Symbo xBot 5 PRO - krátká recenze

23. října 2021 0
Symbo xBot 5 PRO
 • Hmotnost: 3,5 kg
 • Výška robota: 7,9 cm
 • Typ baterie: Li-ion
 • Typ podlah: tvrdé podlahy i koberce
 • Doba nabíjení: 4 h
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Robotické mopy
8 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
roboticky-vysavac.cz

Robotický vysavač s mopem Symbol xBot 5 PRO je určen na všechny druhy podlah a nízké koberce. Poradí si i s nečistotami podél stěn či nábytku. Aby vám vysavač ušetřil ještě více času, můžete k němu připojit modul s mopovací tkaninou, se kterým budete mít vysáté a umyté zároveň. Robotický vysavač Symbol xBot 5 PRO můžete jednoduše ovládat i prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu.

Pro tento robotický vysavač jsou k dispozici hned dvě nádobky. První má větší kapacitu a je určena na suchý úklid nečistot běžným způsobem. Druhá nádobka kombinuje odpadní nádobku a zásobník na vodu s mopem. Díky navigaci Smart GYRO je vysavač schopen určit optimální trasu na účinný úklid. Pohybuje se tedy systematicky a neprochází zbytečně dvakrát stejné místo.

Výhody

 • 6 čistících režimů - auto, podél stěn, lokální, double, max náhodný
 • inteligentní Smart GYRO navigace
 • hraniční páska pro vymezení prostorů
 • Wi-Fi a ovládání pomocí aplikace

Nevýhody

 • může se stát, že netrefí do nabíjecí stanice

Závěr recenze: Spojení výkonného čistícímu systému s inteligentní gyroskopický navigací v jednom praktickém spotřebiči.

Přečtěte si více...

kde koupit
roboticky-vysavac.cz ⭐️ doručení 1-2 pracovní dny
⭐️ největší prodejce značky iRobot v ČR
⭐️ doprava 99 Kč (objednávky nad 1000 Kč zdarma)
⭐️ platby: dobírka, převod, online, kartou, hotově, splátky
8 999 Kč Do obchodu roboticky-vysavac.cz

Co o Symbo xBot 5 PRO píše eshop

Chcete trávit méně času uklízením? Pak starost o vaše podlahy přenechte tomuto šikovnému robotickému vysavači. Precizně si poradí jak s tvrdými podlahami, tak i s koberci a díky výkonnému čisticímu systému mu neunikne žádná nečistota. Pokročilý navigační systém zajistí bezproblémový pohyb robota po domácnosti, a pokud nebudete chtít, aby na některá místa jezdil, jednoduše je vyznačíte hraniční páskou. Vybrat si budete moci ze šesti režimů úklidu a vhod přijde i funkce vytírání. V neposlední řadě oceníte kvalitní filtrační systém, vysokou kapacitu baterie, příjemnou hlučnost a nízkou výšku, díky níž se vysavač dostane i pod nábytek.

Výkonný pomocník do každé domácnosti

Díky vysoké sací síle, rotačnímu kartáči a dvojici dlouhých bočních kartáčků pro úklid podél stěn a nábytku si tento robotický vysavač poradí se všemi nečistotami v domácnosti. Vybrat si budete moci ze šesti režimů úklidu, takže se vysavač vždy přizpůsobí aktuálnímu stavu vašich podlah. Díky speciálnímu PET kartáči s kombinací štětin a lamel dosahuje skvělých výsledků i při úklidu zvířecích chlupů.

Vysává a vytírá zároveň

Funkci mopování nabízí spousta robotických vysavačů, tento model však disponuje inovativním systémem, díky němuž zvládne jako jeden z mála na trhu vysávat a vytírat zároveň. Je totiž vybaven dvěma odpadními nádobkami – ta větší slouží pro sběr nečistot při vysávání, druhá kombinuje klasickou odpadní nádobku se zásobníkem na vodu s mopem. Pomocí mopu z mikrovlákna tak zvládne kompletně uklidit podlahy.

Chytrá navigace pro optimální úklid

Tento robotický vysavač využívá pokročilou gyroskopickou navigaci Smart GYRO, díky níž se pohybuje naprosto systematicky a efektivně. Trasu navíc neustále optimalizuje tak, aby dosahoval těch nejlepších výsledků. Po skončení úklidu se sám automaticky vrátí do nabíjecí stanice, takže jej nebudete muset hledat a zajišťovat opětovné nabití.

Spolehlivá a výkonná baterie

Robotický vysavač je opatřen vysoce kvalitní baterií bez paměťového efektu, díky níž dokáže pracovat až 100 minut. A jelikož se díky pokročilé navigaci pohybuje systematicky, během úklidu zvládne pokrýt opravdu velkou plochu. A pokud by se během úklidu přece jen vybil, sám se zajede opětovně nabít do nabíjecí základny.

Účinný i na kobercích

Máte doma koberce a bojíte se, že si s nimi robotický vysavač neporadí? Na tento model se můžete plně spolehnout i při úklidu koberců. Díky rotačnímu kartáči a bočním kartáčkům z nízkých koberců dostane veškeré nečistoty, chlupy, vlasy a prach. Funkci vytírání pak můžete využívat na všech typech hladkých podlah.

Praktické provedení

Aby byl pohyb robotického vysavače po vaší domácnosti bezpečný a komfortní, je vybaven senzory proti pádu ze schodů a praktickou hraniční páskou, která vymezí úklidovou plochu. Nebudete se tak muset bát, že by vysavač najel například do dětských hraček, dekorací nebo misek vašeho domácího mazlíčka. Myšleno bylo i na kvalitní filtrační systém, který se skládá z HEPA filtru a primárního filtru. Díky němu je tento vysavač vhodný i do domácnosti s alergiky a malými dětmi.

Ovládání pomocí mobilního telefonu

Robotický vysavač můžete ovládat buď manuálně, nebo pomocí mobilní aplikace. Ta vám umožní robotický vysavač na chytrém telefonu nebo tabletu ovládat na dálku, bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte. Aplikace rovněž umožňuje naplánovat si úklid tak, jak se vám to bude hodit, kontrolovat trasu úklidu, statistiky a vybírat si mezi jednotlivými typy režimů.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníRobotický mop
VýrobceSymbo
Hlučnost60 dB
Výška robota7.9 cm
Hmotnost3.5 kg
Typ podlahtvrdé podlahy i koberce
Mopování a vysávání 2v1ano
Rotační kartáčeano
UV lampane
HEPA filtrano
Virtuální zábranaano
Detekce schodůano
Wifi připojeníano
Dálkové ovládáníano
Časovačano
BarvaČerná
Baterie
Typ BaterieLi-Ion
Kapacita akumulátoru2150 mAh
Doba provozu100 min
Doba nabíjení4 h
Automatické dobíjeníano

Vývoj ceny Symbo xBot 5 PRO


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.