Bialetti Moka Express, 3 šálky - krátká recenze

22. září 2021 0
Bialetti Moka Express 3
 • Typ: Moka kávovar na sporák / varnou desku
 • Použití na indukci: ne
 • Materiál: hliník
 • Objem: 3 šálky
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kávovary
479 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Bialetti Moka Express 3 je kávovarem určeným pro ty, co nechtějí investovat mnoho peněz, ale očekávají tradiční kvalitu. Přesně toto jim umí značka Bialetti nabídnout a to v tradičním designu, který nikdy nezevšední. Pokud se spojí is kvalitním materiálem, je to velké plus.

Tento kávovar je vyroben z hliníkové slitiny právě s důrazem na kvalitní provedení. Ani při maximálním naplnění není problém s ním manipulovat díky velmi dobře odizolované ručce. Konvice má bezpečnostní ventil a velkou rukojeť pro bezproblémové nalévání kávy. Použít ji můžete na sklokeramickém, elektrickém i plynovém sporáku.

Výhody

 • tradiční klasika od ověřeného výrobce s dobrým zpracováním
 • nestárnoucí design s velmi dobrou ergonomií
 • velmi snadné použití a dobrá stabilita
 • ideální objem pro dvoučlennou domácnost

Nevýhody

 • při hrubším zacházení se snadno ošoupe
 • trochu náročnější čištění po použití

Závěr recenze: Moka kávovar ověřené značky pro běžné použití doma iv práci

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
479 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bialetti Moka Express, 3 šálky píše eshop

Na dobrou kávu už nemusíte běhat jen do kavárny. Dopřejte si bohatou a příjemně plnou chuť, která připomíná pravé italské espresso, aniž byste vytáhli paty z tepla vašeho domova a za zlomkovou cenu. Díky této osmihranné konvičce je to možné. Perfektní zpracování myslí na každý detail. Silné dno a unikátní tvar dobře vede teplo a rychle zahřívá vodu. Velká rukojeť i tvar zobáčku umožňuje příjemné nalévání i manipulaci. Materiál, ze kterého je konvice vyrobena, hliník, je zdravotně nezávadný a po několika použití jeho patina propůjčuje kávě unikátní chuť. A co je nejlepší, příprava kávy je naprosto jednoduchá a rychlá.

Dlouholetá tradice

Dnes již legendární firma Bialetti vyrábí konvice už od roku 1930. Motivem pro vytvoření těchto konviček byla snaha, aby si i obyčejní lidé mohli dopřát silnou kávu lahodné chuti doma, mimo kavárny.

Precizní zpracování

Do detailu promyšlené zpracování z potravinářského hliníku je vysoce funkční. Silné dno rovnoměrně zahřívá vodu. Osmihranný tvar rychle šíří teplo v celém objemu. Velká plastová rukojeť je praktická pro manipulaci a zároveň nepálí.

Úžasná chuť kávy

Káva z této osmihranné konvičky nabízí silnou, bohatou a naprosto nezaměnitelnou chuť, která připomíná pravé italské espresso. Konvička po několika použitích získá patinu, která tuto chuť ještě více umocní.

Jednoduchá příprava kávy

Nejúžasnější na této konvičce je, že příprava kávy je velice rychlá a jednoduchá. Stačí do filtru vložit čerstvě namletou kávu až po rysku, spodní díl naplnit vodou a pevně zašroubovat. Po několika minutách na vařiči začne voda probublávat přes filtr, a jakmile konvička zasyčí, vaše káva je hotova.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBialetti
Počet šálků3 šálků
Objem200 ml
Materiálhliníkové

Vývoj ceny Bialetti Moka Express, 3 šálky


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.