Bosch ISIO 3 0600833102 - krátká recenze

17. ledna 2021 0
Bosch ISIO 3 SET aku nůžky na trávu a keře 0600833102
  • Výdrž baterie: 50 minut
  • Délka nabíjení: 3,5 hodiny
  • Hmotnost: 0,55 kg
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Nůžky na trávu
1 749 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Aku nůžky na trávu a keře Bosch ISIO3 jsou multifunkční a vybavenou nástavci „Multi-Click”. Ty se jednoduše vyměňují díky systému SDS. S hmotností 550 gramů jsou lehké a také kompaktní, takže se vám s nimi bude pohodlně pracovat. Akumulátor je lithium-iontový, takže je doba nabíjení krátká a nemusíte se obávat ani samovolného vybíjení. Na jedno nabití dokážou tyto nůžky na trávu pracovat až 50 minut. Praktický je indikátor čtyřstupňový indikátor nabití.

Oceňujeme i antiblokovací systém, díky kterému se vyhnete zablokování nůžek, a tak bude vaše práce klidná a bez přerušování. Jak jsme již zmínili, s těmito nůžkami můžete stříhat nejen trávu, ale také keře. Čepel určená na jejich stříhání má 12 centimetrů, což je vyhovující rozměr.

Výhody

  • možnost stříhání keřů
  • rychlé nabití
  • snadná manipulace

Nevýhody

  • nenašli jsme

Závěr recenze: Lehké nůžky na trávu a keře, které si můžete pořídit za celkem přijatelnou cenu. Kvalita, do které se vyplatí investovat.

Co o Bosch ISIO 3 0600833102 píše eshop

Aku nůžky mají ergonomický kompaktní design, který je předurčuje k pohodlnému použití bez zbytečné únavy. Mají řadu nástavců Multi-Click, které umožňují maximálně všestranné použití. Zablokování nůžek brání speciální antiblokovací systém, který tak zajišťuje ještě klidnější práci bez přerušení. Lithium-iontový akumulátor umožňuje souvislou práci až 50 minut v kuse na jediné nabití. Průběžně je možné stav nabití kontrolovat za využití jednoduchého čtyřstupňového LED indikátoru.

Univerzální použití

Aku nůžky mají mnohostranné použití díky nové řadě nástavců Multi-Click. Nástavce je možné jednoduše vyměňovat díky rychloupínacímu systému SDS.

Pohodlné použití

Nůžky jsou navrženy tak, aby byly maximálně lehké, kompaktní a ergonomické. Zároveň jsou vybaveny antiblokovacím systémem, který zabrání zablokování nůžek a zajišťuje tak klid na práci bez přerušení.

Síla akumulátoru

Lithium-iontová technologie se může pochlubit krátkou dobou nabíjení, absencí paměťového efektu i samovolného vybíjení a dlouhou dobou chodu až 50 minut v kuse.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníAku nůžky
VýrobceBosch
Typ pohonuakumulátorové
Délka lišty120 mm
Hmotnost0.55 kg
Typ akumulátorulithium-iontový
Napětí akumulátoru3.6 V
Kapacita akumulátoru1.5 Ah
Univerzálníano

Vývoj ceny Bosch ISIO 3


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.