Concept CW1000 Perfect Clean 3v1 - krátká recenze

14. září 2021 0
Concept CW1000 Perfect Clean 3v1 vysavač na okna
  • Provozní doba: 60 minut
  • Doba nabíjení: 300 minut
  • Hmotnost: 0,67 kg
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Čističe oken
799 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Elektrický čistič oken Concept v sobě ukrývá hned tři funkce. Povrch, který chcete vyčistit, namočí, umyje a vysaje přebytečnou vodu. Tím okno či jiný povrch zároveň vyleští. Kromě oken jej můžete použít i na čištění obkladů, dlaždic, sprchových koutů či zrcadel.

Výdrž baterie tohoto čističe oken je dostatečně dlouhá, na jedno nabití zvládne pracovat až 50-60 minut bez přestávky. Nevýhodou však je velmi dlouhý čas nabíjení, protože nabití může trvat až 5 hodin. Se zařízením se dobře pracuje, protože není velmi obtížné.

Výhody

  • dlouhá výdrž baterie
  • nízká hmotnost
  • všestranné použití

Nevýhody

  • dlouhá doba nabíjení

Závěr recenze: Cenově dostupný čistič oken, který má na svou cenu nadprůměrně dlouhou výdrž baterie. Nevýhodou je, že její nabití trvá až 5 hodí.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
799 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Concept CW1000 Perfect Clean 3v1 píše eshop

S okenním vysavačem 3 v 1 povrch nejprve namočíte, poté pár tahy umyjete a nakonec vysajete přebytečnou vodu, čímž okna zároveň vyleštíte. Okna umyjete snadno, kdykoli si vzpomenete, bez jediného kontaktu se špinavou vodou. Vysavač je lehký a během práce vám nebude překážet žádný kabel, jelikož je zařízení poháněno kvalitní Li-Ion baterií, která mu zajistí provoz na 50-60 minut. Pohodlně tak stihnete umýt všechna okna, sprchu, obklady, zrcadla nebo třeba okna automobilu.

Namočíte

Nádobku s obsahem sto mililitrů naplníte prostředkem na mytí oken. Poté stisknete párkrát páčku rozprašovače a povrch celý postříkáte.

Umyjete

Pomocí čistícího hadříku z mikrovlákna prostředek snadno rozetřete. Hadřík poslouží na mnoho použití, protože se může opakovaně prát. Je opatřen suchým zipem pro snadnou výměnu.

Vysajete a vyleštíte

Jakmile máte umyto, spustíte vysávání a odsajete špinavou vodu do nádobky. Nádobku pak už jen vyprázdníte a vymyjete. Gumová stěrka okna také bez jediné šmouhy vyleští.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníAku stěrka na sklo
VýrobceConcept
Druhaku stěrky

Vývoj ceny Concept CW1000 Perfect Clean 3v1


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.