Delimano MultiFresh – recenze na výkonný multifunkční mixér 6 v 1

Petra Lyžičiarová Recenze 26. listopadu 2021 5
Delimano Multifresh
 • Výkon: 800 W
 • Otáčky: 25 tisíc za minut
 • Počet dílů: 12
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Mixéry
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Delimano MultiFresh je výkonný multifunkční kuchyňský pomocník, který v sobě ukrývá až šest různých funkcí. Zvládnete s ním mixování, vakuování potravin, vakuové mixování, vaření polévek, mletí a drcení. Vybaven je motorem s výkonem 800 W a s 25 tisíc otáčkami za minutu.

Delimano MultiFresh disponuje širokým příslušenstvím, jehož součástí je například i nádoba na ohřívání polévek s objemem 1200 ml, ale také nádoba na mixování s vakuovým ventilem či sklenkou s mlecí čepelí a vakuovací jednotka. Cena tohoto multifunkčního pomocníka do kuchyně je přiměřená jeho kvalitě a širokým možnostem využití.

Základní informace

Supermixér Delimano MultiFresh je tvořen 12 díly, které umožňují využívat až šest různých funkcí. Zařízení se velmi jednoduše ovládá a můžete pomocí něj mixovat, vakuovat, vařit, mlít, vakuově mixovat či drtit.

Delimano MultiFresh je vybaven motorem s výkonem 800 W, který dokáže vyvinout až 25 000 otáček za minutu. Vakuovací jednotka vytváří podmínky s tlakem 40 kPa. O dokonalé mixování se stará 6-křídlová čepel potažená titanem, díky čemuž je postaráno o dlouhou životnost zařízení, dobrou ostrost a ochranu proti korozi. Ovládání mixéru MultiFresh je jednoduché, takže to zvládnou i ti méně technicky zdatní.

Důležité parametry:

Výkon motoru800 wattů
Otáčky25 000 za minutu
Tlak vakuování40 kPa
Počet funkcí6
Počet dílů12

 

Šetrné zpracování

Velkou předností tohoto víceúčelového kuchyňského spotřebiče je, že zachovává ve zpracovaném ovoci a zelenině všechny důležité vitamíny a výživné látky. Ovoce a zelenina totiž ve chvíli, jak ji pokrájíme a očistíme, začíná oxidovat. Ztrácí barvu, mění se i jeho textura, chuť a také nutriční hodnota. Mixér Delimano MultiFresh však disponuje Autosenzorem, který je schopen odstranit všechen vzduch, díky čemuž zůstávají připravené pokrmy a nápoje dlouho čerstvé a lahodné.

Mixér Delimano MultiFresh

 

Vybavení

Delimano MultiFresh je 12-kusový set, ve kterém najdete šest pomocníků v jednom. Výbava je skutečně bohatá a najdete v ní:

 • vakuový mixér pro přípravu krémových smoothie nápojů
 • vákuovačkou na ochranu potravin
 • vařič polévek, se kterým připravíte chutné polévky do 20 minut
 • mlýnek na kávu, cukr a jiné potraviny
 • mixér na přípravu dresinků, omáček, domácí zmrzliny či arašídového másla

 

Set obsahuje:

 • základnu s 800 W motorem s 25 000 otáčkami / min.
 • nádobu na ohřev o objemu 1.200 ml
 • nádobu na mixování (700 ml) s vakuovým ventilem
 • 6-křídlový mixovací čepel potaženou titanem
 • 200 ml pohárek s 2-křídlovou mlecí čepelí
 • vakuovací jednotku
 • vakuovací trubici

Vybavení mixéru Delimano MultiFresh

 

Funkce

Jak jsme již zmínili, Delimano Super mixér MultiFresh je určen nejen pro mixování a přípravu chutných a zdravých smoothies, ale poslouží i na mletí, drcení, vakuování či vaření polévek. Jeho využití v kuchyni je skutečně široké.

 

⭐ Vakuové mixování

Vědecké testy prokázaly, že přípravou smoothie nápojů v mixéru MultiFresh, je hladina vitamínů, minerálů a dalších výživných látek ve srovnání se smoothie nápoji připravenými v jiných mixérech vyšší. Zajímavostí je, že po 48 hodinách od přípravy nápoje připravené v tomto mixéru měli o 38% více vitaminu A, o 114% více vitaminu E a o 27% více vitamínu C. Pomocí vakuového mixování si můžete připravit chutné a kvalitní smoothies nápoje.

Nápoje připravené pomocí Delimano MultiFresh

 

⭐ Vakuování

Delimano MultuFresh je možné používat i jako přístroj pro vakuování. Můžete jej použít s většinou vakuovacích sáčků a nádob dostupných na trhu. Jednotku na vakuování je možné použít i bez mixéru a pro praktické používání funguje vakuovací jednotka na baterie.

Vakuování pomocí Delimano MultiFresh

 

💡 TIP: Pokud vás zaujala funkce vakuování potravin a hledáte vakuovačkou, kvalitní modely najdete v našem velkém testu.

