Antistresová přikrývka Dormeo – příjemné objetí v každém dotyku (recenze)

Veronika Štrbová Recenze 19. září 2021 0
Dormeo antistresová deka
 • výrobce: Dormeo
 • potah: 100% polyester
 • výplň: 92% skleněné mikrokuličky, 8% polyester
 • rozměry: 100x150 cm a 120x180 cm
 • hmotnost: 4,5 kg a 5,4 kg
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Přikrývky
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Antistresová přikrývka Dormeo není jen taková obyčejná deka. Je to skutečně víceúčelový pomocník, který vám pomůže nejen se spánkem, ale také s možným stresem, únavou či úzkostí. Zní to neuvěřitelně, že? Přikrývka Dormeo je opravdu antistresová, svou hmotností simuluje objetí, takže se budete cítit opravdu příjemně.

Dormeo antistresová přikrývka byla speciálně vyvinuta jako přirozená alternativa ke zlepšení kvality vašeho spánku. Díky ní usnete rychleji a vyspíte se mnohem lépe. Uklidní tělo a mysl a odbourává úzkost a stres pomocí tlakové terapie hloubkovým dotykem. Více o této skvělé přikrývce se dozvíte níže.

Základní informace

Antistresová přikrývka Dormeo dokáže zlepšit kvalitu spánku vytvořením pocitu klidu a odpočinku tak, že simuluje objetí. Toto simulované objetí nazývané také hloubkový tlak, který zklidňuje nervový systém, pomáhá uvolnit se, jakmile si lehnete do postele, a přináší zasloužený a kvalitní spánek.

Dormeo antistresová deka

Šedá antistresová přikrývka Dormeo

 

Přikrývka se vyrábí ve dvou velikostech, od kterých se odvíjí samozřejmě i její hmotnost. Jelikož se přikrývka vyrábí ve dvou velikostech a tedy i dvou různých hmotnostech, je vhodná pro lidi různého věku. Vybrat si můžete z rozměrů 100x150 cm (4,5 kg) nebo 120x180 cm (5,4 kg). Výplň, která přikrývce dodává jí hlavní vlastnost, a to dodatečnou hmotnost, je vyrobena ze skleněných kuliček bez obsahu BPA.

➡️ Technické informace ve zkratce:

VýrobceDormeo
Potah100% Polyester
Výplň92% skleněné mikrokuličky, 8% Polyester
Rozměry a hmotnost100 x 150 cm (4,5 kg) nebo 120 x 180 cm (5,4 kg)

 

Co je antistresová přikrývka?

Antistresová přikrývka je v podstatě spojení běžné deky, vyrobené z příjemných materiálů, a speciální výplně všité dovnitř, díky které se lépe uvolníte a budete se cítit příjemně. Antistresová přikrývka Dormeo má ve výplni všité skleněné mikrokuličky (bez BPA), které ji činí o něco těžší a vytvářejí pocit jemného tlaku jako při dotyku.

Antistresová přikrývka simuluje pocit obajtia. Když se do ní zabalíte, jednoho po druhém obejme vás a ukolébá do spánku. Podle vědeckých studií totiž vyšší hmotnost deky a jemný protitlak, který vyvolává, pozitivně působí na váš nervový systém. Tělo začne uvolňovat tzv. „Hormony štěstí”. Je tedy vědecky prokázáno, že zátěžové přikrývky pomáhají zlepšovat spánek, redukují pocit stresu a úzkosti, zmírňují nespavost, zlepšují kvalitu spánku a zklidňují. Dokonce jsou nápomocné při různých zdravotních problémech, pomáhají dětem s ADHD utišit se, a stejně působí při postraumatickém šoku.

 

V čem spočívá tajemství antistresové přikrývky Dormeo

Desítky tisíc Čechú trápí úzkost a deprese. No většina z nich tyto problémy neřeší. A přitom to může být tak jednoduché. Antistresová přikrývka Dormeo je revoluční novinka, která uklidňuje a pomáhá snižovat úzkost a zlepšovat spánek. Jelikož je těžší než běžné přikrývky, působí relaxačně na nervový systém a navozuje pocit příjemného objetí.

