Acra JUTA - krátká recenze

26. října 2021 0
ACRA JUTA
  • Výrobce: Acra
  • Typ: textilní švihadlo
  • Délka lana: 300 cm
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Švihadla
75 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Při pohledu na textilní švihadlo Acra JUTA určitě hned zavzpomínáte na své dětství. Toto ikonické švihadlo většina z nás jako dítě milovalo. Klasické dřevěné ručky a textilní lano s délkou tři metry. Jeho délka se nedá nastavit, proto je vhodné spíše pro dospělé, ale i děti se na něm společně dokáží vyhrát při různých přeskakovačkách. Jeho pravidelným používáním se zlepšuje krevní oběh, napomáhá zlepšení metabolismu, tím i redukci hmotnosti a zpevňuje postavu.

Výhody

  • pomůcka pro kondiční cvičení
  • zlepšuje krevní oběh, napomáhá zlepšení metabolismu

Nevýhody

  • pro méně intenzivní trénink
  • nemá nastavitelné lano

Závěr recenze: Klasické dřevěné švihadlo s lankem, které známe od dětských dob, pro běžné využití, nikoli však profesionálně.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
75 Kč Do obchodu Heureka.cz
eFitness.cz ⭐️ nad 2000 Kč doprava zdarma
⭐️ garance vrácení zboží do 3 měsíců
⭐️ výprodej a akce → najdete zde
85 Kč Do obchodu eFitness.cz
fitvyziva.cz ⭐️ doprava nad 2000 Kč zdarma
⭐️ mega výprodej najdete zde
85 Kč Do obchodu fitvyziva.cz

Co o Acra JUTA píše eshop

Švihadlo je vyrobeno z přírodního materiálu (juta) a má zesílený střed, což zlepšuje ovladatelnost. Rukojeti ze dřeva jsou na omak velmi příjemné a přispívají k pohodlí během cvičení.

Jak zvolit správnou délku švihadla

Skákání bude efektivní a bezpečné, když zvolíte správnou délku švihadla: pokud se postavíte oběma chodidly doprostřed švihadla a natáhnete ho podél těla nahoru, rukojeti by vám měly sahat do podpaží. V domácích podmíkách můžete švihadlo nasimulovat pomocí provazu. Do délky provazu uvažujte i délky rukojetí.

Švihadlo je komplexní cvičební pomůcka

Jestli si spojujete skákání přes švihadlo s dětskou hrou, pak byste měli vědět, že deset minut intenzívního skákání je srovnatelných s půl hodinou joggingu a umožní vám spálit zhruba 125 kcal. Dostupnější a efektivnější způsob aerobního tréninku byste těžko hledali. Zaskákat si přitom můžete i v dostatečně velké místnosti, nejste tedy závislí na rozmarech počasí, jako třeba při běhu, přičemž skákání přes švihadlo bude k vašemu kloubnímu aparátu přece jenom ohleduplnější. A svaly dostanou zabrat víc než dost, stejně jako kardiovaskulární systém. Kromě svalstva nohou, zapojí skoky přes švihadlo také paže, ramena a pochopitelně celý trup. Současně počítejte s lepší fyzičkou, se stimulací spalování tuků a pokroky budou znatelné v celkové koordinaci i v držení těla.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceAcra

Vývoj ceny ACRA JUTA


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.