Beko DFN 26420 W - krátká recenze

12. května 2021 0
Beko DFN 26420 W
 • typ: volně stojící
 • počet souprav: 14
 • počet programů: 7
 • spotřeba vody. 7 l
 • hlučnost: 46 dB
 • energetická třída: A++
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Myčky nádobí
8 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Myčka nádobí Beko DFN 26420 W umyje až 14 jídelních souprav a nabízí 6 + 1 mycích programů, včetně Inner Clean na čištění myčky, mechanický systém Glass Care a mytí plechů TrayWash. Myčku pohání invertorový motor ProSmart. Variabilta středního koše nabízí snadné nastavení do 3 různých poloh. Myčka disponuje inteligentnými senzory, které vyhodnotí míru znečištění nádobí a automaticky nastaví vhodný program. Programy zahrnují i unikátní 58 minutový program, během kterého je myčka schopná umýt a usušit plnou náplň. Kromě toho je myčka mimořádně tichá a energeticky efektivní.

Výhody

 • inteligentní senzory
 • nízká spotřeba
 • velká kapacita

Nevýhody

 • jen detail - ukončení cyklu nemá zvukovou signalizaci

Závěr recenze: Myčka za mimořádně dobrou cenu nabízí nadstandardní výkon.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
8 990 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Beko DFN 26420 W píše eshop

Usnadněte si domácí práce na maximum a pořiďte si novou, výkonnou a spolehlivou myčku. Tento model vám nabídne několik praktických rychlých mycích programů, jako je například Fast+, či Quick&Clean, technologii GlassShield pro dokonale čisté a nablýskané skleničky, nebo program InnerClean pro dokonalou očistu myčky samotné. Neváhejte dovnitř vložit i špinavé pečící plechy, které myčka krásně umyje díky speciálním držákům TrayWash. O dokonalou čistotu se postará vysoký tlak vody. Pokud stále váháte, jaký program přesně zvolit, spusťte program Auto. Inteligentní senzory sami vyhodnotí, jak moc je nádobí špinavé a podle toho zvolí vhodnou teplotu mytí, množství vody a délku programu. Dostatek místa uvnitř zajistí variabilní střední koš Acrobat, který snadno nastavíte do tří poloh.

Auto program

Pokud váháte, jaký mycí program vybrat, spusťte program Auto. Inteligentní senzory této myčky sami poznají a vyhodnotí, jak moc je vaše nádobí špinavé a podle toho zvolí vhodnou teplotu mytí, množství vody a správnou délku programu.

Program Fast+

Praktická funkce Fast+ dokáže zrychlit mycí program až trojnásobně. Díky tomu vám ušetří nejen práci, ale hlavně čas, což oceníte zvlášť v okamžiku, kdy už potřebujete servírovat na stůl, nebo máte důležitou návštěvu.

Program Quick&Clean

Pokud nestíháte, pak bude vaší nejčastější volbou patrně program Quick&Clean, který umyje a usuší celou myčku nádobí za pouhých 58 minut. Výsledkem je krásně čisté a dokonale suché nádobí. Stačí ho jen uklidit, nebo rovnou servírovat na stůl.

Dokonale umyté plechy díky speciálním držákům TrayWash

Myčka za vás umyje doslova každý kousek nádobí, včetně špinavých pečících plechů. Nebojte se jejich velikosti a bez obav je vložte do myčky díky speciálním držákům plechů, které pojmou dva plechy do spodního koše a jeden do horního koše. O dokonalou čistotu se postará vysoký tlak vody.

Technologie GlassShield pro dokonale čisté a nablýskané skleničky

Technologie GlassShield oplachuje nádobí nezměkčenou vodou, což prodlužuje životnost skla, zamezuje jeho korozi, nevzhlednému zašednutí a zbytečnému poškrábání. Dopřejte si krásně čisté sklo, které bude stále jako nové.

Program InnerClean

I myčka potřebuje čas od času očistu. Právě pro tyto případy je určený speciální program InnerClean, který díky teplotě 73 °C a dlouhé době mytí zajistí, že myčka bude opětovně perfektně a hygienicky čistá, spolehlivá a připravená k dalšímu použití.

Vysoká kapacita

Myčka bez problému pojme až čtrnáct sad nádobí. O vše se postará ještě lepší využití vnitřního prostoru. Díky tomu budete mít mnohem rychleji a najednou ještě více čistého nádobí.

Variabilní střední koš Acrobat

Pokud jste objevili další nádobí, které potřebujete přidat do myčky a už nemáte místo, nezoufejte. Díky variabilnímu střednímu koši nemusíte nic zdlouhavě přerovnávat. Koš jde snadno nastavit do tří výškových poloh a to, i když je až po okraj naplněný nádobím.

ProSmart invertorový motor

ProSmart invertorový motor nabídne malou spotřebu, nízkou hlučnost a především dlouhou životnost, což ocení nejen váš rodinný rozpočet, ale i životní prostředí.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBeko
Způsob umístěnívolně stojící
Hlučnost46 db
Počet programů7
Účinnost mytíA
Spotřeba vody11 l
Barvabílá
Displejano
Barva ovládacího panelubílá
Počet sad nádobí14 sad
Rozměry
Šířka60 cm
Výška85 cm
Hloubka60 cm
Hmotnost46.1 kg
Energetické údaje
Energetická třídaA++
Spotřeba el. energie0.93 kWh
Spotřeba vody a el. energie v programu Eco0,93 kWh el. energie a 9,5 l vody
Roční spotřeba el. energie cca.266 kWh
Účinnost sušeníA
Funkce
Auto programano
Intezivní programano
Počet teplot6
FuzzyLogicne
S předním panelemano
Zásuvka na příboryne
Odložený startano
Dětská pojistkaano

Vývoj ceny Beko DFN 26420 W


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.