Díky této antistresové přikrývce dokážete předcházet problémům se stresem, vysokým tlakem, nervozitou a únavou. Zmíněný pocit lidského objetí podporuje tvorbu serotoninu a melatoninu – hormonů, které vám zlepší náladu a připraví vás na klidný spánek.

Vysmál žena přikrytá antistresový přikrývkou Dormeo

Dopřejte svému tělu to nejlepší

 

Tlaková terapie hloubkovým dotykem

Tlaková terapie hloubkovým dotykem se v oblasti medicíny roky používá k uvolnění napětí, stresu, syndromu neklidných nohou, symptomů menopauzy, nespavosti a dalších. Antistresová přikrývka Dormeo byla speciálně vyvinuta jako přirozená alternativa ke zlepšení kvality vašeho spánku. Usnete rychleji a vyspíte se lépe. Uklidní tělo a mysl a odbourává úzkost a stres díky tlakové terapii hloubkovým dotykem.

Uvnitř hebkého plyšového potahu jsou speciální relaxační kuličky, které jsou hypoalergenní bez BPA, tiché a bez zápachu. Speciální čtvercové prošívání zajistí kuličky zůstaly na svém místě a rovnoměrně prerozdeľovali tlak přikrývky, který působí uklidňujícím na celé vaše tělo.

Žena spí pod antistresový přikrývkou

Tato antistresová přikrývka vás dokonale uklidní

 

Odborník tvrdí, že tato antistresová přikrývka má na tělo velmi uklidňující účinek, protože poskytuje pocit bezpečného objetí, jaké má miminko v lůně matky. Tento pocit gravitace přirozeně spouští hloubkové receptory v našem těle, které následně zvyšují hladiny dopaminu a serotoninu v mozku, což napomáhá relaxaci celého těla.

Tlak antistresové přikrývky je také podobný dotyku terapeuta. Přiléháním a tlakem na měkkých tkáních se uvolní určité struktury, následkem čehož se uvolní napětí a zvýší se pohyblivost. Antistresovou přikrývku odborník doporučuje lidem, kteří mají stres, problémy se spánkem, napětí a tým, kteří mají problém najít pohodlnou polohu na spaní nebo se jim nedaří uklidnit. V neposlední řadě i tým, kteří chtějí prostě zlepšit svůj spánek.

 

Využití antistresové přikrývky Dormeo

Tato kvalitní zátěžová přikrývka byla vyrobena tak, aby vážila přibližně 10% z vaší celkové hmotnosti a simulací objetí přinášela přirozené uvolnění. Možná se vám zdá, že je to jen obyčejná přikrývka, využít ji však můžete opravdu různé. Použijte ji během nočního spánku na zakrytí celého těla nebo si přikryjte jen nohy. Ovinout si ji můžete kolem ramen nebo si ji položte na vaše lůno. Co je nejlepší, přikrývka je vyrobena z měkké plyšové tkaniny, takže ji můžete využívat po celý rok.

Přikrývka má různé využití

Tipy od výrobce:

 • Přikrývka se nedoporučuje pro děti s hmotností nižší než 38,5 kg.
 • Nikdy ji nepoužívejte vlhkou a nepoužívejte ji na nebo v blízkosti vody.
 • V případě trvalého poškození se ujistěte, že výrobek je řádně zlikvidován v souladu s místními nařízeními.
 • Ačkoliv výrobek podléhá kontrole, jeho použití a následky užívání jsou výhradně odpovědností uživatele.

💡 TIP: Kromě této skvělé antistresové přikrývky budete určitě potřebovat i kvalitní matrace. Jak si vybrat ten správný se dozvíte v našem článku Vybíráme matrace.

 

Použité materiály

Antistresová přikrývka Dormeo je především funkční, ale i dekorativní výrobek. Je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů pro dlouhodobé pohodlí a péči. Z obou stran je vyrobena z nádherného šedého plyše. Výplň, která přikrývce dodává jí hlavní vlastnost, a to dodatečnou hmotnost, je vyrobena ze skleněných kuliček bez obsahu BPA.

 

Odolné prošívání a 6 poutek

Husté prošívání zabraňuje poškození přikrývky. Díky poutkům v rozích přikrývky můžete spojit přikrývku s potahem, aby se přikrývka neklouzala.

