Thule Yepp Nexxt Mini (přední) - krátká recenze

13. dubna 2021 0
Thule Yepp Nexxt Mini
  • nosnost: 15 kg
  • vhodná pro děti: 9 měsíců - 3 roky
  • hmotnost: 1.62 kg
  • samonosná: ne
  • Dostupnost: Skladem
2 890 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Cyklosedačka Thule Yepp NeXXt Mini se montuje nad přední kolo bicyklu. Konstrukční řešení je navrženo tak, aby sedačka zvládla každodenní jízdy po městě. Design je moderní a stylový. Polstrované 5 bodové popruhy se dají nastavovat, proto je jízda bezpečná pro každé dítě. Sedačka je měkká a tlumí nárazy.

Je vhodná pro děti od 9 měsíců do 3 let s maximální nosností 15 kilogramů. Použití u dětí mladších než 1 rok se doporučuje konzultovat s pediatrem.

Výhody

  • sedačka „roste” spolu s dítětem
  • nízká hmotnost - snadná manipulace
  • jednoduchá montáž

Nevýhody

  • není vhodná pro cyklisty s krátkými rukama na trekových a horských kolech

Závěr recenze: Sedačka, která je komfortní pro dítě i rodiče.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 890 Kč Do obchodu Heureka.cz
Feedo.cz
2 890 Kč Do obchodu Feedo.cz

Co o Thule Yepp Nexxt Mini (přední) píše eshop

Měkká a odolná dětská cyklosedačka Thule Yepp Nexxt Mini zaručí dítěti bezpečnou a pohodlnou jízdu nad předním kolem jízdního kola.

Cyklosedačka Thule Yepp Nexxt Mini Aquamarine má nastavitelné polstrované popruhy, které lze jednoduše přizpůsobit a zaručují tak dítěti maximální bezpečí jako v bavlnce. Vhodné pro děti do 3 let a hmotnosti 15 kg.

• Dětská cyklosedačka kompatibilní s většinou modelů jízdních kol umožňuje snadné upevnění na jízdní kolo
• Dítě sedí pohodlně v měkké sedačce pohlcující nárazy
• Nastavitelné polstrované 5-ti bodové popruhy lze snadno přizpůsobit a zaručují tak dítěti maximální bezpečí jako v bavlnce
• Dítě rychle a snadno zajistíte pomocí popruhu s bezpečnostní přezkou, kterou dítě nedokáže uvolnit
• Dítě se může během jízdy držet pohodlné přední zábrany
• Sedačka roste spolu s dítětem díky nastavitelným opěrkám nohou a řemínku k uchycení bot
• Snadné čištění a udržování v suchu díky vodoodpudivé úpravě materiálů sedačky
• Sedačka je navržena a testována pro převážení dětí ve věku od 9 měsíců* do 3 let o hmotnosti do 15 kg.*Použití pro děti do 1 roku je třeba konzultovat s pediatrem.

Moderní cyklosedačka, která na první pohled nadchne svou všestranností, kvalitou, bezpečnostními prvky, ale také svým designem. Model Thule Yepp Nexxt Mini jasně ukazuje, že není jenom obyčejným produktem na přepravu dítěte, ale že se jedná také o plnohodnotný doplněk vašeho jízdního kola. Dokládá to nejenom moderní design spojený s použitými materiály a jejich zpracováním. Dokládá to také různorodé barevní provedení, které jasně ukazuje, že je cyklosedačka Thule Yepp Nexxt Mini rozhodně dobrou volbou pro každého milovníka barev. Máte možnost zvolit si třeba výraznější oranžové provedení, stejně jako není problém vsadit na stylovou námořní modř. Hitem je ale i sněhově bílý odstín, stříbrný nádech, nebo tmavé provedení. Vybírat je tedy opravdu z čeho.

Thule Yepp Nexxt Mini zaujme svou všestranností
V čem je model Thule Yepp Nexxt Mini unikátní? Je to rozhodně jeho celková všestrannost s ohledem na transport dětí. Pokud budeme konkrétní, tak těm nejmenším můžou být už tři měsíce. Pokud přepravu dovolí dětský lékař, tato cyklosedačka je na přepravu takto malých dětí plně uzpůsobena. Stejně tak není problém vyrazit na kole i s dětmi staršími. Limitem je období okolo třetího roku věku dítěte. Roli samozřejmě hraje především hmotnost. Nosnost cyklo sedačky je 15 kilogramů.

Danou všestrannost oceníte také ve chvíli, kdy budete potřebovat, aby sedačka na kolo s vaším dítětem rostla. I na to značka Thule při výrobě myslela. Proto nechybí jak možnost upravit délku řemínků k uchycení bot, tak nechybní přirozeně ani možnost nastavit správnou délku opěrek nohou.

Montáž je díky univerzálnosti hračkou
Thule Yepp Nexxt Mini zaujme i svou univerzálností s ohledem na montáž. Jedná se o řešení, které je umísťováno do přední části jízdního kola, a to konkrétně tak, že sedačka se nachází přímo nad předním kolem. Kromě toho, že je montáž rychlá, bezproblémová a bezpečná, je třeba říci, že je možné ji uskutečnit na většinu jízdních kol klasického provedení. Není tak nutné jakýchkoliv redukcí a dalších doplňků. Montáž je usnadněna i tím, že sedačka zaujme celkem nízkou hmotností, díky čemuž je snadná i manipulace s ní.

Kromě montáže potěší i jednoduchá demontáž. Díky kompaktním rozměrům není problémem ani uložení doslova na jakékoliv místo. Potěší také jistota snadné údržby. Materiály mají voděodolnou úpravu, díky čemuž na nich neulpívají ani tekutiny, ani špína. To navíc přispívá také k faktu, že samotná údržba a čištění není problém.

Pohodlí dětí je zaručeno
Jak na kratších, tak i delších jízdách nebude s pohodlím vašeho dítěte jakýkoliv problém. Model cyklosedačky Thule Yepp Nexxt Mini je konstruován tak, aby nabídly jak pohodlný tvar, tak i měkký materiál, který dokáže skvěle absorbovat jakékoliv nárazy. Dále jsou některé z prvků doplněny také měkkým polstrováním, díky čemuž se není třeba obávat toho, že by cokoliv jakkoliv tlačilo, nebo táhlo. Řeč je například o bezpečnostních pásech.

Thule Yepp Nexxt Mini zaručuje bezpečí pro každé dítě
Díky mnoha testům vyhovuje model cyklo sedačky Thule Yepp Nexxt Mini všem požadovaným bezpečnostním normám a prošel celou řadou testů. Díky tomu nemusíte mít jakékoliv obavy o bezpečnost svého potomka. Pokud se podíváme na bezpečnostní prvky, nechybí třeba pětibodové popruhy, které ho udrží v sedačce za všech okolností. Doplněny jsou bezpečnostní přezkou, kterou dítě nezvládne uvolnit a tím se nezvládne ani odpoutat. Zajímavým bezpečnostním prvkem je také přední zábrana, která primárně slouží k tomu, aby se jí dítě během jízdy mohlo držet. K bezpečnosti přispívá i umístění této cyklistické sedačky. Jelikož je umístěna nad předním kolem, můžete na své dítě dobře vidět.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníSedačka na kolo, Sedačka na kolo Thule
VýrobceThule
Hmotnost1.9 kg
Nosnost15 kg
Typsedačky

Vývoj ceny Thule Yepp Nexxt Mini (přední)


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.