ETA 1264 90000 Aquabella - krátká recenze

26. října 2021 0
ETA 1264 90000 Aquabelo
 • Typ: Ruční parní čistič
 • Tlak páry: 3,0 bar
 • Příkon: 1000 W
 • Objem zásobníku: 0,22 litru
 • Hmotnost: 1,9 kg
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Parní čističe
1 299 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Mall.cz

ETA 1264 90000 Aquabella je ruční parní čistič známé české značky. Jde o dost kompaktní model (v/š/h: 205/115/270 mm), takže očekávejte menší nádržku na vodu (220 ml), což jinak postačí na tvorbu páry po dobu 10 minut (celkem dost na ruční čistič samozřejmě nečekejte více než je tomu u větších pojízdných parních čističích), a také nižší výkon - to se projeví tím, že doba nahřívání vody je cca 2-3 minuty. Trochu zamrzí vyšší hmotnost (1,9 kg), což při delším úklidu může přispět k rychlejšímu nástupu únavy.

Na druhou stranu vás podle nás potěší celkem dobrá výbava a příslušenství na různé typy povrchů, bezpečnostní funkce (ventily, tepelně izolované tělo čističe a bezpečnostní tlačítko pro zamezení náhodného spuštění čističe).

Výhody

 • disponuje bezpečnostními ventily
 • rychlé nahřívání vody
 • automatická regulace páry
 • bohaté příslušenství
 • 5 m přívodní kabel

Nevýhody

 • poměrně těžší model (na ruční čistič)
 • kratší doba provozu
 • nemá funkci odvápňování
 • bez síťového vypínače - vypíná se vytažením ze zásuvky

Závěr recenze: Ruční parní čistič s dobrými uživatelskými recenzemi a příznivou cenou - potěšila by však o trochu nižší hmotnost.

Přečtěte si více...

porovnání cen
Mall.cz ⭐️ prodej na splátky, doprava zdarma nad 1000 Kč
⭐️ aktuální probíhající akce → slevománie
1 299 Kč Do obchodu Mall.cz
expert.cz ⭐️ akční leták → najdete zde
⭐️ doprava od 99 Kč
⭐️ platba: kartou, převodem, dobírkou, na splátky
⭐️ odvoz starého spotřebiče zdarma
zjistit cenu Do obchodu expert.cz
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 299 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o ETA 1264 90000 Aquabella píše eshop

Parní čistič usnadňuje a urychluje uklízení. Má příjemnou velikost akorát do ruky, snadno se s ním manipuluje, příliš mnoho neváží a díky prodlužovací hadici dosáhne, kam je zrovna potřeba. Horká pára umožňuje šetrné a přitom ekologické čištění, které odmastí téměř libovolný povrch a přitom ho i vydezinfikuje. Výborně tak poslouží domácnostem, které obývají citlivější osoby, například astmatici, alergici nebo děti.

Pára proti všem

Horká pára zajišťuje šetrně arychle hygienicky čistou domácnost. Dokáže odmastit a vyčistit téměř libovolný povrch, který rovnou i vydezinfikuje. Vysoká teplota dokáže zničit bakterie dokonce i uvnitř pórovitých materiálů. Zatočí tak s roztoči i bakteriemi a brání jejich šíření.

Ideální do ruky

Praktický pomocník má ideální velikost, tak aby padl do ruky. Velice snadno se s ním manipuluje i díky nízké hmotnosti. A aby dosáhl, kam je potřeba, tak má prodlužovací hadici.

Zaostřeno na citlivé osoby

Parní čistič je ideálním pomocníkem pro domácnosti, které obývají citlivější osoby jako jsou astmatici, alergici nebo děti.

Důkladný a ekologický

Čištění vodní párou nevyžaduje použití chemických přípravků a je tak maximálně šetrné k vám i k přírodě. Bezpečnostní tlakový ventil spolu s bezpečnostním tlačítkem a tepelně izolovaným pláštěm slouží jako prevence opaření a brání nechtěné aktivaci páry.

Síla a hbitost

Vysoký tlak páry zajistí odstranění i v případě špatně dostupných odolných nečistot. Za dvě minuty je přístroj připravený do akce, na což vás upozorní kontrolka a nepřetržitě dokáže chrlit páru až deset minut.

Bohaté příslušenství

Bohaté příslušenství pomůže při čištění různých povrchů, třeba čalounění nebo kol na autě, oken a zrcadel nebo radiátorů, spár, grilovacích roštů či toalet. Prodlužovací hadice dosáhne i na hůře dostupná místa, do boje se špínou se vydá také široká stěrka na okna, mosaznýkulatý kartáč, nylonový kulatý kartáč, kartáček na spáry, zakřivená parní tryska, plochá miniškrabka nebo koncentrovací kónická tryska, která slouží jako základna pro menší příslušenství.

Dokumenty

 • Produktový list - ETA 1264 90000 Aquabelo.pdf
 • Návod - ETA 1264 90000 Aquabelo.pdf
HLAVNÍ CHARAKTERISTIKY
VýrobceETA
Tlak páry3 bar
Topný výkon1000 W
Typ parního čističeruční
Doba nahřátí3 min/l
Doba provozu10 min
Objem zásobníku0.22 l
Hmotnost1.87 kg
Funkce a ovládání
Bezpečnostní ventilano

Vývoj ceny ETA 1264 90000 Aquabelo


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.