Beurer MP 42 - krátká recenze

20. dubna 2021 0
Beurer MP 42
  • Výkon:?
  • Maximální otáčky: 4 600 / min.
  • Napájení: 220-230 V
  • Oboustranný chod: ano
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Brusky na nehty
1 150 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Elegantní bruska na nehty Beurer je určena na manikúru i pedikúru a vhodná je spíše pro domácí používání. Má ergonomický tvar a součástí balení jsou i safírové nástavce na broušení. Zařízení je vybaveno plynulou regulací otáček, avšak maximum je jen 4 600 otáček za minutu. Chod je možné nastavit do obou směrů. Bruska je napájena ze sítě.

Bruska má LED displej a ochranný kryt proti prachu z nehtů a také je vybavena jasným LED světlem pro lepší práci. Díky ergonomickému tvaru se snadno a pohodlně používá. Součástí brusky je i přenosné pouzdro.

Výhody

  • safírové nástavce součástí balení
  • obousměrný chod
  • LED světlo

Nevýhody

  • nízké otáčky

Závěr recenze: Elegantní bruska na nehty se safírovými nástavci v balení, která má však jen nízké otáčky.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 150 Kč Do obchodu Heureka.cz
expert.cz ⭐️ akční leták → najdete zde
⭐️ doprava od 99 Kč
⭐️ platba: kartou, převodem, dobírkou, na splátky
⭐️ odvoz starého spotřebiče zdarma
zjistit cenu Do obchodu expert.cz
Pilulka.cz ⭐️ doručení do 3 dnů od objednání
⭐️ tisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ cena dopravy od 69 Kč, zdarma při objednávce nad 999 Kč
zjistit cenu Do obchodu Pilulka.cz

Co o Beurer MP 42 píše eshop

Sada na manikúru / pedikúru Beurer MP 42 má dvě rychlosti (rychlost 2500 + 4600 ot./min) a umožňuje chod doleva i doprava. 7 safírových nástavců se snadno postará o vaše ruce i nohy. Součástí balení je i pouzdro. Manikúra / pedikúra Beurer MP 42 z kategorie Beurer manikúra / pedikúra se 7 vysoce kvalitními výměnnými koncovkami pro péči o nehty a pokožku magic LED displej pro dobřevypadající ruce a nohy s jasným světlem LED ergonomický design zabraňuje klouzání během léčby včetně ochranného krytu pro nehtový prach rychlost: 2 500 až 4 600 ot / min. ± 15% trvale nastavitelné včetně skladovací tašky provoz ze sítě 100-240 V 1 – Safírový disk, tenký Jemná zrnka v safírovém disku pilují a pečují o nehty. Zvláštní na tomto safírovém disku je, že rotuje pouze vnitří disk a vrchní okraj zůstává pevný. To umožňuje přesné pilování nehtů, aniž by hrozilo nebezpečí spálení pokožky rychlou rotací disku. 2 – Safírový disk, hrubý Hrubá zrnka v safírovém disku pilují a pečují o nehty.

Pomocí tohoto nástavce si můžete zkrátit silné nehty sami pilováním. Protože rychle odstraňuje velké plochy nehtů, musíte s nástavcem zacházet opatrně. 3 – Safírový kužel Odstraňuje suchou a zrohovatělou kůži nebo mozoly na chodidlech a patách a pečuje o nehty. 4 – Lešticí kužel Vyhlazování a leštění okraje nehtů po pilování a čištění povrchu nehtů. Leštěte vždy krouživými pohyby a nenechte lešticí kužel na jednom místě, jelikož může třením vzniknout silné teplo. 5 – Válcová frézka Obroušení zrohovatělého povrchu nehtů na nohou a jejich vyhlazení nahrubo. Válcovou frézku přiložte vodorovně k povrchu nehtu a krouživými pohyby pomalu odstraňujte požadovanou vrstvu nehtu. 6 – Frézka plamínkového tvaru K odstranění zarostlého nehtu. Plamínkovou frézku opatrně přiložte na ošetřované místo a odstraňte nutné části nehtu. 7 – Kulatá safírová frézka Tento nástavec slouží k odstranění kuřích ok. Pokud tento nástavec používáte, uvědomte si, že při odstraňování kuřích ok rychle proniknete hluboko do kůže a tak můžete poškodit okostici.

Parametry produktu

Souhrn
Počet nástavců7
VýrobceBeurer

Vývoj ceny Beurer MP 42


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.