Bosch MUM4405 - krátká recenze

17. října 2021 0
Bosch MUM 4405
  • příkon: 500 W
  • objem: 3,9 l
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Kuchyňské roboty
1 609 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Navzdory své nízké ceně přichází kuchyňský robot Bosch MUM4405 v osvědčené kvalitě značky Bosch. Výkon motoru je 500 W, má 3 druhy pohonu 4 rychlostní stupně. Příslušenství tohoto modelu zahrnuje hnětací hák, šlehací a míchací metly. Objem mísy je téměř 4l, čili zvládne zpracovat téměř 2 kg těsta. Je možné dokoupit k němu další příslušenství.

Robot pracuje systémem MultiMotion Drive, tedy systémem planetárního míchání. Pro větší stabilitu je vybaven gumovými nožičkami. Snadno se čistí a jeho komponenty lze mýt i v myčce.

Výhody

  • cena
  • všestranné využití
  • vhodný do myčky
  • kvalita BOSCH

Nevýhody

  • je celý z plastu
  • slabší motor

Závěr recenze: Kuchyňský robot za „lidovou” cenu s všestranným využitím a možná s kratší životností kvůli plastovému provedení.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 609 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bosch MUM4405 píše eshop

Multifunkční kuchyňský robot Bosch je opatřen objemnou mísou a součástí balení je hnětací hák, šlehací a míchací metly. Funkce MultiMotion Drive pracuje na principu dynamického 3D míchání pro dokonalé zpracování surovin. Základní vybavení robota lze rozšířit o další příslušenství značky Bosch, např. zmrzlinovač, univerzální mixér, mlýnek na maso, nástavec na pasírování, nástavec na výrobu pečiva, mlýnek na mák a olejová semena, lis na citrusy a další. Samozřejmostí je snadná údržba přístroje.

Maximální bezpečnost

Výrobce Bosch klade u svých produktů velký důraz na bezpečné užívání. Proto je robot opatřen kryty na nepoužívané pohony, bezpečnostním mechanismem pro míchací mísu, zvláštní bezpečnostní západkou na víčku příslušenství a dalšími funkcemi.

Multifunkční využití

Milujete vaření a rádi při něm experimentujete? Pak vám tento přístroj nabízí širokou paletu příslušenství, např. masomlýnek, odšťavňovač citrusů, nástavec na míchání, nástavec na těstoviny, nástavec na odšťavňování ovoce či zmrzlinovač a mnoho dalšího z široké řady příslušenství MUM4, které vám umožní nekonečnou kreativitu při tvorbě vašich pokrmů.

Planetární systém MultiMotion Drive

Pro zaručení dokonalého výsledku jídel je nutné, aby byly veškeré suroviny důkladně promíseny. Díky dynamické planetové převodovce je zajištěna správná rotace míchacích nástrojů až k okrajům mísy pomocí elipsovitých pohybů. Celý obsah je promíchán s extrémní důkladností a zbytky těsta tak neulpívají na okrajích mísy. Tento kuchyňský robot je nepostradatelným pomocníkem do každé kuchyně!

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBosch
Hmotnost3.7 kg
Rozměry (V x Š x H)26.5 x 26.5 x 30.5 cm
Příkon500 W
Objem nádoby3.9 l
Regulace rychlostiano
Počet rychlostí4
Planetární systém mícháníano
Ovládánímechanické-knoflíkové
Funkce
Hněteníano
Šleháníano
Mixováníano

Vývoj ceny Bosch MUM4405


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.