Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° - krátká recenze

14. května 2021 0
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° přístroj
  • odvlhčovací výkon: není udán
  • kapacita nádrže na vodu: 1,3 litru
  • rozměry: neplatí
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Odvlhčovače vzduchu
309 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Odvlhčovač vzduchu oblíbené značky Henkel, Ceresit Stop vlhkosti Aero 360°, optimalizuje vlhkost vzduchu pomocí 360 ° cirkulace vzduchu, kterou umožňuje aerodynamický tvar přístroje. Vzduchový tunel umožňuje úplný oběh vzduchu kolem závěsné tablety, která absorbuje vlhkost. Náplň Aero 360 ° - zmíněná závěsná tableta vydrží přibližně 3 měsíce v místnosti o velikosti 20 m². Vlhkost se pak převede na slaný roztok, který se shromažďuje v nádrži zařízení. Tableta Aero 360 ° postupně snižuje svůj objem dokud se úplně nerozpustí.

Zařízení má indikátor, který vám sdělí kdy je potřeba tabletu vyměnit, resp. když je nádrž plná. Odvlhčovač je absolutně nehlučný, nepotřebuje žádný zdroj energie a je navíc i ekologický.

Výhody

  • nepotřebuje zdroj energie
  • nehlučný
  • neutralizuje pachy
  • přátelská cena

Nevýhody

  • náplň je třeba pravidelně dokupovat
  • nižší výkon - vhodný jen do malých místností

Závěr recenze: Ekologický odvlhčovač pracující na principu cirkulace vzduchu bez potřeby zdroje energie.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
309 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° píše eshop

Příjemné ovzduší bez nadbytečné vlhkosti je důležité v každé domácnosti, a to speciálně v případě astmatiků či alergiků. Díky pohlcovači vlhkosti Aero ho teď můžete snadno dosáhnout. Revoluční technologie, která absorbuje nadbytečnou vlhkost a vytváří tak čistší ovzduší, je vhodnou volbou nejen pro alergiky či astmatiky, ale také osoby trpící ucpaným nosem nebo kožními ekzémy. Přístroj umožňuje efektivní 360° cirkulaci vzduchu kolem speciální tablety, která se umisťuje dovnitř přístroje a jež vlhkost pohlcuje. Ta se mění na solný roztok, který poté jednoduše vylijete. Tableta se mění zhruba jednou za 3 měsíce v závislosti na rozloze místnosti.

Snadná cesta k čistému ovzduší

Mějte ve své domácnosti čistší ovzduší a příjemnější prostředí. S pohlcovačem vlhkosti Aero dosáhnete optimální 360° regulace nadměrné vlhkosti v jakékoli místnosti. Přebytečná vlhkost je měněna na solný roztok, který je zachycen ve spodní nádobě.

Dobrá volba pro alergiky či astmatiky

Pohlcovač vlhkosti je vhodnou volbou pro každého astmatika či alergika. Pomáhá udržovat čistější ovzduší a redukuje tvorbu různých alergenů, jež se tvoří především ve vlhkých či špatně větraných prostorách. Je vhodný také v případě, že trpíte na ucpaný nos či kožní ekzémy.

Efektivní absorpční tableta

Uvnitř přístroje se nachází vyměnitelná absorpční tableta – čím větší je její kontakt se vzduchem, tím více vlhkosti pohlcuje. Přístroj má aerodynamický tvar a 360° otvor, díky němuž se vzduch k tabletě snadno dostane. Jedna tableta vám na ploše o 20 metrech čtverečních vydrží zhruba 3 měsíce.

Kontrolka výměny

Abyste nemuseli neustále kontrolovat, zda je tableta potřeba vyměnit, je přístroj vybaven indikátorem plnosti. Dosáhne-li tekutina v nádobě červené plochy, je vhodné tabletu zkontrolovat.

Tiché a šetrné řešení

Přístroj v průběhu provozu nevydává vůbec žádný zvuk, není tak třeba se obávat, že by vás jakkoli rušil. Navíc není k jeho provozu třeba žádné energie, je tak zároveň šetrný k životnímu prostředí.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceCeresit
Objem kondenzační nádrže1 l

Vývoj ceny Ceresit Stop vlhkosti Aero 360°


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.