Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential - krátká recenze

23. října 2021 0
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential
 • Hmotnost: 4 kg
 • Výška robota: 8,2 cm
 • Typ baterie: Li-Ion
 • Typ podlah: tvrdé podlahy
 • Doba nabíjení: 3 h
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Robotické mopy
3 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
roboticky-vysavac.cz

Xiaomi Mi Robot Essential je skvělá volba robotického mopu s vysáváním pro běžné nenáročné uživatele. Snadno jej naprogramujete na přesný čas úklidu, takže vy můžete přijít už do uklizeného a čistého domova. Je vybaven gyroskopickou navigací, která naplánuje optimální cestu úklidu. Bez problémů zvládne i přechod mezi místnostmi, protože překoná překážky až do 1,7 cm.

Robotický vysavač Xiaomi můžete vzdáleně ovládat pomocí svého mobilního telefonu nebo využít hlasového asistenta Google Assistant nebo Alexa. V aplikaci můžete vysavač zapnout nebo vypnout a sledovat aktuální stav úklidu. V případě slabé baterie se vysavač automaticky dojde dobít do nabíjecí stanice a pak opět pokračuje v úklidu.

Výhody

 • gyroskopický navigace pro dokonalé úklid
 • díky štíhlému tělu 8,2 cm se dostane téměř pod každý nábytek
 • senzory proti pádu ze schodů a nárazům
 • automatické dobíjení v nabíjecí stanici

Nevýhody

 • někdy zvykne během svého výkonu bloudit

Závěr recenze: Dokonale uklizená domácnost díky výkonnému robotickému vysavači do značky Tesla.

Přečtěte si více...

kde koupit
roboticky-vysavac.cz ⭐️ doručení 1-2 pracovní dny
⭐️ největší prodejce značky iRobot v ČR
⭐️ doprava 99 Kč (objednávky nad 1000 Kč zdarma)
⭐️ platby: dobírka, převod, online, kartou, hotově, splátky
3 999 Kč Do obchodu roboticky-vysavac.cz

Co o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential píše eshop

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential v sobě spojuje spoustu inovací. Vysavač disponuje silným motorem NIDEC, zvládne uklidit jakýkoliv povrch, oblast blízko zdí, přejede přechodovou lištu o maximální výšce 1,7 cm a díky minimální výšce 8,2 cm se vejde i do prostoru pod sedačkou. Kvalitní 2500 mAh Li-Ion baterie umožní vysavači pracovat až 90 minut a jakmile se vybije, sám se vrátí do nabíjecí stanice. Pokud naplníte nádobku vodou a nainstalujete na vysavač, automaticky se přepne do režimu mopování. Gyroskopická navigace zajišťuje dokonalou orientaci v prostoru, vysavač je tedy schopen se vyvarovat opakovanému přejezdu již uklizeného místa. Máte možnost dálkově naplánovat, kdy a jak často se bude vysávat, sledovat trasu vysavače nebo ovládat sací výkon, a to pomocí aplikace Mi Home.

Síla a výdrž na prvním místě

Prach, vylitá limonáda, vysypaná mouka nebo psí chlupy pro vás již nebudou představovat hrozbu. Robotický vysavač s extra silným japonským motorem NIDEC dokáže vyvinout sací tlak až 2200 Pa. Díky vysokému výkonu zvládne vysát koberec s dlouhým vlasem a s pomocí malého kulatého kartáčku vhánějícího nečistoty pod sací jednotku vysajete i podél zdi. Kvalitní Li-Ion baterie umožní vysavači pracovat až 90 minut. Pokud se během úklidu vybije, vrátí se nejkratší cestou do nabíjecí stanice, kde dojde k opětovnému dobití na maximum. Poté bude zase pokračovat tam, kde skončil.

Vysaje a dokonce i vytře podlahu

Je to velice jednoduché, naplníte nádobku o 200 ml vodou, nainstalujete na vysavač a tím se automaticky přepíná do modu mopování. Robot disponuje elektronickým vodním čerpadlem, rovnoměrně dávkuje vodu na mopovací textilii, povrch tak zanechá čistý a bez skvrn od vody.

Vyznačuje se skvělým orientačním smyslem

Gyroskopická navigace zajišťuje dokonalou orientaci v prostoru, vysavač je tedy schopen se vyvarovat opakovanému přejezdu již uklizeného místa. Téměř nic ho nezastaví, zvládne přejet přechodovou lištu o maximální výšce 1,7 cm a díky výšce 8,2 cm se vejde i do prostoru pod sedačkou.

Chytré ovládání

Pomocí aplikace Mi Home lze vysavač ovládat na dálku, i když jste zrovna na výletě nebo v kanceláři. Máte mu naplánovat, kdy a jak často se bude vysávat, sledovat jeho trasu nebo ovládat sací výkon. Jakmile bude úklid hotov, vysavač se automaticky vrací nejkratší cestou zpět do nabíjecí stanice.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníRobotický mop
VýrobceXiaomi
Příkon58 W
Hlučnost58 dB
Výška robota8.2 cm
Hmotnost3.4 kg
Typ podlahtvrdé podlahy i koberce
Mopování a vysávání 2v1ano
Rotační kartáčeano
HEPA filtrano
Rozeznání překážekbezdotykový
Wifi připojeníano
Dálkové ovládáníano
Barvabílá
Baterie
Typ BaterieLi-Ion
Kapacita akumulátoru2500 mAh
Doba provozu90 min
Automatické dobíjeníano

Vývoj ceny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.