Wellneo masážní podložka zad a nohou Shiatsu 4v1 – recenze na cenově dostupný masážní přístroj

Petra Lyžičiarová Recenze 15. září 2021 0
Wellnea masážní podložka zad a nohou Shiatsu 4v1
 • Typy masáže: 4
 • Možnost nastavení délky masáže: ano
 • Způsob ovládání: dálkový ovladač
 • Vyhřívání: ano
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Masážní přístroje
3 849 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
wellneo.cz

Wellneo masážní podložka zad a nohou Shiatsu 4v1 je chytrý a skladný masážní přístroj pro personalizovanou masáž, kterou si můžete dopřát v pohodlí vašeho domova. Spojuje v sobě techniku shiatsu, vibrační terapii a terapii teplem, a to ve čtyřech různých oblastech těla – na krku, na ramenou, zádech i na stehnech.

Masážní podložka se snadno používá a ovládá se pomocí dálkového ovladače. To, jak má vaše masáž pomocí tohoto zařízení vypadat, si nastavíte podle vašich preferencí. Můžete si vybrat masáž v délce trvání 5, 10 či 15 minut a stejně si můžete zvolit i to, jakou partii chcete promasírovat a také to, jakou technikou se bude masáž provádět. Co se týče ceny Wellneo masážní podložky zad a nohou Shaitsu 4v1, ve srovnání například s masážními křesly, jde o cenově výhodnější zařízení.

Přečtěte si více...

porovnání cen
wellneo.cz ⭐️ několik poboček v Česku pro vyzvednutí zboží
⭐️ populární produkty známé z televize
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
3 849 Kč Do obchodu wellneo.cz
TopShop.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
3 849 Kč Do obchodu TopShop.cz
Delimano.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
3 849 Kč Do obchodu Delimano.cz

Základní informace

Wellneo masážní podložka zad a nohou Shaitsu 4v1 je jednoduché a cenově dostupné masážní zařízení, se kterým si můžete dopřát personalizovanou masáž v pohodlí vašeho domova, a to kdykoli budete chtít. Masážní přístroj Wellneo v sobě kombinuje hloubkovou shiatsu masáž, terapii teplem a vibrační terapii.

Masážní podložka zad a nohou Shiatsu 4v1 - uskladnění

Velkou výhodou podložky Wellneo je dobrá skladnost

 

Vybrat si můžete délku trvání masáže, která může být 5, 10 nebo 15 minut. No a zvolit si můžete i to, na jakou oblast vašeho těla se má masáž soustředit. Na výběr máte možnost masírování zad, ramen, krku a stehen.

Masážní podložka zad a nohou Shiatsu 4v1 - masážní zóny

 

Jak funguje personalizovaná masáž pomocí podložky Wellneo?

Masážní podložka Wellneo umožňuje vybrat si nejen to, jak dlouho bude vaše masáž trvat, ale i to, o jaký typ masáže půjde a kterou konkrétní část těla bude přístroj masírovat.

Personalizace spočívá v tom, že:

 • si můžete nastavit 5, 10 nebo 15 minut trvající masáž
 • oblast ramen a krku má nastavitelnou výšku masážních uzlů shiatsu
 • můžete si zvolit masáž rotačními hlavicemi po celé páteři
 • na výběr máte shiatsu masáž
 • zvolit si můžete i bodovou masáž zaměřenou na konkrétní část páteře
 • v nabídce naleznete i hloubkovou masáž podél celé páteře nebo zaměřenou na oblast horní či dolní páteře
 • nabízí dva stupně intenzity vibrační masáže v sedací části
 • nechybí terapie teplem výborná pro celkové uvolnění těla

Masážní podložka zad a nohou Shiatsu 4v1 - použití

 

Tipy masáže

Jak vyplývá z názvu, Wellneo masážní podložka zad a nohou Shaitsu 4v1, vám přináší čtyři způsoby masáže a uvolnění vašeho těla. Podívejme se na ně podrobněji.

➡️ Shiatsu technika

Tato japonská tlaková masáž je výborná na uvolnění napětí a redukci svalových uzlů tím, že stlačuje akupresurní body. Proniká tak hluboko do tkání vašeho těla a je vhodná k uvedení těla do celkové rovnováhy. Pomáhá také zmírnit fyzické, ale i psychické napětí.

