Wellneo bezdrátový masážní ruční přístroj Pro 3v1 – masáž a termoterapie v jednom (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 26. listopadu 2021 0
Bezdrátový masážní přístroj Pro
 • Výrobce: Wellnea
 • Typ: masážní přístroj
 • Funkce: termoterapie
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Masážní přístroje
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Wellneo bezdrátový masážní ruční přístroj Pro 3v1 vám dopřeje masáž a relax přímo v pohodlí vašeho domova. Zregenerujte po dlouhém dni v práci své tělo a budete se cítit uvolněně a odpočatě. Kdo by nechtěl zažít tento pocit, byť každý den? Masážní přístroj Wellneo je bezdrátový, proto vás nebude během používání nic omezovat. Pomůže vám nejen zregenerovat unavené svaly, ale dokáže i odstranit případnou bolest. Přečtěte si vše o tomto masážním přístroji od značky Wellneo.

Základní informace o masážním přístroji Wellneo 3v1v Pro

➡️ Příjemné zmírnění bolesti

Fyzický účinek kvalitní masáže může mít značný vliv na celkový zdravotní stav člověka. Proto je vhodné si ji dopřát minimálně jednou za měsíc, pokud vám to situace dovolí. Jenže, s tímto masážním přístrojem Wellneo 3v1 Pro můžete tento pocit zažívat každý den. Dokáže nejen zregenerovat unavené svaly, ale dopřát vám dokonce i terapii teplem či chladem pro dokonalé osvěžení organismu. Nejlepší je, že nemusíte nikam chodit, zrelaxujte si tělo i mysl v pohodlí svého domova.

Masážní přístroj od Wellneo

 

➡️ Jaký je účinek termoterapie

Znáte pojem termoterapie? Je to jeden z nejúčinnějších způsobů léčby bolesti svalů způsobené nadměrnou námahou a svalovými křečemi. Tento pocit určitě zažili mnozí z vás, a určitě to není nic příjemného. Proto je skvělé, že se proti němu dá účinně bojovat pomocí tohoto masážního přístroje. Bezdrátový masážní přístroj Wellneo 3v1 Pro vám pomáhá při uvolňování svalů působením tepla nebo chladu na požadovanou oblast. Výsledek je okamžitý – snížená ztuhlost těla a uklidněné svaly. Na rozdíl od ledu nebo jiných domácích pomocníků je to naprosto bezpečný, protože nezpůsobuje žádné podráždění pokožky těla.

Masážní přístroj Wellneo 3v1 Pro a termoterapie

 

Termoterapie resp. teploléčba, představuje metodu fyzikální terapie, při které působí na lidský organismus tepelné podněty. Podle rozsahu aplikace rozlišujeme termoterapii na celkovou a lokální. Při lokální aplikaci tepla dochází k prokrvení oblasti, která je zahřívána, což má za následek lepší látkovou výměnu. Tento způsob léčby se využívá zejména u revmatických onemocnění, na které trpí stále více lidí. Teploléčba se doporučuje při akutních úrazech a zánětech pohybového systému, chronická revmatická onemocnění pohybového systému, při reflexních svalových změnách. Naopak, nedoporučuje se při poruchách citlivosti, alergii na chlad, angíně pectoris.

 

➡️ Princip fungování terapie teplem a chladem

Terapie chladem je nejúčinnější v akutním stadiu, kdy se poprvé vyskytne zranění. Jeho použití okamžitě po zranění a během prvních 48 hodin pomůže minimalizovat otok. Pokud jste příliš pracovali a vaše tělo se cítí ztuhle a nepohodlně, zkuste raději tepelnou terapii. Uvolňuje svaly zvýšením krevního oběhu a při léčbě chronické bolesti svalů nebo ztuhlosti kloubů je obvykle účinnější než chlad.

 

➡️ Dopřejte si vibrační masáž

A to není všechno. Tento šikovný masážní přístroj má i vibrační funkci. Vibrační masáž je komplexní technika, která se nejlépe provádí pomocí vysoce kvalitního zařízení, jako je toto. Pracuje v kruhovém pohybu a dodává intenzivní vibrace přímo do postižené oblasti. Aplikací vibrací takovýmto cíleným způsobem se svaly stáhnou a uvolní se velmi rychle, takže na konci procesu se výrazně zlepší krevní oběh. To vám pomůže zůstat na nohou déle a zůstat úplně v pohodlí.

