Braun AS 530/ASS1000 - krátká recenze
12. května 2026 0
Braun AS 530/ASS1000 kulmofén
  • příkon: 1000 W
  • regulace teploty: ano
  • parní funkce: ne
  • počet nástavců: 2
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fény na vlasy
Heureka.cz
Výhody
  • vlasy jsou po použití lesklé
  • kartáče s přírodními štětinami
Nevýhody
  • trochu robustní do ruky
  • na krátké vlasy nevhodný
Závěr recenze: Výkonný kulmofén, který vlasy i ošetřuje, ale je spíše vhodný pro dlouhé vlasy.
Co o Braun AS 530/ASS1000 píše eshop
Úprava a přetváření účesů při špičkové ochraně vlasů: Teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 5
Hlavní přednosti epilátoru:
Funkce páry
Filtr s mřížkou
Unikátní nástavce
Unikátně navržené nástavce zabraňují přesušení vlasů a zajišťují optimální výsledky, protože rovnoměrně rozdělují teplo. Hladké hroty kartáčů zajišťují dobré uchopení vlasů - pro efektivní úpravu vlasů bez poškození vlasových kutikul. 3 nástavce: malý tvarovací kartáč (18 mm), velký tvarovací kartáč (36 mm), nástavec pro zvětšení objemu.
Osobní nastavení
Dodatečné vlastnosti: Vytvořte si rozmanité účesy
Lokny
Vlny
Vlny propůjčí vašemu účesu strukturu a krásně vám orámují obličej.
Zatočené konečky
Objem
S teplovzdušným ondulačním kartáčem Satin Hair 5 si vytvoříte luxusní objem velmi snadno.
  • Typ kulmy: horkovzdušná
  • Ionizátor: ANO
  • Počet rychlostí: 2
  • Počet teplot: 2
  • Příkon (W): 700
  • Studený vzduch: ANO
  • Počet nástavců: 1
  • Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): NE
Artemis II – Satin Hair 7 Airstyler
Teplovzdušný ondulační kartáč s s ionizační technologií
Systém „Anti Dry out“ – optimální rozložení tepla – zabraňuje přesušování vlasů
Dva stupně regulace teploty a intenzity proudění vzduchu
Funkce chladného vzduchu pro fixaci účesu
Velký tvarovací kartáč (38 mm) a hřeben pro různorodou úpravu účesu
Hustý filtr zabraňuje pronikání prachu a vlasů do přístroje
Otočná šňůra se závěsným očkem
Výkon 700 W
Parametry produktu
Souhrn
ZařazeníKulmofén
VýrobceBraun
Typkulmy
Příkon1000 W