Beko DPY 8506 GXB1 - krátká recenze

30. září 2020 0
Sušička prádla Beko DPY 8506 GXB1 bílá
 • Typ: Kondenzační sušička
 • Maximální náplň: 8 kg
 • Tepelné čerpadlo: ano
 • Hlučnost: 65 db
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Sušičky prádla
12 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Pokud hledáte kvalitu za rozumnou cenu, nevynechejte ze svého hledáčku tuto kondenzační sušičku značky Beko. Jde o nejoblíbenější sušičku pro běžnou domácnost, která je vítězem popularity produkt roku 2016 a produkt roku 2017. Díky náplni 8 kg je ideální pro každého.

Sušička disponuje několika praktickými vlastnostmi a funkcemi. Je tu program FlexySense pro inteligentní sušení, program pro sušení různých materiálů prádla najednou, speciální program na košile proti vyblednutí a zničení či program BabyProtect. Výhodou je, že na sušičce můžete změnit směr otevírání dveří, takže se vejde kamkoli.

Výhody

 • množství inteligentních a praktických programů pro každého
 • velmi úsporné sušení, sušička je ve třídě A+++
 • speciální noční režim sušení se sníženou hlučností
 • možnost dodatečné změny směru otevírání dveří

Nevýhody

 • třeba příliš časté čištění filtru po sušení
 • některé typy prádla je nutné žehlit nebo se příliš pokrčí

Závěr recenze: Oblíbený model s inteligentními funkcemi a nízkou spotřebou

Co o Beko DPY 8506 GXB1 píše eshop

Výkonná sušička s invertorovým motorem pojme až 8 kg prádla. 16 speciálních programů zajistí perfektní péči o různé druhy vašeho oblečení, proto se nemusíte bát ani zmačkaných košilí, nedosušených džínů nebo sušení dětského oblečení. Díky jedinečné konstrukci bočních stěn je neuvěřitelně tichá a svoji dokonalost doplňuje úsporností v kategorii A+++. Pokud máte v bytě málo místa, vše vyřeší nástavec na pračku, který lze použít i na pračky menší než je samotná sušička. Směr otevírání dveří lze upravit podle potřeby. Dětský zámek zabrání náhlé změně programu. Přehled o programech či plnosti zásobníku na kondenzát poskytuje LCD displej. Díky chytré konstrukci máte snadný přístup k čištění 3 vzduchových filtrů, které jsou důležité pro správnou funkci přístroje a jeho životnost.

Chytré sušení s FlexySense

Sušička si pomocí senzorů FlexySense automaticky nastaví optimální teplotu a vlhkost a ještě vám řekne, jak dlouho bude potřebovat, než dosáhne na zvolený stupeň usušení. Po ukončení procesu sušení se navíc i sama zastaví.

Usuší všechno oblečení

Už nemusíte třídit prádlo podle tkaniny. Program Mix totiž umožňuje sušení oblečení z bavlny a syntetických vláken dohromady, takže vám ušetří práci i čas, který byste u třídění prádla běžně strávili.

Ušetří místo

Pokud máte v bytě málo místa, vše vyřeší nástavec na pračku, který lze použít i na pračky menší, než je samotná sušička.

Nahradí žehličku

Sušičky Beko pomocí jemných pohybů bubnu usuší prádlo bez pomačkání. Navíc při zvolení funkce Snadné žehlení se buben sušičky po ukončení programu otočí ještě každou minutu po dobu 2 hodin, což zajišťuje oddělení jednotlivých kusů prádla. Oblečení vydrží nezmačkané tak dlouho, než jej vyjmete ze sušičky.

Zaměřeno na košile

Máte strach dát do sušičky košile, protože by se mohly zničit nebo vyblednout? S programem Košile se již obávat nemusíte.

Svěží prádlo

Pokud vám prádlo leží déle ve skříni, můžete mu vrátit svěžest bez nutnosti praní - a to díky speciálnímu programu Osvěžení prádla. Pomocí jemných pohybů bubnu odstraní z prádla nežádoucí pachy a výsledkem jsou svěží látky bez dalšího plýtvání energie.

Pro citlivou dětskou pokožku

Program BabyProtect byl navržen tak, aby bylo dětské prádlo po vyndání ze sušičky ještě čistší a jemnější. Svému děťátku tak zajistíte dokonalou péči.

Suché džíny

Standardní programy mají problém s dokonalým usušením silnějších látek, jako je denim a fleece. Proto je tu speciální program Džíny, který si lehce poradí se sušením silnější látky i podél švů.

Dětský zámek

Malé děti často lákají tlačítka. Nechcete-li, aby svou zvědavostí nechtěně změnily v průběhu sušení program, použijte elektronický zámek ovládání.

Změna otevírání dveří

Směr otevírání dveří sušičky je možné otočit a přizpůsobit vašim potřebám.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBeko
Typ sušičkys tepelným čerpadlem
Maximální náplň8 kg
Způsob umístěnívolně stojící
Hlučnost64 dB
Tepelné čerpadloano
Koš na sušení vlny a obuvine
Počet programů16
Slimne
Energetické údaje
Spotřeba el. energie1.45 kWh
Energetická třídaA+++
Rozměry
Výška85 cm
Šířka60 cm
Hloubka61 cm
Hmotnost52.5 kg
Funkce a ovládání
Dětská pojistkaano
LCD displejano
Odložený startano
Vnitřní osvětlení bubnuano
Párane
Změna otevírání dveříano
Zvukový signálano
Refreshano
Časovačano

Vývoj ceny Beko DPY 8506 GXB1


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*