Vibrační masáž přístrojem Wellneo 3v1 Pro

Vibrační masáž

 

➡️ Praktická volba intenzity

Nevyhovuje vám dlouhodobě jedna intenzita masáže? Zvolte si jinou. Bezdrátový masážní přístroj Wellneo 3v1 Pro nabízí tři různé intenzity masáže, které vám umožní plnou kontrolu nad masáží. Pokud jste ještě předtím nevyzkoušeli vibrační masáž, začněte s nejnižším nastavením a intenzitu zvyšujte pomalu, dokud si vaše tělo nezvykne na vibrace. Chcete-li uvolnit nejvíce unavené svaly, je vhodné zaměřit se na svalové uzly, nezapomeňte také vyzkoušet různou intenzitu nastavení.

Intenzita masáže při masáži s přístrojem Wellneo 3v1 Pro

 

➡️ Vše užitečné v jednom přístroji

Masážní přístroj od Wellneo kombinuje vše, co od takového zařízení potřebujete. Použijte svůj Wellneo masážní přístroj kdykoliv potřebujete pro uklidňující pocit a uvolnění stresu. Používejte jej s produkty určenými k péči o pleť nebo s opalovacím krémem bez obav, že by se přístroj poškodil. Po skončení masáže jednoduše odstraňte horní kryt a umyjte jej pod vodou. Masážní přístroj je dodáván v praktickém kapse a samozřejmě nesmí chybět ani napájecí kabel.

Kapsa, kabel a masážní přístroj

 

Recenze na bezdrátový masážní přístroj Wellneo 3v1 Pro

Masážní přístroj je bezpochyby skvělý přístroj, který by si každý z nás rád doma dopřál. Možná se tak rozhodnete právě po přečtení těchto recenzí, nakolik jsou s tímto výrobkem spokojeni i další zákazníci. Pochvalují si pohodlnou relaxační masáž v pohodlí domova. Výhodou je, že ho nabijete a používáte bez kabelu, proto vás nic neomezuje. Nevýhodou může být pro někoho trochu vyšší hmotnost přístroje. Takto zhodnotili produkt zákazníci:

„Skvělí pomocník, nyní ho používám v každé volné chvíli doma”… Danka

„Parádní strojek. Výhodou je, že po nabití (jako při mobile) ma neomezoval žádný kabel. Masáž byla příjemná. I strana s ohříváním a chlazením je fajn. Nevýhodou je, že přístroj se trochu hůře dlouho drží, ale vzhledem k funkcím, což má, je to docela pochopitelné. Nelíbí se mi, že v této variantě není druhý nástavec na masáž, který je automaticky k levnější variantě (v té však není část pro ohřívání a chlazení). Tento díl bych ocenila, kdyby byla možnost ho samostatně dokoupit. Proto dávám jen 4* z 5*”… Zuzana

 

Zhodnocení na závěr

Bezdrátový masážní přístroj Wellneo 3v1 Pro vás překvapí svou vibrační funkcí a také termoterapií, kdy na vás působí jako teplo, tak i chlad, což je pro tělo velmi prospěšné. Uvolníte díky němu své ztuhlé svaly a dokážete také zmírnit, někdy i úplně odstranit případné bolesti. Tento masážní přístroj se jednoduše nabije a můžete jej následně používat bez kabelu, což je velká výhoda a podstatně to usnadňuje manipulaci s přístrojem a celkovou masáž. Dodává se samozřejmě s napájecím kabelem a v praktické kapsy. Zakoupit si ho můžete již za 1 790 Kč. Na jistotu půjdete, pokud si ho objednáte přímo ze stránky výrobce www.wellneo.cz. Později tu máte i garanci vrácení peněz v případě vaší nespokojenosti.

Výhody

 • termoterapie - léčba chladem i teplem
 • pohodlné použití bez kabelu po nabití
 • funkce vibrační masáže

Nevýhody

 • vyšší hmotnost
 • nemá další nástavec

Závěr recenze: Masážní přístroj, který kromě vibrační funkce nabízí i termoterapii prospěšnou pro lidský organismus.

Hodnocení autora
 • Kvalita masáže
 • Funkce
 • účinek termoterapie
 • Manipulace
 • Příslušenství
 • Cena

Souhrn

Masážní přístroj, který kromě vibrační funkce nabízí i termoterapii prospěšnou pro lidský organismus.

4.3
Vývoj ceny Wellneo bezdrátový masážní ruční přístroj Pro 3v1


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.