Audio Technica AT-LP120-USB - krátká recenze

14. září 2021 0
Audio Technica AT-LP120-USB
  • Náhon: přímý
  • Ovládání: manuální
  • Digitalizace: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Gramofony
7 190 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Audio-Technica AT-LP120-USB je stereo gramofon s přímým náhonem a výborně vyváženým ramínkem. Je zárukou vysoké kvality zvukového výstupu. Jeho předností je kromě toho i možnost propojení s PC pomocí USB, takže máte i možnost digitalizace skladeb. Gramofon poskytuje možnost regulace otáček na všechny tři možnosti.

Součástí gramofonu je i integrovaný předzesilovač, který se postará o možnosti propojení s dalšími zvukovými komponenty. Jde o gramofon s vyšší hmotností, a tak je velmi odolný vůči vibracím a otřesům. Ovládání je manuální, a tak je vhodný spíše pro zkušenější uživatele. Kvalita zvuku je nadprůměrná.

Výhody

  • možnost digitalizace
  • masivní konstrukce
  • kvalita zvuku

Nevýhody

  • manuální ovládání

Závěr recenze: Gramofon s masivnější konstrukcí a výbornou kvalitou zvuku je vhodnou volbou pro náročnější posluchače s vytříbeným sluchem.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
7 190 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Audio Technica AT-LP120-USB píše eshop

Stereo gramofon s přímým náhonem a perfektně vyváženým raménkem je zárukou vysoké kvality a mnoholetých zkušeností značky. Díky vysoce kvalitnímu hliníkovému talíři s přilnavým povrchem zaručuje přesné posazení desky. Velikou předností je i možnost propojení s počítačem pomocí USB. Jakmile připojíte gramofon k počítači, stačí přes program Audacity převést vaše oblíbené skladby do současných digitálních formátů a jednoduše je zálohovat nebo si je nahrát do vašeho chytrého telefonu. Díky tomu můžete i staré nahrávky přivést opět k životu a mít je vždy u sebe.

Vše pro perfektní zážitek z hudby

Zaposlouchejte se do perfektní kvality zvuku vašich oblíbených gramodesek díky tomuto profesionálnímu gramofonu. Prémiové zpracování hliníkového talíře s přilnavým povrchem se postará o dokonalé posazení desky, a navíc vypadá nádherně. Předností je i perfektně vyvážené raménko s ovladačem pro tlumené dosedání přenosky na gramodesku.

Možnost propojení pomocí USB

Díky možnosti propojení gramofonu s počítačem se vám naskýtá možnost digitalizovat staré klasické nahrávky a mít je tak vždy u sebe ve svém tabletu či chytrém telefonu. Díky programu Audacity si své skladby můžete snadno zálohovat v počítači. Integrovaný předzesilovač se postará i o možnost propojení s ostatními zvukovými komponenty.

Několik rychlostí přehrávání

Vestavěný motor s přímým náhonem se postará o možnost regulovat rychlost otáček a tím i regulovat rychlost přehrávání. K dispozici jsou rychlosti 33, 45 a 78 otáček za minutu. Rozpětí regulace rychlosti je možné měnit v rozpětí +/- 10 % a +/- 20 %. Výhodou je i funkce obousměrného chodu.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceAudio technica
Typ pohonu talířepřímý náhon
Další funkce a vlastnosti
USBano
CDne
FM rádione
Otáčky33/45/78

Vývoj ceny Audio Technica AT-LP120-USB


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.