Braun AS 330/AS400 SatinHair - krátká recenze
12. května 2026 0
Braun AS 330/AS400 SatinHair kulmofén
  • příkon: 400 W
  • regulace teploty: ano
  • parní funkce: ne
  • počet nástavců: 3
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fény na vlasy
Heureka.cz
Výhody
  • cena
  • lehký a tichý
  • vhodný i pro opravdu husté vlasy
Nevýhody
  • cca po dvou letech se začne při používání přehřívat
Co o Braun AS 330/AS400 SatinHair píše eshop
  • Typ kulmy: horkovzdušná
  • Ionizátor: NE
  • Počet rychlostí: 2
  • Počet teplot: 2
  • Příkon (W): 400
  • Studený vzduch: NE
  • Počet nástavců: 3
  • Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): NE
  • Délka přívodního kabelu (m): 2
  • Rotační kartáč: NE
  • keramický povrch kartáče
  • nástavec s výstupky pro zvětšení objemu
  • velký tvarovací kartáč (36 mm)
  • malý tvarovací kartáč (23 mm)
  • 2 stupně teploty a proudu vzduchu
  • příkon: 400 W
  • uvolňovací funkce - zabraňuje zamotání a lámání vlasů
  • ochrana proti přehřátí
  • očko na zavěšení
  • délka kabelu: 2 m
Parametry produktu
Souhrn
ZařazeníKulmofén
VýrobceBraun
Typkulmy
Příkon400 W