 

Více o tom, jak funguje vakuování se podívejte ve videu:

Delimano Multifresh - Vakuové mixování

 

⭐ Vaření polévek

Pomocí super mixéru Delimano MultiFresh si můžete připravit i chutnou a zdravou domácí polévku, a to už za 20 minut. Pomůže vám v tom právě integrované topné těleso, které je součástí mixéru, a dokáže se vyhřát na teplotu 70 °C. Díky této teplotě se suroviny prohřejí, ale nevrátí, takže se neztratí vitamíny.

Polévky připravené pomocí MultiFresh Delimano

 

Tuto funkci lze využít i k přípravě dětské výživy či kašiček. Nádoba na přípravu polévek má objem 1200 ml, takže v ní připravíte chutné a zdravé polévky pro celou rodinu.

Vaření polévky pomocí Delimano MultiFresh

 

Více o přípravě polévek si můžete prohlédnout ve videu:

MultiFresh - ohrev a sekanie

 

⭐ Mletí

Supermixér Delimano MultiFresh je vybaven také funkcí mletí, a tak si pomocí něj můžete umlít například kávu, oříšky nebo ovesné vločky a jiné. Funkce mletí však poslouží i při přípravě pomazánek či zdravého hummusu.

Mletí pomocí Delimano MultiFresh

 

⭐ Pulsní funkce

Pomocí pulzní funkce můžete vytvořit nápoje či omáčky krémové konzistence s jemnou texturou. Tuto funkci využijete například i při drcení ledu do chutných studených nápojů.

 

⭐ Mixér

Delimano MultiFresh můžete použít i klasický mixér, který vám poslouží například na přípravu omáček, dresinků či dokonce domácí zmrzliny nebo i arašídového másla.

Mixovanaie pomocí Delimano MultiFresh

 

💡 Nepřehlédněte!

Rozhovor s brand manažerkou pro značku Delimano Janou Pondelíkovou

Jana PondelíkováVíce informací o mixéru Delimano MultiFresh nám v rozhovoru prozradila brand manažerka pro značku Delimano Jana Pondelíková.

Supermixér MultiFresh je na trhu jedinečným produktem. Co je podle vás jeho největší výhoda?

Jana Pondelíková: „Jeho velkou výhodou je, že v sobě spojuje hned 6 skvělých funkcí, čímž nahradí několik kuchyňských spotřebičů. Kromě klasického mixování a jedinečné novinky – vakuového mixování, dokáže i drtit, mlít, vařit polévky a omáčky, a také vakuově utěsnit potraviny v nádobách či kapsách k tomu určených. To vše získáte s jediným spotřebičem. Šetříte tak nejen peníze, ale i místo ve vaší kuchyni. “

MultiFresh je vybaven zajímavou funkcí vakuového mixování. Můžete nám přiblížit, o co jde a jak to vlastně funguje?

Jana Pondelíková: „Velkým nepřítelem vitamínů a živin je oxidace. Díky odsátí vzduchu před mixováním všechny vitamíny, ale i barva, chuť a struktura – vše zůstává stejné jako v přidaných ingrediencích – nedochází k žádnému znehodnocení. Mixér MultiFresh během vakuového mixování vitamíny nejen extrahuje, ale zároveň chrání. Smoothie připravené ve vakuu si tak můžete připravit večer a vypít až ráno. A stále bude obsahovat více vitamínů a živin jako smoothie z běžného mixéru krátce po přípravě. ”

Komu byste určitě doporučovali koupi tohoto zařízení?

Jana Pondelíková: „Samozřejmě všem, kteří chtějí žít a stravovat se zdravě, i když na to možná nemají dostatek času. S mixérem MultiFresh si totiž rychle a jednoduše připravíte nejen chutné smoothies, ale i zdravé a výživné polévky. Díky vakuovému mixování je také ideální pro ty, kteří ráno nestíhají, nebo si své smoothie chtějí vzít s sebou do práce či fitka. Díky vakuovému mixování to není žádný problém. Stejně si umíte předem připravit i polévku, zda vakuově utěsnit jídlo ve vakuových nádobkách a vzít si tak chutný zdravý oběd do práce. “

V mixéru můžeme připravit i polévku. Jak to probíhá?

Jana Pondelíková: „Mixér MultiFresh dokáže připravit za cca 20 minut chutnou, zdravou a svěží krémovou polévku. Zatímco běžné mixéry nevaří, ale jen ohřívají jídlo rotací při mixování, MultiFresh díky zabudovanému topnému tělesu reálné vaří při teplotě 70 °C. Jediné, co musíte udělat, je vložit ingredience do varné nádoby a spustit program. Z kuchyně můžete klidně odejít a asi za 20 minut je polévka hotová a vy můžete jíst!”

Máte pro zákazníky nějaké osvědčené tipy a rady týkající se používání tohoto výjimečného zařízení?

