Capital Sports Strike Bike - krátká recenze

26. října 2021 0
Capital Sports Strike Bike
  • nosnost: 150 kg
  • počet programů: žádné
  • hmotnost zátěžového kola: 4,8 kg
  • hmotnost: 45 kg
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Cyklotrenažéry
20 999 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Electronic-star.cz

Capital Sports Strike Bike je zajímavý model, který zajistí aktivní spalování tuků. Pohon je založen na proudění vzduchu v kole, při čemž se automaticky zvyšuje zátěž. Stroj je uzpůsoben na efektivní kardio cvičení, při kterém zapojíte celé tělo díky pohyblivým řidítkům, které zapojují i ruce. Sedlo je polohovatelné a přizpůsobíte si ho na vaši výšku. K dispozici je i displej, na kterém víte sledovat vaši rychlost nebo trvání tréninku.

Tento model jsme do žebříčku zařadili díky jeho zajímavému fungování a elegantnímu designu, avšak nepatří ke klasickým cyklotrenažérům. Kvalitní, robustní konstrukce rámu z kovu poskytuje pevné postavení po celou dobu a je téměř nezničitelná. Vaše tréninkové požadavky jsou neomezené a můžete si opravdu kvalitně zacvičit. Masivní kovové pedály vám přitom nabízejí vždy potřebnou přilnavost.

Výhody

  • celkový trénink celého těla
  • integrovaný tréninkový počítač ke sledování údajů o výkonnosti
  • odpor se zvyšuje zvyšujícím se prouděním vzduchu
  • s možností připojení přes bluetooth

Nevýhody

  • napájení na baterie

Závěr recenze: Capital Sports Strike Bike je designově zajímavý model, který zajistí aktivní spalování tuků.

Přečtěte si více...

kde koupit
Electronic-star.cz ⭐️ elektro, spotřebiče a fitness německé kvality
⭐️ akciové produkty → naleznete zde
20 999 Kč Do obchodu Electronic-star.cz

Co o Capital Sports Strike Bike píše eshop

Zařízení Strike Bike od společnosti Capital Sports je profesionální kardio trenažér a díky masivní konstrukci je vhodný i pro nejnáročnější požadavky v tělocvičnách. Nastup si na pedály a dosáhni svého limitu: Odteď trénuješ celé tělo! Se zařízením Strike Bike od Capital Sports zvyšuješ svou svalovou hmotu, zlepšuješ vytrvalost a spálíš mnoho kalorií. Spojením pedálů s rukojeťmi se dosahuje přirozeného synchronního pohybu a celé tělo se uvádí do pohybu. Ventilační odpor se svým individuálním proudem vzduchu zajišťuje intenzivní trénink na míru - čím rychleji šlapeš pedálů, tím větší je odpor. Tvému profesionálnímu, náročnému kardio tréninku už nestojí nic v cestě. Sedadlo je nastavitelné výškově i hloubkově, což zajišťuje velmi pohodlný trénink s kardio trenažérem a umožňuje dokonalé přizpůsobení tvé tělesné výšce. Kvalitní, robustní konstrukce rámu z kovu poskytuje pevné postavení po celou dobu a je téměř nezničitelná: Tvoje tréninkové požadavky jsou neomezené a můžeš si opravdu kvalitně zacvičit! Masivní kovové pedály ti přitom nabízejí vždy potřebnou přilnavost. Profesionální trénink samozřejmě zahrnuje zaznamenávání pokroků v tréninku. Pomáhá při tom stále dobře viditelný tréninkový počítač , který monitoruje údaje o výkonnosti: Dobu tréninku, rychlost, vzdálenost, otáčky za minutu, watty a spálené kalorie můžeš vidět jedním pohledem a odpovídajícím způsobem reagovat. Volitelně lze připojit pomocí rozhraní bluetooth hrudní popruh pro monitorování pulsu, pak lze údaje sledovat na displeji. Na požádání můžeš připojit smartphone nebo tablet, na řídítkách je upevněn držák, který se postará o bezpečné umístění a perfektní přehled. A pokud chceš kolo přemístit na jiné místo, dá se snadno pohybovat díky kolečkům.

Pro tvůj profesionální kompletní kardio trénink: Strike Bike od Capital Sports. Strike Bike se dodává jako montážní sada, jejíž sestavení je zapotřebí přibližně 30 minut.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceCapital Sports
Hmotnost45 kg
Nosnost150 kg

Vývoj ceny Capital Sports Strike Bike


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.