Bunaty Mini Full HD - krátká recenze

28. listopadu 2021 0
Bunaty Mini Full HD
  • Rozlišení fotografie: 16 Mpx
  • Dosvit: 12 metrů
  • Infra přísvit: 940 nm, neviditelný
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Fotopasti
2 990 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Buňata Mini Full HD je malá fotopast, jejíž zorné pole je 55 °. Je vybavena velkým displejem a záběry ukládá na SD kartu, přičemž podporuje karty až do velikosti 32 GB. Nastavení je jednoduché a prakticky na ní můžete nastavit časový úsek, během kterého má být aktivní. Výhodou je také externí napájení pomocí konektoru ve spodní části fotopasti.

Spoušť je velmi rychlá a při zachycení pohybu fotopast vyhotoví tři za sebou následující fotografie. Tento model umožňuje i zaznamenávání videa, přičemž dokáže vytvořit až 10-minutový záznam. Past můžete chránit před nechtěným manipulováním heslem.

Výhody

  • malé rozměry
  • jednoduché nastavení v Českém jazyce
  • dobrá kvalita obrazu přes den i v noci
  • vhodná i na ochranu majetku

Nevýhody

  • nemá GSM

Závěr recenze: Nejmenší fotopast na světě se může pyšnit kvalitním obrazem, displejem a praktickým použitím. Vhodné je pro sledování zvěře i na ochranu majetku před zloději.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
2 990 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Bunaty Mini Full HD píše eshop

Malá fotopast, která zaznamenává fotografie na SD kartu a má úhel snímání 55°. Může se pochlubit intuitivním ovládáním v českém jazyce a šesti plnohodnotnými tlačítky. Zařízení má velký barevný LCD displej, který usnadňuje přesné zamíření. Umožňuje praktické nastavení časového úseku, kdy má být aktivní. Zároveň je možné využít externí napájení, kdy konektor je ve spodní části těla fotopasti, takže je snížené riziko zatečení vlhkosti. Zařízení má samozřejmě i extrémně rychlou spoušť a umožňuje nastavení sekvenčního fotografování, díky čemuž pořídí při zaznamenání pohybu až tři fotografie v těsném sledu za sebou a vy tak máte zajištěno, aby vám skutečně nic neuniklo. Podporuje paměťové karty až do velikosti 32 GB.

Praktický velký displej

Díky velkému displeji je snadné fotopast správně zamířit na sledovanou oblast. Po přepnutí fotopasti do polohy ON na displeji začne automatické odpočítávání času v délce 45 vteřin. V tomto intervalu vidíte v reálném čase, co fotopast snímá a můžete tak zaměření vyladit.

Intuitivní ovládání

Na rozdíl od běžných malých fotopastí nemá tento přístroj pouze dvě nebo tři tlačítka, která ovládají veškeré nastavení. Díky tomu je nastavení maximálně intuitivní a zvládnete ho i bez manuálu.

Široká škála funkcí

Fotopast dokáže nahrávat video i fotografovat a oba režimy zvládne i kombinovat, může tedy ihned po zaznamenání pohybu udělat fotografii a následně začít natáčet video. Sériové snímání umožňuje zaznamenání i tří fotografií těsně za sebou.

Nastavení podle potřeby

Délku videa lze nastavit až na neobvyklých 10 minut. Je ale nutné počítat s tím, že délka videa má značný vliv na výdrž baterií. V případě potřeby je možné zahrnout i zvukový záznam. Interval záznamů umožní omezit množství fotografií v případě soustavného pohybu před fotopastí. Osvětlení lze uzpůsobit podle vzdálenosti.

Časoměrný záznam

Fotopast zároveň dokáže pořizovat záznam v pravidelném intervalu. Přístroj umožňuje přepisování souborů v případě zaplnění SD karty, pokud je tato funkce aktivována.

Ochrana proti nechtěnému přístupu

Na fotopasti je možné nastavit heslo, aby se k záznamům nedostal nikdo cizí. Přímo ve fotopasti je možné spustit formátování paměťové karty. Po zvolení této funkce dojde ke smazání veškerých záznamů z SD karty.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceBunaty
Rozlišení16 Mpix
Dosvitaž 12m
Infra přísvit940nm (neviditelný)

Vývoj ceny Bunaty Mini Full HD


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.