BOSU NexGen Pro Balance Trainer - krátká recenze

23. října 2021 0
BOSU NexGen Pro Balance Trainer
  • výrobce: BOSU
  • nosnost: 160 kg
  • průměr podložky: 65 cm
  • hmotnost: 8,5 kg
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Balanční podložky
4 790 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Bosu NexGen Pro Balance Trainer je podložka zaměřena na svou funkčnost. Je možné využít ji skutečně efektivně. Má texturovaný povrch, který umožňuje udržení přesné pozice těla pro cvičení a cvičení pro kardio, pohyblivost, sílu, BodyCORE, rovnováhu a mobilitu.

Základna podložka má protiskluzový gumový povrch a zesílenou konstrukci. Podložka je rozčleněna do čtyř částí pro správné provádění cviků. Její maximální nosnost je až 160 kilogramů, což je dostačující pro každého cvičence.

Výhody

  • stabilní povrch
  • protiskluzové provedení
  • možnost cvičit na obou stranách

Nevýhody

  • vysoká cena

Závěr recenze: Ačkoli dražší, ale kvalitní balanční podložka, která splní všechny vaše očekávání.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
4 790 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o BOSU NexGen Pro Balance Trainer píše eshop

Nový, BOSU® NexGen™ Pro Balance Trainer s texturovaným designem je zaměřený na maximální funkčnost. To znamená, že je možné je využít co nejefektivněji. Texturovaný povrch BOSU® Vám umožňuje udržení přesné pozice těla pro cvičení a cvičení pro kardio, pohyblivost, sílu. BodyCORE, rovnováhu a mobilitu. BOSU je speciální balanční podložka, která svým tvarem připomíná polovinu gymnastického míče s pevným podstavcem. Díky tomu lze nářadí používat dvěma základními způsoby - buď s pevnou plošinou na zemi anebo naopak. To přináší unikátní velké spektrum balančních cviků. Rehabilitační balanční podložka BOSU má svůj původ ve zdravotnictví. Při cvičení na něm se zapojí celková koordinace těla a schopnost udržet rovnováhu. Aktivujete se hluboký stabilizační systém, který je nezbytný pro správné držení těla jak při chůzi i při sezení. V oblasti fitness trenéři BOSU rádi používají ve funkčním, kruhovém či specifickém tréninku. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a napomáhá posilovat svaly celého těla a zpevňovat postavu. Cvičením na BOSU dochází k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Díky pevnému podstavci snese nářadí BOSU větší zátěž, než klasický gymnastický míč. Není tedy problém při cvičení využívat i lehkých závaží. Na spodních bočních stranách jsou umístěná držadla, která umožňují jednodušší otáčení či přenášení BOSU. Za dobu svého působení na trhu si BOSU získalo širokou základnu uživatelů od amatérů po profesionální trenéry, sportovce a fyzioterapeuty.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBosu
Nosnost159 kg

Vývoj ceny BOSU NexGen Pro Balance Trainer


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.