BabyOno Natural Nursing (elektrická) - krátká recenze

23. října 2021 0
BabyOno Elektrická Natural Nursing
  • počet fází odsávání: 3
  • nastavitelnost intenzity: ano
  • typ: elektrická
  • odsávání obou prsů najednou: ne
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Odsávačky na mléko
1 586 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Market-24.cz

Tato odsávačka BabyOno Natural Nursing nese přívlastky jako komfortní, či efektivní. Není divu, protože má až 10 nastavitelných úrovní odsávání. Má možnost zvolit 3 fáze, kde můžeme rozlišovat mezi fází 1, kdy odsávačka provádí stimulující masáž pro rozproudění toku mléka. Dále fází 2, kdy se k masáži přidává tlak na pozvolné odsávání, a nakonec fází 3, kdy odsávačka plní svou funkci na sto procent.

Díky tichému provozu a nabíjecí baterii můžete odsávačku BabyOno použít všude. Je jednoduchá na ovládání a údržbu. Základním výrobním materiálem je speciální plast určený pro styk s potravinami.

Výhody

  • cena
  • 3 fáze
  • 10 nastavitelných úrovní odsávání

Nevýhody

  • nic jsme nenašli

Závěr recenze: Cenově dostupná elektrická odsávačka, která umožňuje dokonce až 10 úrovní odsávání.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Market-24.cz
1 586 Kč Do obchodu Market-24.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 299 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o BabyOno Natural Nursing (elektrická) píše eshop

BABYONO - Odsávačka elektrická Natural Nursing
Odsávačka Natural Nursing poskytuje vysoký komfort a efektivitu při používání. nTřífázový program s 10 režimy odsávání:n1. masáž stimulující tok mlékan2. masáž stimulující tok mléka včetně odsávání n3. odsávání mateřského mlékanOdsávačka je účinná, protože nastavená sací síla umožňuje rychlé a účinné odsávání mateřského mléka. Její tichý provoz zajišťuje diskrétnost, abyste mohli odsávat mléko kdekoliv chcete. Odsávačka je snadno ovladatelná a jednoduše ji rozbalíte a složíte. Vhodná je i na cestách, díky fungování na dobíjecí baterii. Při dobíjení nejprve připojíte odsávačku k nabíječce, až následně do elektrické zásuvky. Úplné nabíjení trvá přibližně 100 minut a po její úplném nabití bude výdrž baterie odsávačky přibližně stejná jako doba nabíjení. Odsávačka má časovač, který se po 45 minutách nepřetržitého fungování automaticky vypne. Všechny prvky odsávačky jsou vyrobeny ze speciálního plastu určeného pro styk s jídlem, neobsahuje Bisfenol A.
- účinně nastavená sací síla umožňuje rychlé a účinné odsávání mlékan- třífázový program s 10 režimy odsávánín- tichý provoz umožňuje nenápadné odsávání mateřského mléka kdekolivn- jednoduché ovládání a čištěnín- nabíjecí baterie + nabíječkan- objem: 180 ml
Rozměry produktu: 22 cm x 10 cm x 27 cm

Vývoj ceny BabyOno Natural Nursing (elektrická)


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.