Xiaomi Mi Air Purifier 2S - krátká recenze

30. září 2020 0
Xiaomi Mi Air Purifier 2S
  • Vzduchový výkon: 310m3 / hod
  • Vhodný pro místnosti s rozměry: 21 až 37m2
  • Typ filtru: HEPA. aktivní uhlíkový
  • Hlučnost: 30 dB
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Čističky vzduchu
3 699 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S zaujme už na první pohled svým moderním designem. Je také skladná a díky hmotnosti 4,8 kg i snadno přenosná. Vzduch nasává aktivně ze všech stran a displej OLED vám zobrazuje kvalitu vzduchu, ale i jeho teplotu a vlhkost. Kromě toho nahoře najdete indikátor WiFi a tlačítko pro přepínání režimů. K dispozici máte režim spánku, turbo a automatický.

Xiaomi čistička obsahuje 3-vrstvý HEPA filtr, který zachycuje až 99,5% pevných částic a aktivní karbonový filtr absorbuje formaldehyd, amoniak či jiné škodlivé látky ze vzduchu, ale také zápach. Zařízení lze spárovat s aplikací Mi home.

Výhody

  • tichý chod
  • nenápadný moderní design
  • kompaktní rozměry
  • zachycuje i zápach

Nevýhody

  • neobsahuje ionizátor

Závěr recenze: Účinná, cenově dostupná čistička vzduchu s elegantním a nenápadným designem.

Co o Xiaomi Mi Air Purifier 2S píše eshop

Každý z nás touží po čistém vzduchu v místnosti, ve které trávíme velké množství času. Právě proto vyvinula značka Xiaomi vysoce účinnou čističku vzduchu s nepřehlédnutelným designem. Její kompaktní tělo v sobě ukrývá laserový senzor, jenž dokáže rozpoznat i ty nejmenší částice, a 360° filtr, který je složen ze tří vrstev a stará se o perfektní čistotu vzduchu. Zařízení je nejen vysoce elegantní, ale díky promyšlenému designu disponuje tou nejlepší cirkulací vzduchu. Čistička je vysoce úsporná a o jejím provozu nebudete téměř vědět.

Překvapivě výkonný a přesný

I přes svou kompaktní velikost se může čistička pochlubit vysokým výkonem, který se stará o ten nejčistší vzduch v jakékoli místnosti. Uvnitř se ukrývá laserový senzor, který je maximálně přesný a dokáže rozpoznat i mikroskopické částice. Díky tomu získáte přesné údaje o kvalitě svého vzduchu.

Vrstvený filtr pro tu nejlepší čistotu

Součástí přístroje je 360° válcový filtr se třemi vrstvami, který produkuje ty nejlepší výsledky. První vrstva má na starosti velké částice, jako jsou chlupy či vlasy. Následující vrstva zachytává bakterie a částice drobnější. Poslední vrstva se pak stará o škodlivé látky a vstřebává nepříjemný zápach.

Praktická konstrukce

Čistička je vyvinuta tak, aby pracovala co nejefektivněji. I proto je její konstrukce zhotovena ve tvaru věže, neboť tak dokáže nejlépe využívat prostoru těla a dosáhnout perfektních výsledků. 943 vstupních otvorů nabízí dostatečný prostor pro přívod vzduchu a vytváří jeho optimální cirkulaci.

Všechny důležité informace na jednom místě

Na přístroji naleznete šikovný OLED displej, který přesně zobrazuje všechny potřebné informace jako teplotu, vlhkost či koncentraci částic v místnosti. Vidíte na něm, jestli jste připojeni k Wi-Fi, nebo jaký režim je na přístroji zrovna nastavený. Zařízení je navíc vybaveno světelným senzorem, díky němuž se automaticky nastaví optimální jas displeje.

Nezbytná elegance

Přístroj vás nadchne i svým moderním designem. Je totiž nejen vysoce účinný, ale také elegantní a moderní. Hodí se do každého interiéru a svým provozem vás nebude rušit – je totiž maximálně tichý a taktéž úsporný z hlediska spotřebované energie.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníČistička vzduchu
VýrobceXiaomi
Druhčističky vzduchu
Příkon29 W
Hmotnost4.5 kg
Vzduchový výkon310 m3/h
Doporučený prostor37 m3
Barvabílá
Rozměry (VxŠxH)52 x 24 x 24 cm
Typ filtru360° třívrstvý
Indikátor výměny filtruano
Prachový filtrano
Uhlíkový filtrano

Vývoj ceny Xiaomi Mi Air Purifier 2S


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*