Dormeo přistýlka Bamboo 3 + 1 - krátká recenze

23. července 2021 0
Přistýlka Bamboo 3+1
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Matrace
2 590 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Dormeo.cz

Jak už napovídá její název - Dormeo přistýlka Bamboo 3 + 1, k dispozici máte 3 cm základ z podpůrné pěny ECOCELL + 1 cm paměťové pěny navíc. A samozřejmě k tomu třeba připočítat populární bambusový prvek - potah tohoto doplňkového matrace je vyroben ze směsi bavlny a bambusových viskózových vláken, které mu zajišťují větší svěžest, chladivý efekt a lepší absorbování vlhkosti.

Jinak, přistýlka je dobře prodyšná (technologie AirX) a také poskytuje ochranu proti roztočům a bakteriím. Potah má protiskluzové body, je snímatelný a dá se prát doma v pračce.

Výhody

 • bambusové vlákna v potahu přistýlky
 • lépe reguluje teplotu a absorbuje vlhkost
 • chladivý efekt
 • potah je snímatelný
 • prodyšná

Nevýhody

 • bez zónování

Závěr recenze: Lehká přistýlka s bambusovými vlákny, které přirozeně podporují regulaci teploty a lépe absorbují vlhkost.

Přečtěte si více...

kde koupit
Dormeo.cz ⭐️ vynikající kvalita a známá značka
⭐️ možnost platit na splátky
⭐️ aktuální probíhající akce → naleznete zde
2 590 Kč Do obchodu Dormeo.cz

Co o Dormeo přistýlka Bamboo 3 + 1 píše eshop

VÍCE POHODLÍ PRO LEPŠÍ SPÁNEK

Přistýlka je rychlý, efektivní a šetrný způsob, jak vylepšit svůj spánek přidáním pohodlné vrstvy na již existující matraci, gauč, postel či podlahu. Pomůže vám v prevenci proti bolesti zad a v udržování správné polohy těla. Přistýlka Bamboo 3+1 nabízí vše, co potřebujete pro lepší spánek, relax a svěží probouzení každé ráno.

EXTRA OPORA PŘESNĚ TAM, KDE POTŘEBUJETE

Příliš tvrdá nebo naopak příliš měkká postel neposkytuje dostatek opory pro vaši páteř a může vést k bolestem zad, nespavosti, únavě a nespokojenosti. Nemusíte si nutně kupovat novou postel či měnit matraci. Vyzkoušejte vylepšení pomocí přistýlky, která kombinuje nejnovější technologii a výhody přírodního materiálu bambusu.

BAMBUS - PŘÍRODNÍ ZÁZRAK

Bambus je rychle-rostoucí rostlina s všestranným použitím. Používá se již tisíce let a patří k udržitelným a biologicky odbouratelným materiálům. V dnešní době se z bambusu vyrábějí měkká, vysoce absorpční viskózová vlákna. Tato vlákna přirozeně regulují teplotu a absorbují vlhkost. Vytvářejí chladivé, suché a zdravé prostředí pro spánek v pohodlí.

6 ZPŮSOBŮ, JAK SI VYTVOŘIT SKUTEČNÉ POHODLÍ

Přistýlka Dormeo kombinuje nejlepší technologie a materiály, které poskytují novou úrověň pohodlí a opory.

 • Jádro tvoří 3 cm vrstva pěny Ecocell® s flexibilní 3D buněčnou strukturou, která se přizpůsobuje vašemu tělu a poskytuje pevnou oporu i pohodlí pro vaši páteř. Unikátní konstrukce přistýlky podporuje proudění vzduchu, čímž přispívá k větší hygieničnosti a čistotě.
 • Dodatečný 1 cm paměťové pěny poskytuje ještě větší komfort, oporu a odlehčuje tlakové body.
 • Je potažena systémem AirX - síťovinou, která pomáhá vzduchu proudit přes přistýlku a odvětrává ji. Díky tomu budete spát v svěžím a suchém protředí po celý rok.
 • Potah je vyroben ze směsi bavlny a bambusových viskózových vláken, které zajišťují svěžest, chladivý efekt a optimálně absorbují vlhkost.
 • Potah má ošetření CleanEffect®, který chrání přistýlku před alergeny, bakteriemi, prachovými roztoči a zápachem. Potah je snímatelný a pratelný.
 • Protiskluzové body na spodní straně se postarají, aby přistýlka držela na svém místě.

EXTRA POSTEL PRO HOSTY NEBO NA CHATU

Je ideální na vylepšení vaši matrace či postele, ale můžete ji používat i na gauči nebo na podlaze jako náhradní postel pro hosty. Vezměte ji s sebou na chatu, na kempování a pod stan. Je lehká a dobře se skladuje.

AntibakteriálníAno
Dormeo programspaní
Dormeo řadaVitality
Jádro3cm Ecocell pěna, 1cm paměťová pěna
Materiálantibacterial treatment, Ecocell®, Paměťová pěna
Paměťová pěnaAno
Potah70% polyester, 30% viskóza (bambusová celulóza)
Tvrdostmedium
Výška4 cm

Vývoj ceny Přistýlka Bamboo 3+1


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.