Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C - krátká recenze

23. října 2021 0
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C
 • Hmotnost: 4 kg
 • Výška robota: 8,15 cm
 • Typ baterie: Li-ion
 • Typ podlah: všechny podlahy i koberce
 • Doba nabíjení: 4 h
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Robotické mopy
5 299 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
roboticky-vysavac.cz

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Mija 1C je robotický mop, který disponuje také funkcí vysávání. Dá se nastavit na přesný čas, proto dokud vy jste v práci, váš pomocník uklidí domácnost a vy si tak doma můžete odpočinout. Výborné výsledky zajistí vysoký sací výkon 2 100 Pa. Nečistoty se zachytí v odpadní nádobě na prach o objemu 550 ml, kterou snadno vyberete a vyprázdníte.

Robot disponuje také vizuálním navigačním systémem, díky němuž přesně ví, kde se nachází. Na boku má kartáček, která odstraní nečistoty i v rohu místnosti a podél stěn, v cestě ho nezastaví ani překážky do výšky 2 cm. Pyšnit se může také infračervenými snímači a senzory proti pádu a nárazu. Můžete ho samozřejmě pohodlně vzdáleně ovládat pomocí vašeho smartphonu nebo tabletu a aplikace Mi Home.

Výhody

 • přesná vizuální navigace vSLAM
 • podpora virtuálních stěn a zakázaných zón
 • ovládání přes mobilní aplikaci Mi Home (Android, iOS)
 • 2400 mAh akumulátor s výdrží až na 120 m² úklidu

Nevýhody

 • nižší kapacita akumulátoru

Závěr recenze: Vysoce účinný robotický mop s vysáváním, navigací a senzory pro nejlepší úklid každé plochy.

Přečtěte si více...

kde koupit
roboticky-vysavac.cz ⭐️ doručení 1-2 pracovní dny
⭐️ největší prodejce značky iRobot v ČR
⭐️ doprava 99 Kč (objednávky nad 1000 Kč zdarma)
⭐️ platby: dobírka, převod, online, kartou, hotově, splátky
5 299 Kč Do obchodu roboticky-vysavac.cz

Co o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C píše eshop

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C v sobě spojuje spoustu inovací. Vysavač disponuje extra silným motorem NIDEC, zvládne uklidit jakýkoliv povrch, oblast blízko zdí, přejede přechodovou lištu o maximální výšce 1,5 cm a díky výšce 8,15 cm se vejde i do prostoru pod sedačkou. Kvalitní 2400 mAh Li-Ion baterie umožní vysavači pracovat až 40 minut a jakmile se vybije, sám se vrátí do nabíjecí stanice. Pokud naplníte nádobku vodou a nainstalujete na vysavač, automaticky se přepne do režimu mopování. Inovativní systém navigace vSLAM a 15 hlavních senzorů zajistí, že se robot neztratí a automaticky se po úklidu vrátí do nabíjecí stanice. Pomocí aplikace Mi Home můžete dálkově naplánovat, kdy a jak často se bude vysávat, sledovat trasu vysavače nebo ovládat sací výkon.

Vezměte si na úklid siláka

Prach, vylitá limonáda, vysypaná mouka nebo psí chlupy pro vás již nebudou představovat hrozbu. Robotický vysavač s extra silným japonským motorem NIDEC pojme až 0,67 metrů krychlových vzduchu za minutu o tlaku až 2500 Pa. Díky vysokému výkonu zvládne vysát koberec s dlouhým vlasem a s pomocí malého kulatého kartáčku vhánějícího nečistoty pod sací jednotku vysajete i podél zdi. Kvalitní Li-Ion baterie umožní vysavači pracovat až 40 minut. Pokud se během úklidu vybije na 20 %, vrátí se nejkratší cestou do nabíjecí stanice, kde dojde k opětovnému dobití na maximum. Poté bude zase pokračovat tam, kde skončil.

Vysaje a dokonce i vytře podlahu

Je to velice jednoduché, naplníte nádobku o 200 ml vodou, nainstalujete na vysavač a tím se automaticky přepíná do modu mopování. Inteligentní systém dávkování rovnoměrně dávkuje vodu na mopovací textilii, povrch tak zanechá čistý a bez skvrn od vody.

Se skvělým orientačním smyslem

Vysavač disponuje 15 hlavními senzory, zajišťujícími navigaci v prostoru a díky účinnému systému navigace vSLAM vytváří mapu okolního prostoru. Vysavač je tak schopen se pohybovat bez problémů po okolí a uklízet bez chyby i veliké prostory. Téměř nic ho nezastaví, zvládne přejet přechodovou lištu o maximální výšce 1,5 cm a díky minimální výšce 8,15 cm se vejde i do prostoru pod sedačkou.

Chytré ovládání

Pomocí aplikace Mi Home lze vysavač ovládat na dálku, i když jste zrovna na výletě nebo v kanceláři. Máte mu naplánovat, kdy a jak často se bude vysávat, sledovat jeho trasu nebo ovládat sací výkon. Jakmile bude úklid hotov, vysavač se automaticky vrací nejkratší cestou zpět do nabíjecí stanice.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníRobotický mop
VýrobceXiaomi
Hlučnost72 dB
Výška robota8.15 cm
Hmotnost3.6 kg
Typ podlahtvrdé podlahy i koberce
Mopování a vysávání 2v1ano
Rotační kartáčeano
HEPA filtrano
Rozeznání překážekbezdotykový
Detekce schodůano
Wifi připojeníano
Dálkové ovládáníano
Časovačano
BarvaBílá
Baterie
Typ BaterieLi-Ion
Kapacita akumulátoru2400 mAh
Doba provozu40 min
Automatické dobíjeníano

Vývoj ceny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.