Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro - krátká recenze

23. října 2021 0
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
 • Hmotnost: 3,6 kg
 • Výška robota: 9,45 cm
 • Typ baterie: Li-ion
 • Typ podlah: tvrdé podlahy i koberce
 • Doba nabíjení: 2,5 h
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Robotické mopy
6 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
roboticky-vysavac.cz

Domácí spotřebič s názvem Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro se stane vaším skvělým pomocníkem při každém úklidu domácnosti. Nemá problém zastat funkci vysavače, mopu nebo dokonce obou najednou. Pokročilá laserová navigace LDS v reálném čase mapuje okolní prostor pro zajištění maximálně efektivního úklidu. Ve výbavě robota nechybí inteligentní senzory zabraňující srážce s překážkami či možnost vzdáleného ovládání mobilní aplikací Mi Home nebo hlasovým asistentem.

Bezkartáčový elektromotor tohoto robotického mopu dosahuje maximální sací sílu 2 100 Pa, takže si hravě poradí i s velkým znečištěním či hloubkovým vysáváním koberců. Díky inovativní konstrukci si navíc zachovává velmi tichý provoz. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black bez problému překoná až 2 cm překážky, takže mu nebude dělat problémy ani snížený práh či lem koberce.

Výhody

 • ovládání mobilní aplikací Mi Home (Android, iOS)
 • senzory proti pádu ze schodů a nárazu
 • podporuje hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa
 • kombinovaná nádoba 2 v 1 (300 ml prachová nádoba, 200 ml vodní nádržka)

Nevýhody

 • komplikovanější spárování s aplikací

Závěr recenze: Šikovný domácí spotřebič s navigací, který uklidí vaši domácnost levou zadní.

Přečtěte si více...

kde koupit
roboticky-vysavac.cz ⭐️ doručení 1-2 pracovní dny
⭐️ největší prodejce značky iRobot v ČR
⭐️ doprava 99 Kč (objednávky nad 1000 Kč zdarma)
⭐️ platby: dobírka, převod, online, kartou, hotově, splátky
6 990 Kč Do obchodu roboticky-vysavac.cz

Co o Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro píše eshop

Domácí pomocník od firmy Xiaomi má výkonný motor, vysoký sací výkon, tři režimy úklidu a dvanáct citlivých senzorů. Díky tomu zvládne uklidit celou vaši domácnost do posledního smítka. V balení najdete velkou prachovou nádobu i speciální vodní nádrž pro kombinovaný úklid. Chytrá technologie také rozpozná povrch, který právě uklízí a přizpůsobí se mu. S aplikací Mi Home můžete dát vysavači přesné instrukce k úklidu a spustíte ho i na dálku, nebo mu nastavíte konkrétní čas, kdy se má pustit do práce. Pokud dojde k přerušení úklidu kvůli vybití, přístroj si zapamatuje, kde skončil a sám dojede k nabíjecí stanici.

Výkonný

V robotickém vysavači od Xiaomi je ukrytý vysoce kvalitní bezkartáčový motor s neuvěřitelným sacím výkonem 2 100 Pa. Demontáž přístroje je snadná, stejně tak jako případná výměna dílů. Používání vysavače je uživatelky příjemné a maximálně intuitivní.

Tři režimy úklidu

V nastavení si můžete navolit jeden ze tří režimů - vysávání, vytírání nebo vysávání a vytírání zároveň. Kombinovaný úklid je možný díky speciální vodní nádrži, kterou najdete v balení. Na prach je připravena 550ml nádoba a k vysavači si můžete dokoupit i 550 ml velkou vodní nádrž.

Přesný

Robotický vysavač je vybaven laserovým navigačním systémem s dokonale kalibrovaným algoritmem, který je ještě přesnější, rychlejší a s dosahem až 8 metrů. Frekvence snímání je 6×360° za sekundu a rychlost vzorkování 2016× za sekundu. Celková odchylka je méně než 2 %.

Rozpozná povrch

Vodní nádrž je ovládána elektronicky tak, aby pracovala co nejefektivněji. Umí dávkovat vodu třemi různými způsoby podle toho, jaký povrch momentálně čistí. Čerpadlo vydrží déle bez rizika zanesení a chytrý snímač rozpozná, kdy je zařízení v pohybu a kdy je potřeba vypouštět vodu.

Špičkový procesor

Čtyřjádrový procesor Cortex-A1 s podporou dvoujádrové jednotky pro zpracování snímků pracuje rychle se získanými informacemi. Algoritmus SLAM zase pohotově mapuje prostředí, aby si umělá inteligence mohla naplánovat optimální trasu úklidu.

Aplikace Mi Home

Práci vysavače lze sledovat a korigovat přes mobilní aplikaci Mi Home. Svého pomocníka můžete ovládat na dálku, vybrat konkrétní místo nebo zónu, kde se má pohybovat nebo si naplánovat úklid na konkrétní čas, který vám vyhovuje.

Uklidí jen to, co chcete

Díky dvanácti vysoce přesným senzorům dokáže během prvního úklidu rozpoznat kuchyň, ložnici i obývací pokoj. Tyto informace si uloží do paměti, takže, když ho příště pošlete uklidit konkrétní místnost, ví přesně, co po něm chcete. V aplikaci si také můžete vytvořit virtuální zeď nebo zakázanou oblast.

Je samostatný

Při vytírání dokáže robotický vysavač simulovat ruční práci pohybem vpřed a vzad. Na jedno nabití vydrží baterie 110 minut úklidu. Pokud během úklidu dojde k vybití, vysavač dojede do dokovací stanice a po nabití pokračuje tam, kde přestal.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníRobotický mop
VýrobceXiaomi
Výška robota9.45 cm
Hmotnost3.6 kg
Typ podlahtvrdé podlahy i koberce
Mopování a vysávání 2v1ano
Rotační kartáčeano
Virtuální zábranaano
Rozeznání překážekbezdotykový
Wifi připojeníano
Dálkové ovládáníano
BarvaČerná
Baterie
Typ BaterieLi-Ion
Kapacita akumulátoru3200 mAh
Doba provozu110 min
Automatické dobíjeníano

Vývoj ceny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.