Wellneo vakuový čistič pórů – recenze

Petra Lyžičiarová Recenze 27. října 2021 1
Wellneo Vakuový čistič pórů
 • Napájení: 2 AA baterie
 • Počet hlavic: 4
 • Stupně vakua: 2
 • Dostupnost: Vyprodáno
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Vakuový čistit pórů Wellnea je jednoduchým, bezbolestným a také zcela účinným nástrojem pro odstraňování černých teček. Jde o cenově dostupný produkt, který zbaví vaši pleť ucpaných pórů a nevzhledně působících černých teček, aniž byste je museli ručně vytlačovat a dráždit tak svou pokožku.

Čistič pórů Wellnea je vybaven čtyřmi různými doplňky, má dvě nastavení a protože je bezkabelový, používá se prakticky a velmi jednoduše. Výhodou jsou jeho kompaktní rozměry, a tak vám v koupelně nezabere mnoho místa a lze ho s sebou nosit i v případě, že hodně cestujete. Vakuový čistič pórů a černých teček disponuje výkonnou a zároveň jemnou odsávací technologií pro okamžitě čistou pokožku. Je tedy silný, ale zároveň šetrný k vaší pleti.

Základní informace

Vakuový čistič pórů Wellnea se jednoduše a rychle postará o to, aby byla vaše pokožka okamžitě čistá a zbavená černých teček. Je vybaven jemnou, ale výkonnou odsávací technologií, a tak je k vaší pokožce šetrný a účinný zároveň. Jelikož jde o bezdrátové zařízení, jeho používání je maximálně jednoduché a pohodlné. K čističi pórů je dodáváno i praktický plátěný sáček, do kterého můžete dát čistič i s hlavicemi například během cestování. Zařízení je napájeno dvěma bateriemi typu AA, které však nejsou součástí balení.

Čištění pleti pomocí vakuového čističe je maximálně hygienické, protože se pleti nechytá rukama a nehrozí zanesení infekce. Odsávání je bezpečné a pokud nemáte velmi citlivou pleť, nemusíte se obávat ani podráždění pokožky. Vakuový čistič Wellnea můžete zcela bezpečně použít na všech problematických částech těla, na kterých se nejčastěji vyskytují černé tečky a vyrážky. Je vhodný na čištění pleti na obličeji, ale i na rukou, hrudníku a na zádech.

Výkon zařízení lze nastavit na dvě úrovně přesně tak, jak vám to vyhovuje. Pokud máte citlivější pleť, zvolte slabší stupeň odsávání. V případě, že potřebujete vyčistit póry skutečně důkladně, můžete úroveň odsávání zvýšit. Součástí odsavače pórů Wellnea jsou i čtyři nástavce, pomocí kterých se dostanete i na těžší přístupná místa s černými tečkami. Problémem tak nebude vyčistit póry v záhybech kolem nosu či na bradě.

Příslušenství tvoří tyto hlavice:

 • malá hlavice  – využívá jemnou odsávací sílu a je vhodná zejména na citlivou pleť v oblasti nosu
 • velká hlavice – její sací síla je silnější a je určená na čištění pórů na větších plochách
 • oválná hlavice  – je ideální pro čištění pleti v okolí úst a nosu
 • peelingová hlavice  – je určena pro odstraňování odumřelých buněk a odstraňování nečistot z pokožky

 

Použití

Použití vakuového čističe pórů Wellnea je skutečně velmi jednoduché. Poté, co do zařízení vložíte dvě baterie typu AA, si zvolíte hlavici podle toho, kterou část těla či obličeje chcete vyčistit. Pro co nejlepší vyčištění pleti vám doporučujeme napařit si obličej, přičemž vhodné je, pokud bude napařování trvat alespoň 15 minut.

použití vakuového čističe pórů

použití vakuového čističe pórů

Nejdříve doporučujeme vyzkoušet si čištění při slabším výkonu a v případě, že se vám to bude zdát málo a vaše pokožka nebude podrážděná, výkon vysávání nečistot můžete zvýšit. Při dalším čištění budete už z vlastní zkušenosti vědět, jaký výkon máte na konkrétní partii použít. Po vyčištění stačí hlavici důkladně omýt pod vlažnou tekoucí vodou a nechat vysušit.

 

Porovnání vakuových čističů jiných značek + zkušenosti a recenze

Pokud se rozhodnete používat k čištění ucpaných pórů a odstraňování černých teček na tváři vakuový čistič pórů, natrefit můžete i na různé jiné značky, nejen na Wellnea. Podívali jsme se, které další vakuové čističe pórů patří k oblíbeným a jaké jsou jejich parametry.

Kromě vakuového čističe pórů Wellnea naleznete na Heuréce mezi těmi zákaznický nejoblíbenějšími například vakuový čistič KilPor, který je v podobné cenové relaci, zda cenově náročnější vakuový čistič pórů Beurer.

 

Porovnání vakuových čističů + zkušenosti a recenze

 

Zjišťovali jsme i to, jaké mají uživatelé zkušenosti s čištěním pleti pomocí vakuového čističe pórů. Fórum na stránce Modrý koník obsahuje zkušenosti několika žen s tímto zařízením, avšak není tam uvedeno, o jakou značku přesně jde. Dámy však nebyly s fungováním vakuového čističe pórů velmi spokojeny. Avšak na vakuový čistič pórů Wellnea jsme našli i pozitivní recenze, konkrétně na stránce Amazon, kde se zákazníci vyjádřili, že funguje přesně podle jejich očekávání a pleť jednoduše a dobře vyčistí.

 

Video představení

Podívejte se jako Top Shop představuje použití vakuového čističe pórů.

Wellneo | Vakuový čistič pórů

 

Shrnutí na závěr

Vakuový čistič pórů a černých teček Wellnea je cenově dostupným zařízením, které vám pomůže udržet vaši pleť čistou a zdravou. Samozřejmě, ošetření od kosmetičky používáním tohoto přístroje nenahradíte. Pokud však chcete svoji pokožku udržovat bez ucpaných pórů, může vám vakuový čistič pomoci. Jednoduše se ovládá, je bezdrátový, a tak si ho můžete vzít s sebou i na cesty. Technologie odsávání je silná a účinná, ale zároveň je k pleti šetrná, takže se nemusíte obávat podráždění a ani zanesení infekce, která hrozí při ručním vytlačováni černých teček.

Výhody

 • cenově dostupné zařízení
 • jednoduché používání
 • 4 hlavice
 • praktická cestovní kapsa

Nevýhody

 • slabší účinnost při větším ucpání pórů
 • citlivější pokožku může podráždit

Závěr recenze: Cenově dostupné zařízení, které vám může pomoci udržet vaši pleť bez nečistot a ucpaných pórů.

Hodnocení autora
 • Účinnost čištění pleti
 • Snadnost používání
 • Vybavení
 • Cena

Souhrn

Cenově dostupné zařízení, které vám může pomoci udržet vaši pleť bez nečistot a ucpaných pórů.

4.3

Wellneo Vakuový čistič pórů

✅ Cena: 399 Kč

Chci Wellneo vákuový čistič pórov wellneo.cz
Vývoj ceny Wellneo vákuový čistič pórov


Mohlo by vás zajímat

  Autor článku
  Petra Lyžičiarová

  Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

  Komentáře
  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.