Candy CS C8DG-S - krátká recenze

3. srpna 2021 0
Candy CS C8DG-S
 • Typ: Kondenzační sušička
 • Maximální náplň: 8 kg
 • Tepelné čerpadlo: ne
 • Hlučnost: 68 db
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Sušičky prádla
7 490 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Kvalita za rozumnou cenu, přesně to vystihuje model sušičky Candy CS C8 DG-S. Jde o klasickou kondenzační sušičku bez tepelného čerpadla, která však zastane své místo v domácnosti. Nabízí cenově příznivé a efektivní sušení v bubnu s kapacitou až 8 kg.

Ovládání je jednoduché díky displeji i možnosti bezdotykového propojení s vaším smartphonem. K dispozici jsou různé programy například pro snadnější žehlení prádla či speciální antialergenní cyklus sušení. K dispozici je možnost odložení startu i ochrana proti zmačkání. Sušička má celkově 14 základních a 30 Smart Touch programů.

Výhody

 • až 8 kg kapacita, což je v této cenové třídě vynikající
 • velmi rychlé a nadprůměrně kvalitní sušení
 • možnost ovládání i přes mobilní telefon díky funkci Smart Touch
 • velké množství programů, i pro alergiky či sportovce

Nevýhody

 • vyšší hlučnost i spotřeba elektrické energie
 • nepohodlně umístěn spodní zásobník na kondenzát

Závěr recenze: Cenově zajímavý model s velkým bubnem pro nenáročné

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
7 490 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Candy CS C8DG-S píše eshop

Usnadněte si domácí práce a ušetřete čas, který můžete věnovat na cokoli jiného. Sušička by v moderní domácnosti rozhodně neměla chybět. Tento model vám nabídne celou řadu předností a sofistikovaných detailů. K dostání je v nadčasové bílé barvě s předním plněním a průhlednými dvířky pro dokonalý přehled, která jsou navíc umístěna o pár centimetrů výš než je obvyklé. Díky tomu vaše záda budou méně trpět. Jistě oceníte také funkci odloženého startu, která sušičce umožní pracovat ve vaší nepřítomnosti, abyste po příchodu mohli suché prádlo už rovnou uklidit do skříně. Speciální pohyb bubnu zajistí znatelně méně pomačkané prádlo, což budete pozitivně kvitovat zejména během žehlení. Certifikát Woolmark je zárukou šetrného sušení vlněného a jemného prádla.

Vysoko umístěná dvířka

Designéři a konstruktéři při navrhování tohoto modelu sušičky spojili své hlavy dohromady a vytvořili opravdu sofistikovanou sušičku. Dvířka jsou totiž umístěna o tři a půl centimetru výše než ostatní a právě to vám ušetří námahu a manipulaci s prádlem. Nezdá se to, ale v tomto případě je opravdu každý centimetr znát.

Funkce odloženého startu

Záleží jen na vás, kdy se vám to bude hodit, aby sušička pracovala. Možnost odloženého startu nabídne odložit spuštění až o dvacet čtyři hodin. Díky tomu můžete sušičku pohodlně spustit v době, kdy nejste doma. Po návratu už bude vše hotovo a vy jen vyndáte krásně suché prádlo rovnou do skříně.

Snazší a rychlejší žehlení

Méně pomačkané prádlo znamená větší úsporu času a práce při žehlení. Díky speciálnímu pohybu bubnu před a po každém cyklu sušení se můžete těšit na znatelně méně pomačkané prádlo. Speciální senzor vlhkosti navíc zajistí, že prádlo bude vysušené přesně tak, aby jeho žehlení bylo co nejméně náročné.

Certifikát Woolmark

Sušička pečlivě, precizně a opatrně vysuší i vlněné prádlo, stejně jako nejjemnější textil. Nemusíte se bát a můžete jí svěřit opravdu jakýkoli typ oblečení. Speciální pohyby bubnu jsou naprogramovány tak, aby současně s automatickou kontrolou teploty prádlo chránily před poškozením a pomačkáním. Vše je garantováno také certifikátem Woolmark.

Technologie NFC

Držte krok s moderní dobou a usnadněte si domácí práce na maximum. Díky technologii NFC můžete mít přehled o aktuální činnosti sušičky kdykoli a kdekoli. Informace budou proudit přímo do vašeho chytrého telefonu, odkud můžete vše ovládat a využívat i další funkce, jako jsou například přídavné cykly, kontrola technického stavu, nebo získávat užitečné tipy.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníKondenzační sušička
VýrobceCandy
Typ sušičkykondenzační
Maximální náplň8 kg
Způsob umístěnívolně stojící
Hlučnost69 dB
Slimne
Počet programů14
Koš na sušení vlny a obuvine
Energetické údaje
Spotřeba el. energie4.7 kWh
Energetická třídaB
Rozměry
Výška85 cm
Šířka59.6 cm
Hloubka58.5 cm
Hmotnost35.2 kg
Funkce a ovládání
Dětská pojistkane
LCD displejano
Odložený startano
Ochlazováníne
Vnitřní osvětlení bubnune
Párane

Vývoj ceny Candy CS C8DG-S


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.