Wellneo zastřihovač vlasů a vousů s odsáváním – výkonný a praktický zastřihovač i na cesty (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 15. září 2021 0
Zastřihovač vlasů
 • Výrobce: Wellneo
 • Typ: zastřihovač
 • Výdrž na jedno nabití: 40 minut
 • Počet nastavení délky stříhání: 10
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Zastřihovače vousů
849 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
wellneo.cz

Skoncujte s nepořádkem v koupelně s Wellneo zastřihovačem vlasů s odsáváním. Tento šikovný a praktický zastřihovač je snadno ovladatelný a šetří vám práci s dalším úklidem vlasů či vousů po stříhání všude kolem vás. Jeho největší předností je, že odstřižené vlasy nebo vousy odsaje a zůstanou uloženy v jeho komoře místo toho aby popadaly na zem. Přečtěte si vše o tomto praktickém přístroji na stříhání vlasů a vousů v naší recenzi.

Přečtěte si více...

porovnání cen
wellneo.cz ⭐️ několik poboček v Česku pro vyzvednutí zboží
⭐️ populární produkty známé z televize
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
849 Kč Do obchodu wellneo.cz
TopShop.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
849 Kč Do obchodu TopShop.cz

Základní informace o Wellneo zastřihovači vlasů s odsáváním

➡️ Snadná manipulace a ovládání

Zastřihovač má opravdu nízkou hmotnost, díky čemuž je manipulace s ním opravdu jednoduchá. Tento snadno ovladatelný a výkonný zastřihovač vlasů a vousů Wellneo je navržen tak, aby se perfektně vešel do vaší dlaně a usnadnil vám každodenní péči o vlasy či vousy. Upravit si můžete různé partie na vašem těle.

Muž si sám stříhá vlasy

 

➡️ Kvalitní stříhání a odsávání

Wellneo zastřihovač disponuje kvalitními čepelemi z uhlíkové oceli, které nevynechají ani ty nejjemnější vlasy a zastřihnou jejich přesně podle vašich představ. Uvnitř odolného krytu najdete dokonce vysoce výkonný ventilátor, který vytváří podtlak a účinně vysává zastrihané vlasy. Výkonné odsávání během holení sklízí vlasy do malého zabudovaného zásobníku. Dokáže si poradit s různými partiemi na lidském těle, kterými jsou vlasy, vousy, licousy, hruď, podpaží nebo krk.

Ventilátor v zastřihovači vlasů Wellneo

 

➡️ Stříhání bez nepořádku

Na nepořádek po stříhání můžete nyní zapomenout. Wellneo zastřihovač s odsáváním vám pomůže vytvořit požadovaný účes, aniž jste následně museli odstřižené vlasy ještě uklízet. Může za to výkonné vakuum, které zajišťuje, že ostříhané vlasy zůstanou zachyceny v jeho komoře namísto toho, aby padaly na vaše oblečení, umyvadlo či podlahu. Po skončení stříhání vyprázdněte komoru a vyčistěte vlasy z čepele čistícím kartáčkem, který je součástí balení.

👉 Takto funguje odsávání vlasů do zásobníku:

 

➡️ Použití kdekoliv a kdykoliv

Tento přístroj můžete používat doslova kdekoliv a kdykoliv. Je skvělý na dovolené a různé cesty. Zastřihovač má kompaktní rozměry, proto se vejde do každé cestovní tašky, aniž by zabíral mnoho místa. Je totiž nabíjecí, proto ho po nabití lze odpojit z kabelu a využít tam, kde budete potřebovat. Samozřejmě, pokud se vám později vybije a budete ho nutně potřebovat, můžete stříhat i s přístrojem napojeným na nabíječku, protože kabel je dlouhý až 178 cm, takže i manipulace s napojeným zastřihovačem nebude přítěží.