Technika shiatsu se soustředí do oblasti krční páteře a na masážní podložce si víte přesně nastavit výšku, v jaké vás má přístroj masírovat. To znamená, že se přizpůsobí téměř každému tak, aby přinesla dokonalé uvolnění svalů ramen a krku a výborný relax.

➡️ Vibrační masáž

Tento typ masáže je vhodný ke zmírnění pocitu ztuhlých dolních končetin, což ocení lidé se sedavým zaměstnáním, ale i ti, kteří mají za sebou náročné cvičení. V sedací části masážní podložky je pro ještě větší pocit pohodlí umístěna vibrační masáž pro stimulaci krevního oběhu v této oblasti vašeho těla.

➡️ Krouživá masáž

Tento způsob masáže přináší uvolnění a úlevu od nepříjemných pocitů napětí v dolní i horní části páteře. Tato masážní technika vytváří neustálý tlak a jemně krouží shora dolů podél hlavních svalů páteře. Jde o masáž určenou na uvolnění a zahřátí svalů a je vhodná pro přípravu těla před hloubkovou shiatsu masáží. Také je vhodné kombinovat ji s terapií teplem, protože tak její účinky ještě zlepšíte.

➡️ Terapie teplem

Terapie teplem pomocí masážní podložky Wellneo je vhodná ke zlepšení krevního oběhu. Při její aplikaci na určitou část krevního oběhu se snižuje ztuhlost kloubů a zlepšují se celkové účinky masáže. Terapie teplem má příznivé účinky na vaše tělo a také vám přinese pocit pohodlí a snižuje stres.

Masážní podložka zad a nohou Shiatsu 4v1 - průběh masáže na gauči

 

Zdravotní účinky masáže

Masáž přináší řadu zdravotních účinků. Podívejme se tedy, s čím vším vám může Wellneo masážní podložka zad a nohou Shaitsu 4v1 pomoci:

 • uvolnit tlak krčního svalstva, svalů zad a ramen
 • snížit napětí a nepohodlí v křížové části zad
 • snížit ztuhlost stehen
 • zlepšit váš krevní oběh
 • uvolnit celou vrchní část zad
 • uvolnit celkové napětí a zbavit vás stresu

 

Masážní podložka zad a nohou Shiatsu 4v1 - účinky masáže

 

Zkušenosti zákazníků

Zajímalo nás také to, jaké mají s touto masážní podložkou zkušenosti zákazníci, a tak jsme se podívali na několik recenzí na masážní podložku zad a nohou Shiatsu 4v1. V recenzích jsme se dozvěděli například i to, že masáž pomocí tohoto zařízení se velmi podobá skutečné masáži rukama.Další zkušenost hovoří o tom,že vás masáž pomocí masážní podložky Wellneo výborně uvolní po celém dni a příjemně zrelaxuje.

Wellneo Shiatsu 4v1 - zkušenosti zákazníků

 

Také ve videu si můžete poslechnout názory zákazníků na tento masážní přístroj:

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager Testimonial 1

 

Wellneo masážní podložka zad a nohou Shiatsu 4v1 – doporučujeme?

Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupný masážní přístroj s různými funkcemi, masážní podložka Wellneo by pro vás mohla být vhodnou volbou. Ve srovnání s masážním křeslem je nejen levnější, ale také nezabere tolik místa a jednoduše se skladuje. Oceňujeme, že v nabídce má různé typy masáže a také různá nastavení, a tak si umíte masáž přizpůsobit svým preferencím. Ovládá se pohodlně pomocí dálkového ovladače. Za výhodu považujeme také to, že vám promasíruje nejen krk, ramena či celá záda, ale i stehna.

Výhody

 • skladnost
 • cenová dostupnost
 • různé funkce
 • personalizace masáže

Nevýhody

 • nemá tak mnoho masážních bodů jako masážní křesla

Závěr recenze: Cenově dostupná a dobře skladovatelná masážní podložka se zajímavými funkcemi, díky kterým si umíte nastavit masáž přesně podle vašich představ.

Hodnocení autora
 • Jednoduchost použití
 • Funkce
 • Skladnost
 • Cena

Souhrn

Cenově dostupná a dobře skladovatelná masážní podložka se zajímavými funkcemi, díky kterým si umíte nastavit masáž přesně podle vašich představ.

4.4

Wellnea masážní podložka zad a nohou Shiatsu 4v1

✅ Cena: 3 849 Kč

Chci Wellneo Shiatsu 4v1 wellneo.cz
Vývoj ceny Wellneo Shiatsu 4v1


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.