TESLA RoboStar T60 - krátká recenze

23. října 2021 0
TESLA RoboStar T60
 • Hmotnost: 2,6 kg
 • Výška robota: 7,8 cm
 • Typ baterie: Li-Ion
 • Typ podlah: tvrdé podlahy
 • Doba nabíjení: 3 h
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Robotické mopy
5 299 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
roboticky-vysavac.cz

Robotický vysavač Tesla RoboStar T60, který plní funkce vysávání i mytí podlah a koberců, si zamilujete. Vzhledem k pokročilým funkcím má skvělou cenu a výborné výsledky. Robot je vhodný na všechny typy podlah a nízké koberce. Vybaven je pokročilým navigačním systémem, gyroskopický navigací FastTrack 2.0, se kterou bude úklid ještě dokonalejší a systematičtěji.

Silný digitální BLDC motor dosahuje efektivních výkonů, vyniká delší životností a tichým chodem, hlučnost nepřekročí hladinu 55 dB. Robot si poradí i s nízkými přechodovými lištami, díky 13 infračerveným snímačům ho bez obav můžete zapnout i na patře, ze schodů rozhodně nespadne. O důkladný úklid se postará dvojice antistatických štětinových bočních kartáčků, které smetou veškeré nečistoty z podlah a koberců směrem k hlavní středovým kartáčům, které je následně přemístí do prachového zásobníku.

Výhody

 • 4 programy úklidu - automatický, obvodový, kruhový a naplánovaný
 • režim MAX pro vysoký sací výkon a hloubkové čištění koberců
 • trojnásobná filtrace a vysoko kapacitní baterie 2 600 mAh
 • gyroskopický navigace

Nevýhody

 • hrubší špínu nevysaje na 100%

Závěr recenze: Robotický vysavač, který vysává i vytírá podlahy a koberce s gyroskopickou navigací FastTrack 2.0 a za super cenu.

Přečtěte si více...

kde koupit
roboticky-vysavac.cz ⭐️ doručení 1-2 pracovní dny
⭐️ největší prodejce značky iRobot v ČR
⭐️ doprava 99 Kč (objednávky nad 1000 Kč zdarma)
⭐️ platby: dobírka, převod, online, kartou, hotově, splátky
5 299 Kč Do obchodu roboticky-vysavac.cz

Co o TESLA RoboStar T60 píše eshop

Dokonalý úklid bez práce. Zní to jako sen? Může se stát skutečností! Robotický vysavač si hravě poradí s luxováním i vytíráním bez vašeho přičinění. V prostoru se orientuje díky systému inteligentní navigace, pomáhá mu v tom množství čidel, které zabrání jeho pádu nebo zamotání se do kabelů. Zvládne překonat i nízké přechodové lišty mezi místnostmi. O sběr nečistot se starají dva postranní kartáčky, jeden středový V kartáč a výkonný motor. Vytírání zajišťuje utěrka z mikrovlákna. Pokud potřebujete odstranit větší množství nečistot třeba z koberce, stačí zmáčknout tlačítko MAX a vysavač ještě zvýší výkon. Nečistoty se sbírají do zásobníku s dostatečnou kapacitou, filtraci zajistí trojnásobný systém, včetně HEPA filtru. Provoz je tedy bezsáčkový. Design působí luxusním dojmem.

Každodenní úklid

Využijte svůj volný čas užitečněji než úklidem. Robotický vysavač si hravě poradí s běžnými nečistotami v domácnosti zcela bez vaší pomoci. Množství snímačů mu usnadní orientaci v prostoru a překoná i nízké přechodové lišty. Časovač umožní úklid i v době, kdy nejste doma. Po skončení práce sám najde dobíjecí základnu.

Důkladný úklid každý den

Vysavač vysává i vytírá, stačí zvolit správný režim čištění. Zatímco o luxování se stará silný výkon motoru, dva postranní kartáčky, které vymetou nečistoty i z hůře dostupných míst a široký středový V kartáč, vytírání zajistí utěrka z mikrovlákna, která spolehlivě odstraní mikroprach a nečistoty na podlaze.

Inteligentní paměť

Inteligentní navigace pomůže přístroji uklízet velice efektivně. Nevrací se tak stále na ta samá místa, přizpůsobí se velikosti místnosti a po skončení najde dobíjecí základnu.

Vhodný i pro koberce

Pro důkladný úklid koberců nebo většího znečištění stačí zmáčknout tlačítko MAX. Zvýšení otáček a sací síly se postará o zbytek.

Luxusní design

Pěkný design a odolný skleněný horní panel z něj dělají luxusního pomocníka do každé domácnosti.

Dokonalá filtrace

Trojnásobný systém filtrace, který zahrnuje síťku primárního filtru, filtrující houbičku a efektivní HEPA filtr, je velice účinný. Zachytí až 99,95 % částic o průměru 0,3 mikronů. Bezsáčkový provoz je ekonomický i ekologický. Sběr nečistot probíhá do zásobníku s dostatečným objemem, který po skončení práce jednoduše vysypete.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníRobotický mop
VýrobceTESLA
Výkon22 W
Sací výkon22 W
Hlučnost55 dB
Výška robota7.8 cm
Hmotnost2.6 kg
Typ podlahtvrdé podlahy
Mopování a vysávání 2v1ano
UV lampane
HEPA filtrano
Virtuální zábranaano
Rozeznání překážekbezdotykový
Dálkové ovládáníano
Časovačano
Baterie
Typ BaterieLi-Ion
Kapacita akumulátoru2600 mAh
Doba provozu110 min
Automatické dobíjeníano

Vývoj ceny TESLA RoboStar T60


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.