Xiaomi Mi Air Purifier 2S - krátká recenze

25. ledna 2021 0
Xiaomi Mi Air Purifier 2S
  • Vzduchový výkon: 310m3 / hod
  • Vhodný pro místnosti s rozměry: 21 až 37m2
  • Typ filtru: HEPA. aktivní uhlíkový
  • Hlučnost: 30 dB
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Čističky vzduchu
3 699 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S zaujme už na první pohled svým moderním designem. Je také skladná a díky hmotnosti 4,8 kg i snadno přenosná. Vzduch nasává aktivně ze všech stran a displej OLED vám zobrazuje kvalitu vzduchu, ale i jeho teplotu a vlhkost. Kromě toho nahoře najdete indikátor WiFi a tlačítko pro přepínání režimů. K dispozici máte režim spánku, turbo a automatický.

Xiaomi čistička obsahuje 3-vrstvý HEPA filtr, který zachycuje až 99,5% pevných částic a aktivní karbonový filtr absorbuje formaldehyd, amoniak či jiné škodlivé látky ze vzduchu, ale také zápach. Zařízení lze spárovat s aplikací Mi home.

Výhody

  • tichý chod
  • nenápadný moderní design
  • kompaktní rozměry
  • zachycuje i zápach

Nevýhody

  • neobsahuje ionizátor

Závěr recenze: Účinná, cenově dostupná čistička vzduchu s elegantním a nenápadným designem.

Co o Xiaomi Mi Air Purifier 2S píše eshop

Každý z nás touží po čistém vzduchu v místnosti, ve které trávíme velké množství času. Právě proto vyvinula značka Xiaomi vysoce účinnou čističku vzduchu s nepřehlédnutelným designem. Její kompaktní tělo v sobě ukrývá laserový senzor, jenž dokáže rozpoznat i ty nejmenší částice, a 360° filtr, který je složen ze tří vrstev a stará se o perfektní čistotu vzduchu. Zařízení je nejen vysoce elegantní, ale díky promyšlenému designu disponuje tou nejlepší cirkulací vzduchu. Čistička je vysoce úsporná a o jejím provozu nebudete téměř vědět.

Překvapivě výkonný a přesný

I přes svou kompaktní velikost se může čistička pochlubit vysokým výkonem, který se stará o ten nejčistší vzduch v jakékoli místnosti. Uvnitř se ukrývá laserový senzor, který je maximálně přesný a dokáže rozpoznat i mikroskopické částice. Díky tomu získáte přesné údaje o kvalitě svého vzduchu.

Vrstvený filtr pro tu nejlepší čistotu

Součástí přístroje je 360° válcový filtr se třemi vrstvami, který produkuje ty nejlepší výsledky. První vrstva má na starosti velké částice, jako jsou chlupy či vlasy. Následující vrstva zachytává bakterie a částice drobnější. Poslední vrstva se pak stará o škodlivé látky a vstřebává nepříjemný zápach.

Praktická konstrukce

Čistička je vyvinuta tak, aby pracovala co nejefektivněji. I proto je její konstrukce zhotovena ve tvaru věže, neboť tak dokáže nejlépe využívat prostoru těla a dosáhnout perfektních výsledků. 943 vstupních otvorů nabízí dostatečný prostor pro přívod vzduchu a vytváří jeho optimální cirkulaci.

Všechny důležité informace na jednom místě

Na přístroji naleznete šikovný OLED displej, který přesně zobrazuje všechny potřebné informace jako teplotu, vlhkost či koncentraci částic v místnosti. Vidíte na něm, jestli jste připojeni k Wi-Fi, nebo jaký režim je na přístroji zrovna nastavený. Zařízení je navíc vybaveno světelným senzorem, díky němuž se automaticky nastaví optimální jas displeje.

Nezbytná elegance

Přístroj vás nadchne i svým moderním designem. Je totiž nejen vysoce účinný, ale také elegantní a moderní. Hodí se do každého interiéru a svým provozem vás nebude rušit – je totiž maximálně tichý a taktéž úsporný z hlediska spotřebované energie.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníČistička vzduchu
VýrobceXiaomi
Druhčističky vzduchu
Příkon29 W
Hmotnost4.5 kg
Vzduchový výkon310 m3/h
Doporučený prostor37 m3
Barvabílá
Rozměry (VxŠxH)52 x 24 x 24 cm
Typ filtru360° třívrstvý
Indikátor výměny filtruano
Prachový filtrano
Uhlíkový filtrano

Vývoj ceny Xiaomi Mi Air Purifier 2S


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.