Fieldmann FZF 4050-E - krátká recenze

14. září 2021 0
Fieldmann FZF 4050-E
 • výkon: 3000 W
 • vysávání: ano
 • foukání: ano
 • objem sběrného koše: 45 litrů
 • hmotnost: 3,7 kg
 • hlučnost: 99 dB
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Vysavače listí
1 267 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Heureka.cz

Elektrický zahradní vysavač české značky Fieldmann FZF 4050 E nabízí 3 funkce: vysávání, foukání a drcení. Regulace proudění vzduchu je plynulá, mulčovací poměr je 15:1. Praktické detaily jako teleskopická hubice, ramenní popruh a vodicí kolečko zvyšují komfort při práci. Ocelový drtič zařízení se snadno čistí. Hmotnost vysavače je 3,7 kg, objem sběrného koše je 45 litrů. Funkce Soft Start je zárukou plynulého startu. Vysavač deklaruje relativně nízkou hlučnost - 99 dB.

Výhody

 • nízká cena
 • regulace výkonu
 • teleskopická hubice

Nevýhody

 • nevhodný tvar trubice
 • slabý výkon

Závěr recenze: Zahradní vysavač, který nadchne cenou, méně už výkonem.

Přečtěte si více...

kde koupit
Heureka.cz ⭐️ srovnání cen ve všech dostupných eshopech
⭐️ možnost bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkem"
1 267 Kč Do obchodu Heureka.cz

Co o Fieldmann FZF 4050-E píše eshop

Úklid listí na zahradě patří k nočním můrám mnoha majitelů zahrad. Se zahradním vysavačem Fieldmann si ovšem můžete tuto neoblíbenou činnost velmi výrazně usnadnit. Model FZF 4050-E využívá výkonný elektromotor s plynulým startem a regulací výkonu, takže si přístroj můžete nastavit podle aktuální potřeby. Kromě vysávání či foukání nabízí také funkci drcení, díky které snižuje objem vysátého materiálu ve sběrném vaku a usnadňuje jeho případné kompostování. I delší práci zvládnete pohodlněji zásluhou nízké hmotnosti přístroje, dodávanému ramennímu popruhu, vodícímu kolečku a rychlému čistění. Zbude vám tedy více času na činnosti, které na zahradě děláte rádi.

Pryč s listím

Pusťte se do úklidu listí s praktickým přístrojem, který zvládne vysávat, foukat i drtit. To vše zásluhou elektromotoru s plynulým rozběhem (funkce Soft Start) a regulací výkonu.

Okamžitě drtí

Vysavač může nasbírané listí rovnou drtit pomocí ocelového drtiče, takže šetří místo ve sběrném vaku. Rozdrcený materiál lze také snadněji kompostovat.

Výkon podle potřeby

Nastavte si výkon vysávání nebo odfukování podle aktuální situace. Můžete si tak být jisti, že se vypořádáte s listím, zatímco ostatní materiál zůstane na svém místě.

Pracujte pohodlně

Usnadněte si úklid díky teleskopické hubici, vodícímu kolečku a nastavitelnému ramennímu popruhu, který je součástí balení. Také čistění přístroje po práci zvládnete překvapivě snadno.

Parametry produktu

Souhrn
ZařazeníElektrický vysavač listí, Zahradní fukar na listí
Foukáníano
VýrobceFieldmann
Pohonelektrické
Vysáváníano
Drticí zařízeníano
Výkon3000 W
Objem sběrného koše45 l
Příkon3000 W
Hmotnost3.7 kg
Další funkce
Sací výkon267 l/s
Kolečkaano

Vývoj ceny Fieldmann FZF 4050-E


Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.