Jana Pondelíková: „Jeho používání je opravdu jednoduché a zvládne ho každý. Přidáte ingredience, otočíte knoflík na vybraný program a zapnete. Programy jsou přednastaveny a mixér se po ukončení programu sám vypne. Takže už nemusíte dělat opravdu nic. Navíc, na naší stránce si budete moci stáhnout i 21 denní stravovací plán plný receptů, který vás jistě inspiruje ke zkoušení nových kombinací.

Ale pár tipů pro vás určitě mám. Při přípravě smoothies můžete místo vody použít různé rostlinné mléka. Nápoje tak budou sytější a jejich chuť plnější. Pro zjednodušení přípravy polévky a také lepší chuť přidejte místo vody a koření domácí vývar. A pro krásné husté a krémové polévky zkuste na zahuštění použít obilné vločky nebo prostě přidejte jeden menší Bata. Vyhněte se však klasickým bramborám, je to jediná zelenina, na níž zpracování potřebujete teplotu vyšší než 70 °C. “

Jak je to s čištěním a údržbou? Vyžaduje MultiFresh nějaký speciální přístup? Mnoha určitě zajímá, zda jsou nádoby vhodné i do myčky.

Jana Pondelíková: „Čištění je jednoduché a rychlé. Stačí úplně rozebrat nádobu a opláchnout všechny části. Případně, pro rychlé pročištění nádoby a čepelí, můžete po použití nalít do nádoby čistou vodu a spustit program mixování. Samotné nádoby jsou vhodné i do myčky nádobí. “

Vakuování potravin je pro mnohé docela novinkou. Jak to funguje a nač je vlastně vakuovaní dobrý?

Jana Pondelíková: „Vakuové těsnění udrží vaše jídlo déle čerstvé. Dokonce i týdny namísto dnů. Chrání jídlo před ztrátou barvy a chuti, při skladování v mrazničce i před spáleninami z mrazu. Zároveň optimalizuje úložný prostor. Vakuovací systém mixéru MultiFresh je dokonale přizpůsobivý – umožňuje odsávání vzduchu přímo vakuovací jednotkou nebo použitím vakuovací trubice, kterou najdete v balení. A navíc můžete vakuovací jednotku použít i bez základny mixéru. Stačí ji odpojit a použít baterie.

Takto můžete uskladnit jídlo nebo dokonce nápoje. Použijte vakuové nádoby či kapsy. Dokonce máme v nabídce i skvělou pomůcku – vakuový uzávěr na láhve – nejen pro milovníky vína.”

 

Delimano MultiFresh – koupit nebo ne?

Jak ukázala naše recenze, super mixér Delimano MultiFresh je výjimečným kuchyňským spotřebičem, který v sobě spojuje řadu užitečných a praktických funkcí. Díky tomu vám usnadní několik prací v kuchyni a protože je praktický a jednoduchý na ovládání, ušetří i váš čas.

Oceňujeme, že si pomocí něj víte připravit lahodné a zdravé smoothie nápoje, ale také polévku a využijete i jako mlýnek či vakuovačkou potravin. Multifunkční mixér MultiFresh ve vaší kuchyni nezabere mnoho místa, takže se nemusíte obávat, že by šlo o zařízení, které vám bude doma překážet.

Výhody

 • všetranné využití
 • jednoduchá obsluha
 • zachování vitamínů při přípravě smoothies

Nevýhody

 • nic jsme nenašli

Závěr recenze: Delimano MultiFresh je multifunkční mixér s funkcí vakuování, mletí a dokáže připravit i polévku.

Hodnocení autora
 • design
 • jednoduchost ovládání
 • možnosti využití
 • cena

Souhrn

Delimano MultiFresh je multifunkční mixér s funkcí vakuování, mletí a dokáže připravit i polévku.

4.3

Delimano Multifresh

✅ Cena: 1 649 Kč

Chci Delimano MultiFresh Delimano.cz
Vývoj ceny Delimano MultiFresh


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu Cestakbydleni.cz. Mám ráda přírodu, zvířata a ráda tvořím. Kreativní se realizuji nejen při psaní, ale i v domácnosti, zahradě a v kuchyni, a tak věřím, že mé články budou pro vás zajímavé, užitečné a přínosné.

Komentáře

Zajímalo by mě kdy budou náhradní díly k dispozici!!!!!už mám tři měsíce objednáno nádobu na Smoothie kdy se mi podařilo rozsekat šroubovací část 🤣a pořád nic stroj je mi teď k h….!!!!!

MultiFresh DELIMANO je velmi, velmi hlučný. Motor již po rozmixování jednoho koktejlu zapáchá. Kvalita smoothie je ale skvělá. Vzhledem k výše uvedenému jej ale NEDOPORUČUJI!

Zápach motoru bude způsoben tím, že je to nový přístroj, třeba ho chvíli používat a zápach přestane. Hlučnost je vyšší, ale výkon a totální snadnost použití to vyvažuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.