Clatronic EWB 3526 - krátká recenze

19. ledna 2021 0
Clatronic EWB 3526
  • výrobce: Clatronic
  • výrobní kapacita za 24 hod: 10 - 15 kg
  • hmotnost: 10,8 kg
  • rozměry: 35 x 32,5 x 24 cm
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Výrobníky ledu
3 461 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Výrobník ledu Clatronic EWB 3526 dokáže vyrobit během 10 minut 9 kostek ledu, což vás jistě potěší. Díky integrovanému zásobníku na vodu o objemu 2,2 litru nepotřebujete žádný přívod vody. O všem podstatném vás informují signalizační LED na ovládacím panelu.

Za celých 24 hodin je tento výrobník schopen vyprodukovat 10 až 15 kilogramů ledu, přičemž podmínkou je trvalý přísun vody do zásobníku. Výhodou u modelu Clatronic EWB 3526 je i tichý kompresor, takže nebude vás ani vaši návštěvu při výrobě ledu vůbec rušit.

Výhody

  • tichý chod
  • LED signalizace stavu
  • Program (START / STOP) + 3 kontrolky
  • až 15 kilogramů kostek ledu za den

Nevýhody

  • trochu nejasný návod

Závěr recenze: Praktický a výkonný výrobník ledu za přijatelnou cenu vhodný pro každou domácnost. A nejen tu, zvládne i vyšší zatížení. Zákazníci neuvádějí žádné negativa tohoto výrobku.

Přečtěte si více...

Clatronic EWB 3526 - ve kterých eshopech nakupovat
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
3 461 Kč Do obchodu Heureka.cz
OKAY.cz ⭐️ sítě 90 prodejen elektra v celé ČR
⭐️ výnos do patra a zprovoznění / odvoz starého spotřebiče
⭐️ doprava od 99 Kč
3 519 Kč Do obchodu OKAY.cz
chefshop.cz
3 999 Kč Do obchodu chefshop.cz

Co o Clatronic EWB 3526 píše eshop

Výrobník je ideální pro přípravu chlazených nápojů, koktejlů a míchaných drinků. Je určen pro domácí použití, při kempování, na chatě, nebo kdekoli na zahradní, nebo firemní party. Stejně tak se dobře hodí pro hosty v hotelích, motelích, v kanceláři, v kuchyňkách v práci, pro catering apod. Výrobník nabídne moderní vzhled, kompaktní rozměry, tichý a bezproblémový chod, jednoduchou obsluhu a rychlou výrobu ledu stiskem jednoho jediného tlačítka. To vše bez potřeby vodovodní přípojky. Do deseti minut vyrobí cca devět kostek ledu, které nasype do sběrné nádobky. Výrobník má LED indikátor a akustický signál, který dá vědět, když je nádoba plná, nebo prázdná. Další předností je úsporný režim pro automatické vypnutí po skončení výroby ledu.

Univerzální využití

Výrobník je ideální pro domácí použití, při kempování, na chatě, nebo kdekoli na zahradní party. Stejně tak se dobře hodí pro hosty v hotelích, motelích, v kanceláři, v kuchyňkách v práci, pro catering apod. Nabídne vítané osvěžení v ten pravý okamžik.

Tvorba ledu

Tvorba ledu je rychlá a jednoduchá, pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Stačí jen nalít vodu do nádržky. Používejte však pouze čistou vodu bez přísad. Přísady by totiž mohly ulpět ve vodním mechanismu a zbytečně zařízení zanést. Led je hotový do deseti minut. To vše bez nutnosti vodovodní přípojky.

Led všude, kam se podíváte

Výrobník ledu má kapacitu přibližně deset až patnáct kilo za 24 hodin. Čili 90 gramů za deset minut, což je devět kostek ledu. Ledové kostky vám nabídnou příjemné osvěžení ve dnech, kdy ručička teploměru stoupá nebezpečně vysoko, nebo když chystáte osvěžující koktejl či míchaný drink.

LED indikátor

Obsluhu a přehled vám usnadní praktický LED indikátor a akustický signál kontrolky provozu, kontrolky naplnění zásobníku ledu, nebo kontrolky hladiny vody. Vizuální kontrolu můžete provést pohodlně přes okénko ve víku.

Parametry produktu

Souhrn
VýrobceClatronic
BarvaStříbrná
Napětí220 V
Příkon150 W
Hmotnost10.5 kg
Objem nádoby2.2 l
Drtiče ledune

Vývoj ceny Clatronic EWB 3526


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.