Odolné prošívání a 6 poutek

 

Kvalitní výplň z miniaturního skla

Malé skleněné hypoalergenní kuličky ve výplni zaručují pohodlí, i když se v noci převalujete.

Kvalitní výplň z miniaturního skla

 

Prošívaný design

Hustý prošívaný design drží skleněné kuličky na místě, zabraňuje jejich pohybu a zvuku během odpočinku a zaručuje, že skleněné kuličky jsou v každé kapse rovnoměrně rozložené.

Prošívání antistresové přikrývky

 

Údržba antistresové přikrývky Dormeo

Výrobce Dormeo doporučuje při tomto produktu profesionální chemické čištění. Rovněž je dobré preventivně používat i povlak na přikrývku, která ochrání zátěžovou přikrývku a následně i usnadňuje její celkovou údržbu.

 

Záruka spokojenosti

Při koupi přikrývky se nemusíte bát, že byste v případě nespokojenosti přišli o své peníze. Výrobce totiž nabízí 14 denní záruku vrácení peněz. To znamená, že bez rizika můžete přikrývku vyzkoušet v pohodlí svého domova, a když s ní skutečně nebudete spokojeni, peníze vám budou vráceny zpět.

Přikrývka na posteli vynikne

 

Recenze na antistresovou přikrývku Dormeo

Antistresová přikrývka od Dormeo je zákazníky velmi oblíbená a vysoce hodnocena. Ačkoliv se může zdát její cena někomu trošku vyšší než je tomu u běžných přikrývek, věřte, toto ne jen obyčejná deka. Zákazníci to potvrzují hlavně v reálných recenzích, které můžete běžně najít na internetu. Některé z nich vám nabízíme i my. Možná právě ty vás přesvědčí o koupi antistresové přikrývky Dormeo.

Reakce zákazníků jsou ze slovenské Dormeo stránky (na české jsme zatím žádné nenašli):

Recenze zákazníků na antistresovou přikrývku Dormeo

 

Další pozitivní reakce na přikrývku si poslechněte v následujícím videu:

Antistresová prikrývka Dormeo

 

Zhodnocení na závěr

Dopřejte si bezstarostný spánek s novou antistresovovu přikrývkou Dormeo. Zbavte se stresu, úzkosti či deprese z každodenního života. Tato revoluční novinka vás zaujme nejen svým vzhledem, ale především funkčností. Doslova vás obejme a uklidní už za malou chvíli. Cena této přikrývky se pohybuje kolem 1 390 Kč, využít však můžete 14 denní záruku vrácení peněz v případě vaší nespokojenosti. Investovat do svého zdraví se určitě vyplatí. Nedovolte špatnému spánku, aby vám pokazil celý váš den.

💡 TIP: Jak jistě víte, Dormeo nabízí svým zákazníkům i další kvalitní produkty pro zdravý spánek. Může se vám hodit například  matrace Dormeo Fresh Prima II nebo pohodlná doplňková matrace.

Výhody

 • simuluje pocit při objetí, čili zlepšuje kvalitu spánku
 • zmírňuje napětí a stres
 • pomáhá rychleji usnout
 • vyrábí se ve dvou velikostech
 • vhodná pro různé věkové kategorie

Nevýhody

 • vyšší cena
 • pouze v jedné barvě

Závěr recenze: Skvělá přikrývka od Dormeo, která zbavuje stresu, únavy a zlepšuje kvalitu spánku v každé spánkové poloze.

Hodnocení autora
 • Provedení
 • Kvalita
 • Cena
 • Využití
 • Spokojenost

Souhrn

Skvělá přikrývka od Dormeo, která zbavuje stresu, únavy a zlepšuje kvalitu spánku v každé spánkové poloze.

4.7

Dormeo antistresová deka

✅ Cena: 1 390 Kč

Chci Dormeo antistresová deka Dormeo.cz
Vývoj ceny Dormeo antistresová deka


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšu články, které jsou zajímavé a mají přidanou hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, které využijí mnozí z vás v každodenním životě. Věřím, že i mé články vám pomohou najít odpověď na různé, dosud nevyřešené otázky.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.