Delimano Brava – oblíbená kvalitní bruska na nože (recenze)

Petra Lyžičiarová Recenze 15. září 2021 0
Brousek na nože Delimano Brava
 • Typ brusky: ruční, "V-éčko", štěrbinová
 • Materiál: ocel Tungsten + plastová krytka
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Brusky na nože
599 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Delimano.cz

Při práci v kuchyni jsou ostré nože nezbytností, která vám zajistí snadné a rychlé krájení. Proto je důležité nože pravidelně a hlavně správně brousit. Bruska na nože Delimano Brava Extreme je navržena tak, aby brousila nože bezpečně, rychle a efektivně. Vhodná je na všechny druhy čepelí a zvládne nabrousit i ty vroubkované. Delimano bruska je vyrobena z profesionálního brousícího materiálu a použít ji můžete na nabroušení téměř všech materiálů. Poradí si s uhlíkem, nerezovou ocelí i se slitinou.

Bruska na nože Delimano patří v porovnání s bruskami nožů od jiných výrobců do střední cenové kategorie. Její zakoupením získáte všestrannou brusku vhodnou nejen na nože, ale i na nůžky, kuchyňské pomůcky či dokonce sekery. Její používání je jednoduché a bezpečné, díky přísavce na spodní části ji snadno víte upevnit na jakýkoli rovný povrch.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Delimano.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
599 Kč Do obchodu Delimano.cz
TopShop.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
599 Kč Do obchodu TopShop.cz

Základní informace

Bruska na nože Delimano Brava Extreme je vyrobena ze speciální oceli Tungsten, kterou používají k broušení výrobci nožů, ale i profesionální brusírny. Tento kvalitní materiál zajišťuje, že je bruska velmi odolná a její používání je maximálně bezpečné. O bezpečnost během broušení se stará i ochranný bezpečnostní kryt, který zachycuje kovové hobliny.

Brousek na nože Delimano Brava

Dalším bezpečnostním prvkem usnadňujícím práci s bruskou je také přísavka nacházející se na spodní straně brusky. Pomocí ní můžete brusku pevně uchytit na jakýkoli rovný povrch a vyhnete se tak tomu, aby se bruska při broušení nebezpečně mykaná do stran.

Ultra-tvrdé ostřící čepele brusky Brava od Delimano svírají úhel 20 stupňů, díky čemuž při každém broušení dosáhnete optimální výsledky. Při broušení touto bruskou na nože nedochází k poškození čepele, ale bruska udržuje její ostrou linii.

 

Na co je vhodná

Bruska na nože Delimano Brava Extreme je vhodná nejen na broušení nožů, ale dokáže vrátit ostrost i nůžkám či zahradnímu náčiní. Je všestranná, a tak ji můžete použít v kuchyni, ale i v zahradě a v dílně.

Delimano brusku lze použít na nabroušení:

 • nožů
 • nůžek, a to nejen klasických, ale i zahradních či dokonce manikúrních
 • kapesních nožíků
 • loveckých a sportovních nožů
 • čepelí malých kuchyňských pomůcek (řeznických nožů, mixérů, atd.)
 • zahradního náčiní
 • sekery
 • čepelí kovového sekáčku
 • vroubkovaných nožů

Co se týče materiálů, můžete ji použít k nabroušení náčiní z nerezové oceli, slitin i z uhlíku.

 

Jak se používá

Jak jsme již zmínili, používání brusky Delimano je velmi jednoduché a bezpečné zároveň. Při používání položte brusku Delimano na jakýkoliv rovný povrch, zacvakněte, čímž zabezpečíte přisátí brusky a její následné bezpečné používání. Přísavka na spodní straně brusky zaručuje její stabilitu a ostření bez problémů. Následně stačí nožem nebo jiným náčiním třikrát potáhnout bruskou a to je všechno.

Používání brusky Delimano:

 • brusku držte jednou rukou a páku stlačte dolů, čímž dosáhnete, že se přísavka přichytí o povrch
 • zasuňte nůž do brusky hned při rukojeti a pomalu táhněte
 • opakujte tři až čtyřikrát

Podívejte se, jak vypadá používání brusky Delimano v praxi v tomto videu:

Brúska na nože Brava Extreme - Akcia -25% - Delimano Slovensko

 

Recenze a zkušenosti uživatelů

Delimano bruska patří u zákazníků k oblíbeným, a tak jsme zjišťovali, jaké jsou na ni recenze a jaké s ní mají lidé zkušenosti. Většina uživatelů je s používáním a efektivitou broušení Delimano brusky spokojená, přičemž mnozí oceňují, že se velmi snadno používá a je také bezpečná. Mnozí ocenili, že je Delimano bruska malá a skladná.

Bruska Delimano recenze

 

Závěrečné shrnutí

Jak ukázala naše recenze, bruska Delimano Brava Extreme je cenově dostupnou bruskou na nože, která si poradí i s jiným kuchyňským náčiním a zvládne naostřit i nůžky, zahradní nářadí a sekeru. Jednoduše se používá a její používání je díky pevně držící přísavce také bezpečné. Bruska Delimano si poradí s různými materiály a brousí opravdu kvalitně. Při jejím používání nemusíte na nože vůbec tisknout.

Líbí se nám, že zvládne nabrousit i vroubkované nože a má malé rozměry, takže vám v kuchyňské lince nezabere mnoho místa. V případě, že byste měli zájem o brusku na nože od jiného výrobce, doporučujeme náš test, ve kterém jsme je porovnali hned několik.

Výhody

 • bruska ostří kvalitně - pozor, nůž je však třeba ostřit pouze s minimálním tlakem
 • cena

Nevýhody

 • rozměrově menší
 • na nůžky spíše ne

Závěr recenze: Univerzální kvalitní bruska do kuchyně za za výbornou cenu.

Hodnocení autora
 • snadnost používání
 • efektivnost broušení
 • bezpečnost
 • cena

Souhrn

Univerzální kvalitní bruska do kuchyně za za výbornou cenu. Použít ji můžete i na zahradní náčiní.

4.5

Brousek na nože Delimano Brava

✅ Cena: 599 Kč

Chci Delimano Brava bruska Delimano.cz
Vývoj ceny Delimano Brava bruska


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.