Verticon inSPORTline Home

23. října 2021 0
Verticon inSPORTline Home
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Lezecké trenažéry
24 690 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
inSPORTline.cz

Co o Verticon inSPORTline Home píše eshop

Verticon inSPORTline Home

Verticon inSPORTline Home je unikátní trenažer, na kterém budete spalovat kalorie jedna radost! Na cvičení není nic složitého, stačí nastoupit a začít "šplhat" - a nebo jenom šlapat! Tento simulátor lezení má totiž tak promyšlenou konstrukci, že se díky postranním madlům osvědčí i jako klasický stepper. Při zapojení rukou ale perfektně procvičíte veškeré svalstvo a zapracujete na zpevnění středu těla (CORE). Úchopy si navíc můžete nastavit tak, aby jejich poloha odpovídala výšce vaší postavy.

Intenzitu cvičení si určujete sami, podle toho, jak rychle se pohybujete. Pokud hledáte ještě větší výzvu, můžete si pomocí regulačního kolečka navýšit zátěž až o 8 úrovní. Díky magnetickému brzdnému systému je chod trenažeru krásně tichý a plynulý a při tréninku nedochází k žádným nárazům. Konstrukce je navíc nakloněna do 75° úhlu takže cvičíte v poloze, která odlehčuje vašim kloubům. Pro každý "krok" máte rozmezí přibližně 50 cm - to, jak moc chcete do pedálů šlápnout potom záleží pouze na vás.

Na jednoduchém displeji uvidíte základní údaje o tréninku. Tlačítkem můžete přepínat mezi jednotlivými hodnotami - uvidíte dobu trvání tréninku, rychlost, uraženou vzdálenost, přibližný počet spálených kalorií nebo počet kroků. Pokud budete chtít stroj po tréninku přesunout na úplně jiné místo, jsou tu od toho praktická kolečka!

Dva stroje v jednom

Největší výhodou tohoto lezeckého trenažeru je, že na něm lezení vůbec simulovat nemusíte! Díky pohodlným postranním opěrám můžete nechat ruce odpočinout a soustředit se jen na šlapání. Při zapojení rukou ale zažijete super intenzivní kardio trénink, kterým posílíte všechny svalové skupiny. Díky tomu, že si můžete diktovat vlastní tempo, je stroj vhodný jak pro zahřátí před tréninkem, tak pro cvičení typu HIIT.

Plynulá práce se zátěží

Díky magnetickému brzdnému systému je chod stroje tichý a plynulý. I při tom nejintenzivnějším tréninku tak můžete spoléhat na hladký a ničím nerušený pohyb. Přechod mezi 8 úrovněmi zátěže také probíhá bez problému. Zátěž je připojená na pevné lanko, které při pohybu nevytváří téměř žádný hluk.

Vhodný pro každý typ postavy

Každý má jiné tělesné proporce a u strojů jako Verticon Home je důležité na tento fakt brát ohled. Díky jednoduchému šroubovacímu mechanismu si proto přizpůsobíte výšku úchopů podle výšky vlastní. Výhodou jsou také prostorné pedály s ložisky, které kopírují sklon vašeho chodidla. Výsledkem je přirozený pohyb, a to i během namáhavého tréninku.

Efektivní trénink, který je šetrný na klouby

I když Verticon na první pohled vypadá jednoduše, nevyplatí se ho podceňovat! Díky prakticky neomezené intenzitě cvičení je jako stvořený pro intervalové tréninky, na rozdíl od jiných typů strojů ale nezatěžuje vaše klouby. Kromě hubnutí vám také pomůže vylepšit koordinaci a vytrvalost a posílit prakticky celé tělo. Toho všeho dosáhnete naprosto přirozeným pohybem!

Klíčové vlastnosti:

 • vertikální lezecký trenažer pro efektivní spalování kalorií a posílení klíčových svalových skupin
 • díky postranním madlům ho lze využít i jako stepper
 • simuluje pohyb šplhání
 • tichý a plynulý chod
 • 5 nastavitelných výšek úchytů
 • 8 stupňů zátěže
 • velké pedály s nastavitelnými přezkami
 • transportní kolečka
 • systém pro vyrovnání nerovnosti podlahy
 • computer zobrazuje: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, počet kroků, scan

Technický popis:

brzdný systémmagnetický
ovládání zátěžemanuální
počet stupňů zátěže8
výška nástupu18 cm
rozměry pedálů11 x 11 cm
sklon75°
manuální programano
počet programů
přijímač hrudního pásune
hrudní pás součástí baleníne
transportní kolečkaano
systém vyrovnání nerovnostíano
celkové rozměryv235 cm x š80 cm x d109,4 cm
šířka zadní základny62 cm
vzdálenost základen103 cm
rozměry baleníd151 x š57 x v32 cm
maximální nosnost136 kg
hmotnost32,5 kg
zdroj napájení2x AAA baterie
kategorieHC (dle EN 957)
použitídomácí

kde koupit
inSPORTline.cz ⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz, kvalitní, spolehlivý a známý eshop
⭐️ výprodej slevy a aktuální akce → najdete zde
24 690 Kč Do obchodu inSPORTline.cz
Vývoj ceny Verticon inSPORTline Home


Mohlo by vás zajímat

  Komentáře
  Zatím se zde nenachází žádný komentář.
  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.