Automatické dobíjeníano

Vývoj ceny Symbo LASERBOT 750


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.