Nabíjení Wellneo zastřihovače

 

➡️ Možností využití je nepočítaně

Zastřihovač Wellneo s odsáváním je praktickou a především potřebnou pomůckou pro každého muže. Je vyroben tak, aby splňoval požadavky i těch náročnějších uživatelů. Naprosto perfektní je to, že můžete zapomenout na nespočetné množství příslušenství, které se stále někde ztrácí, hlavně když ho nejvíce potřebujete. Vždyť to znáte, zákon schválnosti, kdy nejvíce spěcháte. Se zastřihovačem Wellneo s tím už nebudete mít problém. Jednoduše nastavte hlavici na požadovanou délku a můžete začít. Na výběr máte z 10 možných variant délky vlasůod 1,5 do 16 mm, což je vhodné pro delší i kratší účesy. A dokonce ho můžete použít i na všechny délky brady.

Nastavení délky stříhání na zastřihovači

 

➡️ Dobrá výdrž a nabíjení

S vakuovým zastřihovačem vlasů Wellneo můžete při stříhání dosáhnout vždy ten nejlepší výsledek. Nehrozí vám při používání žádné poranění nebo podráždění pokožky. Čištění je naprosto bezproblémové, jednoduše vezměte přiloženej kartáček a vyčistěte zanesené části přístroje. Určitě ho však neponořujte do vody. Zastřihovač je bezšňůrový a nabíjecí, proto jej můžete využívat i na cestách. Pro nabití ho napojte na kabel, který je dlouhý až 178 cm a umožní vám stříhání i během nabíjení. Výdrž baterie na jedno nabití je cca 40 minut. Za ten čas dokážete vykouzlit opravdu různé účesy. Praktický bude přitom světelný indikátor baterie, který vás včas informuje o stavu nabití.

👉 Wellneo zastřihovač vlasů s odsáváním v praxi:

Zastrihávač vlasov s odsávaním

 

Recenze na zastřihovač Wellneo s odsáváním

Ačkoliv recenzí na internetu mnoho není, je to logické, protože je tento přístroj na trhu krátce. Přece jsme však nějaké našli a potvrdili jen to, co uvádí výrobce u popisu výrobku. Zastřihovač Wellneo je kvalitně zpracován a lidé velmi oceňují zejména zmíněný zásobník na odstřižené vlasy. Přístroj má také velmi dobrý poměr kvalita/cena. Negativní recenze jsme zatím nenašli.

 

Zhodnocení na závěr

Wellneo zastřihovač na vlasy s odsáváním je potřebná pomůcka, nejen pro každého muže. Upraví si jím vlasy, bradu, vousy či chloupky na různých částech těla. Jednoduše všude tam, kde to bude potřebovat. Zastřihování, zkrácení či úprava vlasů nebyly nikdy jednodušší. Vzhledem k nabídce dalších modelů a značek zastřihávačů, které nabízí dnešní trh, má Wellneo zastřihovač i docela přijatelnou cenu. Zakoupit si ho můžete přímo na stránce www.wellneo.cz a to za cenu 849 Kč. Tento přístroj doporučujeme i jako skvělý tip na dárek pro každého muže, ať už je to váš otec, manžel, bratr, přítel nebo dědeček.

💡 TIP: Přečtěte si náš článek Vybíráme zastřihovače vousů a dozvíte se něco víc i o jiných modelech zastřihávačů na bradu a vousy.

Výhody

 • zabudovaný zásobník na vlasy
 • různá nastavení délky stříhání
 • praktický ventilátor
 • dlouhý nabíjecí kabel

Nevýhody

 • mytí pouze suché pomocí kartáčku

Závěr recenze: Praktický a šikovný zastřihovač s odsáváním vlasů do zásobníku.

Hodnocení autora
 • Stříhání a holení
 • Šetrnost k pokožce
 • Odolnost
 • Baterie a spotřeba
 • Technické údaje
 • Cena

Souhrn

Praktický a šikovný zastřihovač s odsáváním vlasů do zásobníku.

4.6

Zastřihovač vlasů

✅ Cena: 849 Kč

Chci Wellneo zastřihovač vlasů wellneo.cz
Vývoj ceny Wellneo zastřihovač vlasů


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.